Sūdzību dēlis: Nopirktās degvielas daudzums neatbilst uzpildītajam!

Sūdzību dēļa lietošanas noteikumi

Rubrika "Sūdzību dēlis" ir satura platforma, kurā Bez Tabu skatītāji un lasītāji dalās ar piedzīvoto un novērojumiem.

Skaties.lv pakalpojumu lietotājs atbild par to, ka viņa publiskotais saturs skaties.lv satura platformā "Sūdzību dēlis" ir iegūts likumīgi un lietotājam ir tiesības šo informāciju lietot un izmantot šādā veidā.

Portālā skaties.lv satura platformā "Sūdzību dēlis" ir aizliegts ievietot informāciju, tai skaitā, bet ne tikai, kuras publiskošanas rezultātā tiek aizskartas trešo personu intelektuālā īpašuma tiesības, kura ir personas godu un cieņu aizskaroša, kura aicina uz vardarbību, rasu naidu vai citu prettiesisku darbību veikšanu.

Lietotājs atbild par sekām, kuras rodas šādas informācijas publiskošanas, nosūtīšanas vai ievietošanas portāla skaties.lv satura platformā "Sūdzību dēlis" rezultātā. Portāls skaties.lv neuzņemas atbildību par lietotāja ievietotās informācijas patiesumu un lietotāja pausto viedokli, tai skaitā, par personas goda un cieņas aizskārumu, kā arī par trešo personu intelektuālā īpašuma tiesību pārkāpumu, kas radies informācijas ievietošanas satura platformā "Sūdzību dēlis" rezultātā.

Ja portāla skaties.lv redakcija konstatē augstākminētās informācijas izvietošanu satura platformā "Sūdzību dēlis", tai ir tiesības šo informāciju dzēst, kā arī liegt lietotāja piekļuvi portālam skaties.lv bez iepriekšēja brīdinājuma.

Portāls, neskaitot augstākminētos gadījumus, patur tiesības pēc jebkādas nepieciešamības dzēst vai labot ievietotos materiālus rubrikā "Sūdzību dēlis" bez iepriekšēja brīdinājuma un skaidrojuma.

“Ogres degvielas uzpildes stacijā “Neste”, uzpildot degvielu, konstēju, ka nopirktās degvielas daudzums, neatbilst uzpildītajam daudzumam.”

Nopirktās degvielas daudzums neatbilst uzpildītajam!
BEZ TABU SKATĪTĀJA FOTO

“Uzpildes kļūda – apmēram 7 %, nopērkot desmit litrus degvielas, ieguvu apmēram – 9,3 litrus.

Cik degvielu ietaupa DUS un cik pārmaksā klienti? Šis DUS pozicionējas kā lētākais, bet saprotu, ka tā nav!” Bez Tabu Sūdzību dēlī ziņo Aldis.

28 komentāri

28 komentāri

 • Umņiks

  Umņiks

  Gadījumā cilvēks vispār nesapinās meistarībā? Nestes pašapkalpošanās DUS tu pērc degvielu līdz 10 eur vērtībā nevis 10l
 • Antris

  Antris

  Tu, STULBENI! Atradi gan īsto kalibrētāju! Izstaipītu plastmasas kanniņu. Bl.e idi.ots
 • Zane

  Zane

  Šitā vecā deformētā plastmasas kanna nav nekāds mēraparāts.Ja radās tik pārliecinošas šaubas par degvielas daudzumu,vajadzēja Dus pieprasīt degvielas pārmērīšanu ar speciālu verificētu trauku.Visos Dus tādi ir.Tagad tā ir tikai uzņēmuma blamēšana.
 • Aicis Perkons

  Aicis Perkons

  Saskaņā ar MK noteikumiem Nr.693 mērīšanas līdzekļus kalibrē laboratorijas, kuras akreditētas nacionālajā akreditācijas institūcijā saskaņā ar normatīvajiem aktiem par atbilstības novērtēšanas institūciju novērtēšanu, akreditāciju un uzraudzību, kā arī citu Eiropas Savienības dalībvalstu vai Eiropas Ekonomikas zonas valstu akreditētas kalibrēšanas laboratorijas (turpmāk – laboratorija).

  (MK 23.12.2014. noteikumu Nr.803 redakcijā)
 • Linda Cepurniece
 • Artis Vnk Rozitis

  Artis Vnk Rozitis

  Priecājies ka vēl tik precīzi iepilda degvielu,saprastu ja no 10l iepildītu 4l 😂 tad varētu sūdzēties 👍😂
 • Svetlana Kravčuka

  Svetlana Kravčuka

  Vai 7% degvielas iztrūkums kannā ir konstatēts pēc atzīmēm uz kannas?😂
  • Matīss Berezovskis

   Matīss Berezovskis

   Svetlana Kravčuka pēc atzīmēm uz vecas kannas. Eto tje nje huhri muhri
  • Svetlana Kravčuka

   Svetlana Kravčuka

   Matīss Berezovskis es to pašu nodomāju🤔😂
 • Eksperts

  Eksperts

  Izmet plasmasas kannu pie šķirotiem atkritumiem un iepildi nokalibrētā mērtraukā un tad sāc sūdzēties.
 • Rūdolfs Petrovskis
 • Jānis Odziņš

  Jānis Odziņš

  Degvielas daudzums mainās ari pec fizikalajiem lielumiem sasilstot un atdziestot. Ka ari plastmasas kanna var izmainit izmerus🤦‍♀️
  • Artūrs
  • Janis Grandovskis

   Janis Grandovskis

   Jānis Odziņš skaitiitaajs meera tilpumu pie attieciigaas temperatuuras. Tas nemeera massu! Degvielas temperatuura, kura iet caur skaitiitaaju, buus taada pate kaa degvielai, kura tikko ielijusi kannaa. Taatad vienaada!
  • Guntis Brivulis

   Guntis Brivulis

   Janis Grandovskis stulbs esi vai kā?! Man tagad būtu jāpildās aukstā vai karatā laikā? Kad izdevīgāk??? 🙈🙈🙈
  • Janis Grandovskis

   Janis Grandovskis

   Guntis Brivulis Tu toch neesi gudrs! Skolaa vajadzeeja maaciities a ne par mopeediem saviem domaat! Zheel ka nezini, kas notiek ar shkjidruma tilpumu pie temperatuuras izmainjaam!
   Tu neesi gudraaks par piecklasnieku! Zini taads raidiijums bija. Tev labaak tur nepiedaliities! Sataisiisi sev kaunu! 😀😀😀

Pievienot komentāru

Lūdzu, ievēro portāla lietošanas noteikumus. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem – komentēšanas iespēja liegta!