Sūdzību dēlis: Norādīts, ka ir atlaide, bet beigās prece maksā pilnu summu!

Sūdzību dēļa lietošanas noteikumi

Rubrika "Sūdzību dēlis" ir satura platforma, kurā Bez Tabu skatītāji un lasītāji dalās ar piedzīvoto un novērojumiem.

Skaties.lv pakalpojumu lietotājs atbild par to, ka viņa publiskotais saturs skaties.lv satura platformā "Sūdzību dēlis" ir iegūts likumīgi un lietotājam ir tiesības šo informāciju lietot un izmantot šādā veidā.

Portālā skaties.lv satura platformā "Sūdzību dēlis" ir aizliegts ievietot informāciju, tai skaitā, bet ne tikai, kuras publiskošanas rezultātā tiek aizskartas trešo personu intelektuālā īpašuma tiesības, kura ir personas godu un cieņu aizskaroša, kura aicina uz vardarbību, rasu naidu vai citu prettiesisku darbību veikšanu.

Lietotājs atbild par sekām, kuras rodas šādas informācijas publiskošanas, nosūtīšanas vai ievietošanas portāla skaties.lv satura platformā "Sūdzību dēlis" rezultātā. Portāls skaties.lv neuzņemas atbildību par lietotāja ievietotās informācijas patiesumu un lietotāja pausto viedokli, tai skaitā, par personas goda un cieņas aizskārumu, kā arī par trešo personu intelektuālā īpašuma tiesību pārkāpumu, kas radies informācijas ievietošanas satura platformā "Sūdzību dēlis" rezultātā.

Ja portāla skaties.lv redakcija konstatē augstākminētās informācijas izvietošanu satura platformā "Sūdzību dēlis", tai ir tiesības šo informāciju dzēst, kā arī liegt lietotāja piekļuvi portālam skaties.lv bez iepriekšēja brīdinājuma.

Portāls, neskaitot augstākminētos gadījumus, patur tiesības pēc jebkādas nepieciešamības dzēst vai labot ievietotos materiālus rubrikā "Sūdzību dēlis" bez iepriekšēja brīdinājuma un skaidrojuma.

“Iepērkoties “Maxima” veikalā, ieraudzīju, ka ir atlaides segām, spilveniem un plediem. Sāku pētīt piedāvājumu, tur pārsvarā tikai gultasveļas piedāvājums, arī daudzi produkti ar atlaižu cenu zīmēm, sāku domāt, kas man noderētu un kādu izmēru vajadzētu, ka jau aizmaldījos domās, pieņemot, ka viss, kas atrodas kastē zem cenu zīmes, ir ar 40% atlaidi. “

Norādīts, ka ir atlaide, bet beigās prece maksā pilnu summu!
BEZ TABU SKATĪTĀJA FOTO

“Tā nu paņēmu produktu ar baltu cenu zīmi, jau pieņēmusi, ka tai būs lielā atlaide. Bet pie kases tā nebija, jo atlaide tikai segām, spilveniem un plediem, nevis gultasveļai, kas stāvēja zem šī 40% atlaižu cenu zīmes.

Protams, biju vīlusies, jo visdrīzāk nebūtu iegādājusies šo produktu, ja vien nebūtu piemeklējis neviltots domu apmāns. Vai šādi netiek maldināts patērētājs?” Bez Tabu Sūdzību dēlī vaicā Ieva.

24 komentāri

24 komentāri

 • Krista
 • Maxima

  Maxima

  Šajā gadījumā atlaide bijusi ar PALDIES karti segām, spilveniem un plediem. Klients iegādājies gultasveļu, kas nav starp kategorijām ar atlaidi. Atvainojamies, ja izvietojums radījis apmulsumu un sagādātas neērtības!
  • Ieva

   Ieva

   Jā, radīja apmulsumu. Tajā kastē tad varēja ar ielikt produktus uz ko attiecas atlaide. Vai arī pārvietot cenu zīmi pie attiecīgās produkcijas. Un šodien atkal, nu par 1,59€ arī sūdzēšos! Ka plauktā viena cena, pie kases dārgāk. Un sūdzos ne jau tapēc, ka 1x nesakritibas ar cenām.
 • Sarmīte Sarmīte

  Sarmīte Sarmīte

  un vel ir burvju frāze - kamēr prece ir pieejama:)
 • Arturs Bigars
 • Dagnija Błędowska Baldina

  Dagnija Błędowska Baldina

  Par to ir jasūdzās Bez tabu??? 😆😆😆
 • Modestas Kazimieras Gružauskas

  Modestas Kazimieras Gružauskas

  Labakais variants ir iet interneta majas lapa visasakcijas.lv vai raskakcija.lt jo es visad apskatos akcijas tur un neviens veikals man lidz šim nav piekrapis.
 • Vizma Vecmāmiņa

  Vizma Vecmāmiņa

  Tā ir gadijies.ka Maximā ir precei atlaide.bet pie kases vairs nav. Aizejot uz citu Maximu atlaide precei darbojas. Kā to izskaidrot????
  • Linda Cepurniece

   Linda Cepurniece

   Vizma Vecmāmiņa tur vesela opera. Piemēram kaut kāds pleds ir bijis akcijā, otrdien mainās akcija, pārdevējs nav paspējis noņemt akcijas cenu. 2X Maximā pie kases būs pilna cena, jo pleds ir veikalā sortimentā, bet tas pats pleds 1X Maximā būs ar to akcijas cenu, vai pat lētāks, jo nav veikalā pastāvīgajā sortimentā. Kaut kā tā.....
  • Vizma Vecmāmiņa

   Vizma Vecmāmiņa

   Linda Cepurniece nu pirku Baltkrievu balzāmu.kurš ir sortimentā visās Maximās.
   Un pēc likuma pārdevējai ir jāpārdod pēc mazăkās cenas.kas norādīta.
  • Monta Kenina

   Monta Kenina

   Linda Cepurniece Tur nav opera apakšā, tā ir klaja cilvēku ča****. Viens ir cilvēciskais faktors,ka pārdevējs nepaspēj nomainīt. Otrs ir izlikt tāpat, jo tāpat ja jau cilvēkam vajadzēs nopirks.Pie mājas esošajā Maxima patstāvīgi ir 40% atlaides, izņemot tām kurām dzeltenā cena. Un dzetenā cena ViSAM :D
  • Monta Brīdiņa

   Monta Brīdiņa

   Vizma Vecmāmiņa pārdevēja kas sēž pie kases un pīkstina pēc svītru kodiem nav vainīga par cenām zālē un kasieris nav tiesīgs dot ko daudz lētāk. Tad ir jāiet pie vadības un jāskaidro situācija kuri tās cenas vada sistēmā.
  • Maxima

   Maxima

   Linda Cepurniece Jums taisnība. Precēm, kas nav veikala sortimentā pastāvīgi, bieži tiek pagarinātas atlaides, kas bijušas iknedēļas akcijas piedāvājumā. Protams, novērojot šādas situācijas, aicinām sūtīt mums ziņu, lai varam pārbaudīt katru konkrēto gadījumu. Pateicoties klientu ieteikumiem, varam uzlabot iepirkšanās pieredzi un kļūt labāki.
 • Anna Einina

  Anna Einina

  Kad vienreiz šis cilvēku idiotisms beigsies? Pirms grābt visu pēc kārtas un mest grozā, varbūt ir vērts kaut nedaudz ieslēgt smadzenes un arī izlasīt līdz galam, kas ir rakstīts uz plakātiem, salīdzināt nosaukumus, svītru kodus! Esi āmurs- maksā pilnu cenu, un neviena veikals šeit nav vainīgs, bet pašu stulbums!👍🏻🤦🏻‍♀️
  • Ieva

   Ieva

   Protams, protams! Rakstītam ticēt! Tapēc jau arī samaksāju pilnu cenu. Runa šeit ir par ko citu - par Preču un cenu zīmju korektu izvietošanu.
 • Evija Beca

  Evija Beca

  Nu tak mostaties reiz,un to visu var veikala pie pārdevēja noskaidrot...Ko nezelojas ka vīrs/sieva neiedod kad gribas😂😂😂Būtu jautrāk😂😂😂
 • Egita Lavrentjeva

  Egita Lavrentjeva

  Un vēl jo vairāk,tur ir arī norādīti datumi,no kura līdz kuram ir akcija 👌

Pievienot komentāru

Lūdzu, ievēro portāla lietošanas noteikumus. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem – komentēšanas iespēja liegta!