Sūdzību dēlis: Nopirku lampiņas! Rakstīts, ka būs 10 metri, bet īstenībā ir 5 metri!

Sūdzību dēļa lietošanas noteikumi

Rubrika "Sūdzību dēlis" ir satura platforma, kurā Bez Tabu skatītāji un lasītāji dalās ar piedzīvoto un novērojumiem.

Skaties.lv pakalpojumu lietotājs atbild par to, ka viņa publiskotais saturs skaties.lv satura platformā "Sūdzību dēlis" ir iegūts likumīgi un lietotājam ir tiesības šo informāciju lietot un izmantot šādā veidā.

Portālā skaties.lv satura platformā "Sūdzību dēlis" ir aizliegts ievietot informāciju, tai skaitā, bet ne tikai, kuras publiskošanas rezultātā tiek aizskartas trešo personu intelektuālā īpašuma tiesības, kura ir personas godu un cieņu aizskaroša, kura aicina uz vardarbību, rasu naidu vai citu prettiesisku darbību veikšanu.

Lietotājs atbild par sekām, kuras rodas šādas informācijas publiskošanas, nosūtīšanas vai ievietošanas portāla skaties.lv satura platformā "Sūdzību dēlis" rezultātā. Portāls skaties.lv neuzņemas atbildību par lietotāja ievietotās informācijas patiesumu un lietotāja pausto viedokli, tai skaitā, par personas goda un cieņas aizskārumu, kā arī par trešo personu intelektuālā īpašuma tiesību pārkāpumu, kas radies informācijas ievietošanas satura platformā "Sūdzību dēlis" rezultātā.

Ja portāla skaties.lv redakcija konstatē augstākminētās informācijas izvietošanu satura platformā "Sūdzību dēlis", tai ir tiesības šo informāciju dzēst, kā arī liegt lietotāja piekļuvi portālam skaties.lv bez iepriekšēja brīdinājuma.

Portāls, neskaitot augstākminētos gadījumus, patur tiesības pēc jebkādas nepieciešamības dzēst vai labot ievietotos materiālus rubrikā "Sūdzību dēlis" bez iepriekšēja brīdinājuma un skaidrojuma.

26 komentāri
Nopirku lampiņas! Rakstīts, ka būs 10 metri, bet īstenībā ir 5 metri!
BEZ TABU SKATĪTĀJA FOTO

“Nopirku lampiņas, kas domāti āra lietošanai. Uz iepakojuma rakstīts 10 metri, pārdevēja to pašu teica. Īstenībā garums 5 metri, un lampiņas dega apmēram divas stundas, un tad spilgtums palika vājāks un vājāks.”

“Veikalā čeku neiedeva, mainīt un manas pretenzijas neuzskatīja par nopietnām. Zvanīju Pašvaldības policijai un prasīju, ko man darīt, tad man pārdevēja atgrieza naudu, bet viņa neesot neesot vainīga. Uz iepakojuma rakstīts desmit metri un viss. Veikals īrē telpas “Maxima XX”, Kauguros, Jūrmalā, ar uzrakstu Banka,” Bez Tabu Sūdzību dēlī ziņo Leonīds.