Sūdzību dēlis: Norādīts, ka ir atlaide, bet beigās prece maksā pilnu summu!

Sūdzību dēļa lietošanas noteikumi

Rubrika "Sūdzību dēlis" ir satura platforma, kurā Bez Tabu skatītāji un lasītāji dalās ar piedzīvoto un novērojumiem.

Skaties.lv pakalpojumu lietotājs atbild par to, ka viņa publiskotais saturs skaties.lv satura platformā "Sūdzību dēlis" ir iegūts likumīgi un lietotājam ir tiesības šo informāciju lietot un izmantot šādā veidā.

Portālā skaties.lv satura platformā "Sūdzību dēlis" ir aizliegts ievietot informāciju, tai skaitā, bet ne tikai, kuras publiskošanas rezultātā tiek aizskartas trešo personu intelektuālā īpašuma tiesības, kura ir personas godu un cieņu aizskaroša, kura aicina uz vardarbību, rasu naidu vai citu prettiesisku darbību veikšanu.

Lietotājs atbild par sekām, kuras rodas šādas informācijas publiskošanas, nosūtīšanas vai ievietošanas portāla skaties.lv satura platformā "Sūdzību dēlis" rezultātā. Portāls skaties.lv neuzņemas atbildību par lietotāja ievietotās informācijas patiesumu un lietotāja pausto viedokli, tai skaitā, par personas goda un cieņas aizskārumu, kā arī par trešo personu intelektuālā īpašuma tiesību pārkāpumu, kas radies informācijas ievietošanas satura platformā "Sūdzību dēlis" rezultātā.

Ja portāla skaties.lv redakcija konstatē augstākminētās informācijas izvietošanu satura platformā "Sūdzību dēlis", tai ir tiesības šo informāciju dzēst, kā arī liegt lietotāja piekļuvi portālam skaties.lv bez iepriekšēja brīdinājuma.

Portāls, neskaitot augstākminētos gadījumus, patur tiesības pēc jebkādas nepieciešamības dzēst vai labot ievietotos materiālus rubrikā "Sūdzību dēlis" bez iepriekšēja brīdinājuma un skaidrojuma.

“Iepērkoties “Maxima” veikalā, ieraudzīju, ka ir atlaides segām, spilveniem un plediem. Sāku pētīt piedāvājumu, tur pārsvarā tikai gultasveļas piedāvājums, arī daudzi produkti ar atlaižu cenu zīmēm, sāku domāt, kas man noderētu un kādu izmēru vajadzētu, ka jau aizmaldījos domās, pieņemot, ka viss, kas atrodas kastē zem cenu zīmes, ir ar 40% atlaidi. “

Norādīts, ka ir atlaide, bet beigās prece maksā pilnu summu!
BEZ TABU SKATĪTĀJA FOTO

“Tā nu paņēmu produktu ar baltu cenu zīmi, jau pieņēmusi, ka tai būs lielā atlaide. Bet pie kases tā nebija, jo atlaide tikai segām, spilveniem un plediem, nevis gultasveļai, kas stāvēja zem šī 40% atlaižu cenu zīmes.

Protams, biju vīlusies, jo visdrīzāk nebūtu iegādājusies šo produktu, ja vien nebūtu piemeklējis neviltots domu apmāns. Vai šādi netiek maldināts patērētājs?” Bez Tabu Sūdzību dēlī vaicā Ieva.

24 komentāri

24 komentāri

 • Arnita Zadvinska
  +17 +17 0

  Arnita Zadvinska

  Bet tur tak skaidrā latviešu valodā rakstīts, ka atlaide ir segām, spilveniem un plediem. Kopš kura laika gultas veļa ietilpst kādā no šīm kategorijām? 😁😁😁
  • Linda Cepurniece

   Linda Cepurniece

   Arnita Zadvinska ziniet kā vienreiz pircējs atbildēja pārdevējai, kad viņa viņam skaidroja tādā veidā, kā jūs rakstāt. Es nelasu, plakāts ir, ņemu. Un pūt tu viņam......
  • Ieva

   Ieva

   Tur tak tajā kastē tad arī varēja ielikt segas, spilvenus un pledus! Tur to vispār nav!
  • Ieva

   Ieva

   Tur nebiaj neviena sega, pleds vai spilvens.
   Preces gabalcenu un noteiktas mērvienības cenu norāda uz preces, tās iepakojuma vai cenu zīmē, kuru novieto tā, lai tajā norādīto cenu nevar sajaukt ar citas preces cenu, kā arī patērētājam nepārprotamā veidā norāda preci, uz kuru cena attiecas.
 • Vēja slota.

  Vēja slota.

  Un kā vēl! Un tas ir regulāri. MX Biķernieku ielā 121 pirku saldētos jūras produktus, kuriem cena bija eur 7 ar centiem, bet pie kases man sver un tur cena ir eur 8. Līdzīgas problēmas ar cenām ir MX veikalā Deglava ielā 67. Un ieskaidrot nevienam nevar, ka cena pie preces ir viena, bet kasē cita. Tas lkm lai pievilinātu pircējus. Reiz redzēju, ka viena pircēja bija atnākusi lkm ar vadītaju pie preces ar neatbilstošu cenu. Un kā jūs domājat, ka notika? Vadītāja izņēma nepareizo cenu zīmi un vnk paziņoja, ka tādas cenas nav! Par cenu zīmēm taču veikalā kāds atbild? Ja tā tiek maldināti pircēji, lai atlaiž no darba tādu bezatbildīgu cilvēku.
  • Dace

   Dace

   Un Jūs vēja slota varētu iet un pastrādāt kādā veikalā ,lai būtu saprašana,kā šīs cenas tiek mainītas un kāpēc tik bieži ir cenu nesakritība.Un tad tu saprastu,ka tam nav nekāda sakara ar pircēju pievilināšanu.

Pievienot komentāru

Lūdzu, ievēro portāla lietošanas noteikumus. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem – komentēšanas iespēja liegta!