Sūdzību dēļa lietošanas noteikumi

Rubrika "Sūdzību dēlis" ir satura platforma, kurā Bez Tabu skatītāji un lasītāji dalās ar piedzīvoto un novērojumiem.

Skaties.lv pakalpojumu lietotājs atbild par to, ka viņa publiskotais saturs skaties.lv satura platformā "Sūdzību dēlis" ir iegūts likumīgi un lietotājam ir tiesības šo informāciju lietot un izmantot šādā veidā.

Portālā skaties.lv satura platformā "Sūdzību dēlis" ir aizliegts ievietot informāciju, tai skaitā, bet ne tikai, kuras publiskošanas rezultātā tiek aizskartas trešo personu intelektuālā īpašuma tiesības, kura ir personas godu un cieņu aizskaroša, kura aicina uz vardarbību, rasu naidu vai citu prettiesisku darbību veikšanu.

Lietotājs atbild par sekām, kuras rodas šādas informācijas publiskošanas, nosūtīšanas vai ievietošanas portāla skaties.lv satura platformā "Sūdzību dēlis" rezultātā. Portāls skaties.lv neuzņemas atbildību par lietotāja ievietotās informācijas patiesumu un lietotāja pausto viedokli, tai skaitā, par personas goda un cieņas aizskārumu, kā arī par trešo personu intelektuālā īpašuma tiesību pārkāpumu, kas radies informācijas ievietošanas satura platformā "Sūdzību dēlis" rezultātā.

Ja portāla skaties.lv redakcija konstatē augstākminētās informācijas izvietošanu satura platformā "Sūdzību dēlis", tai ir tiesības šo informāciju dzēst, kā arī liegt lietotāja piekļuvi portālam skaties.lv bez iepriekšēja brīdinājuma.

Portāls, neskaitot augstākminētos gadījumus, patur tiesības pēc jebkādas nepieciešamības dzēst vai labot ievietotos materiālus rubrikā "Sūdzību dēlis" bez iepriekšēja brīdinājuma un skaidrojuma.

24 komentāri
Norādīts, ka ir atlaide, bet beigās prece maksā pilnu summu!
BEZ TABU SKATĪTĀJA FOTO

“Iepērkoties “Maxima” veikalā, ieraudzīju, ka ir atlaides segām, spilveniem un plediem. Sāku pētīt piedāvājumu, tur pārsvarā tikai gultasveļas piedāvājums, arī daudzi produkti ar atlaižu cenu zīmēm, sāku domāt, kas man noderētu un kādu izmēru vajadzētu, ka jau aizmaldījos domās, pieņemot, ka viss, kas atrodas kastē zem cenu zīmes, ir ar 40% atlaidi. “

“Tā nu paņēmu produktu ar baltu cenu zīmi, jau pieņēmusi, ka tai būs lielā atlaide. Bet pie kases tā nebija, jo atlaide tikai segām, spilveniem un plediem, nevis gultasveļai, kas stāvēja zem šī 40% atlaižu cenu zīmes.

Protams, biju vīlusies, jo visdrīzāk nebūtu iegādājusies šo produktu, ja vien nebūtu piemeklējis neviltots domu apmāns. Vai šādi netiek maldināts patērētājs?” Bez Tabu Sūdzību dēlī vaicā Ieva.