Sūdzību dēlis: Nopirku lampiņas! Rakstīts, ka būs 10 metri, bet īstenībā ir 5 metri!

Sūdzību dēļa lietošanas noteikumi

Rubrika "Sūdzību dēlis" ir satura platforma, kurā Bez Tabu skatītāji un lasītāji dalās ar piedzīvoto un novērojumiem.

Skaties.lv pakalpojumu lietotājs atbild par to, ka viņa publiskotais saturs skaties.lv satura platformā "Sūdzību dēlis" ir iegūts likumīgi un lietotājam ir tiesības šo informāciju lietot un izmantot šādā veidā.

Portālā skaties.lv satura platformā "Sūdzību dēlis" ir aizliegts ievietot informāciju, tai skaitā, bet ne tikai, kuras publiskošanas rezultātā tiek aizskartas trešo personu intelektuālā īpašuma tiesības, kura ir personas godu un cieņu aizskaroša, kura aicina uz vardarbību, rasu naidu vai citu prettiesisku darbību veikšanu.

Lietotājs atbild par sekām, kuras rodas šādas informācijas publiskošanas, nosūtīšanas vai ievietošanas portāla skaties.lv satura platformā "Sūdzību dēlis" rezultātā. Portāls skaties.lv neuzņemas atbildību par lietotāja ievietotās informācijas patiesumu un lietotāja pausto viedokli, tai skaitā, par personas goda un cieņas aizskārumu, kā arī par trešo personu intelektuālā īpašuma tiesību pārkāpumu, kas radies informācijas ievietošanas satura platformā "Sūdzību dēlis" rezultātā.

Ja portāla skaties.lv redakcija konstatē augstākminētās informācijas izvietošanu satura platformā "Sūdzību dēlis", tai ir tiesības šo informāciju dzēst, kā arī liegt lietotāja piekļuvi portālam skaties.lv bez iepriekšēja brīdinājuma.

Portāls, neskaitot augstākminētos gadījumus, patur tiesības pēc jebkādas nepieciešamības dzēst vai labot ievietotos materiālus rubrikā "Sūdzību dēlis" bez iepriekšēja brīdinājuma un skaidrojuma.

“Nopirku lampiņas, kas domāti āra lietošanai. Uz iepakojuma rakstīts 10 metri, pārdevēja to pašu teica. Īstenībā garums 5 metri, un lampiņas dega apmēram divas stundas, un tad spilgtums palika vājāks un vājāks.”

Nopirku lampiņas! Rakstīts, ka būs 10 metri, bet īstenībā ir 5 metri!
BEZ TABU SKATĪTĀJA FOTO

“Veikalā čeku neiedeva, mainīt un manas pretenzijas neuzskatīja par nopietnām. Zvanīju Pašvaldības policijai un prasīju, ko man darīt, tad man pārdevēja atgrieza naudu, bet viņa neesot neesot vainīga. Uz iepakojuma rakstīts desmit metri un viss. Veikals īrē telpas “Maxima XX”, Kauguros, Jūrmalā, ar uzrakstu Banka,” Bez Tabu Sūdzību dēlī ziņo Leonīds.

26 komentāri

26 komentāri

 • Inese Zīriņa

  Inese Zīriņa

  🤔 uz šķūnīšiem arī rakstīts vis kaut kas, bet, kāda vilšanās, parasti tur ir malka vai visādi krāmi....
 • Oijha Asia

  Oijha Asia

  Vēlētos lai manā dzīvē vada garums būtu tik milzīga problēma,lai rakstītu sūdzības Bez Tabu😁
 • Loreta Fedotova

  Loreta Fedotova

  Vienmēr jau var būt iespēja, ka kāds ir samainījis kastītes..🤷‍♀️
 • Andis Veinbergs

  Andis Veinbergs

  Būyu piestiķějis 5 metrus parasta vada un viss kārtībā!
 • Pirktspēja
 • Lili Kaķis

  Lili Kaķis

  Nu... Kāds vienkārši ir nopircis 5 metrus, bet iekšā 10. Normāla parādība.
 • Ramona Ciša

  Ramona Ciša

  Viktorija Es arī drīkstu rakstīt bez tabu sūdzību ? 😂🤷‍♀️
  Man tač tomēr arī apčakarēja , uz kastītes bija rakstīts ka tur ir 100 LED , a patiesībaa tur ir tikai 84 LED . Ko nu ? Mošk garumu vel izmērīt ? 😌🤔🤫
 • Andrew Kleimanis
 • Ieva Jansone

  Ieva Jansone

  Kvalitatīvas lampiņas ir Rimčikā,tagad atlaides :)
  Un nav ko vainot pārdevējumvienkārši atcerieties paņemt čeku,2 gadu garantija ;)
 • Dinija Bogdanova

Pievienot komentāru

Lūdzu, ievēro portāla lietošanas noteikumus. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem – komentēšanas iespēja liegta!