Sūdzību dēlis: Nopirktajā spēlē trūkst daudz metamo kauliņu!

Sūdzību dēļa lietošanas noteikumi

Rubrika "Sūdzību dēlis" ir satura platforma, kurā Bez Tabu skatītāji un lasītāji dalās ar piedzīvoto un novērojumiem.

Skaties.lv pakalpojumu lietotājs atbild par to, ka viņa publiskotais saturs skaties.lv satura platformā "Sūdzību dēlis" ir iegūts likumīgi un lietotājam ir tiesības šo informāciju lietot un izmantot šādā veidā.

Portālā skaties.lv satura platformā "Sūdzību dēlis" ir aizliegts ievietot informāciju, tai skaitā, bet ne tikai, kuras publiskošanas rezultātā tiek aizskartas trešo personu intelektuālā īpašuma tiesības, kura ir personas godu un cieņu aizskaroša, kura aicina uz vardarbību, rasu naidu vai citu prettiesisku darbību veikšanu.

Lietotājs atbild par sekām, kuras rodas šādas informācijas publiskošanas, nosūtīšanas vai ievietošanas portāla skaties.lv satura platformā "Sūdzību dēlis" rezultātā. Portāls skaties.lv neuzņemas atbildību par lietotāja ievietotās informācijas patiesumu un lietotāja pausto viedokli, tai skaitā, par personas goda un cieņas aizskārumu, kā arī par trešo personu intelektuālā īpašuma tiesību pārkāpumu, kas radies informācijas ievietošanas satura platformā "Sūdzību dēlis" rezultātā.

Ja portāla skaties.lv redakcija konstatē augstākminētās informācijas izvietošanu satura platformā "Sūdzību dēlis", tai ir tiesības šo informāciju dzēst, kā arī liegt lietotāja piekļuvi portālam skaties.lv bez iepriekšēja brīdinājuma.

Portāls, neskaitot augstākminētos gadījumus, patur tiesības pēc jebkādas nepieciešamības dzēst vai labot ievietotos materiālus rubrikā "Sūdzību dēlis" bez iepriekšēja brīdinājuma un skaidrojuma.

“Iegādājos spēli “Cirks” “Maxima” veikalā.”

Nopirktajā spēlē trūkst daudz metamo kauliņu!
BEZ TABU SKATĪTĀJA FOTO

“Aizbraucot mājās un bērniem spēli iedodot, biju pārsteigta, ka tajā nav ne metamā kauliņa, ne piecu spēles kauliņu, kā bija minēts spēles noteikumos!” Bez Tabu Sūdzību dēlī ziņo Monta.

10 komentāri

10 komentāri

 • Kristaps Strautmalis

  Kristaps Strautmalis

  Tā jau ir ražotāju vaina,nevis pārdevēja
  Un ir tāda lieta,ka arī kauliņus var nopirkt atsevišķi
 • Tadeušs Lopiņš

  Tadeušs Lopiņš

  Cilvēka ķermenī ir kādi 206 kauliņi, bet, redz, tos jau neizmantos, vieglāk ir klaigāt, ka tirgotājs nav pievienojis pirkumam kaulus!
 • HA

  HA

  Iepirkšanās maksimā, kā sen zināms, jau pati par sevi ir "spēle". Ja paši izvēlējāties to spēlēt, kāpēc tagad sūdzaties? :D
 • Diana Podniece
 • Endijs Endijs
 • Andrzej Nemberg

  Andrzej Nemberg

  Bez Tabu "Sūdzību dēļa" redaktoriem un sūdzību autoriem arī būtu jāsēž uz viena sola ar Endziņu briestošās tiesas prāvas laikā... 👍😆
 • Rūdolfs Petrovskis
 • Krista Miķelsone

  Krista Miķelsone

  Mums Riču Račà ar nebija visi kauliñi,kà tika minèts
 • Delfīns

  Delfīns

  Aimandieniņ , kubika formas metamais neder. Kādā valodā vispār ir tā instrukcija.
 • Flipers

  Flipers

  Aizbrauc uz maximu ub smaini razotajiem kluda nav ielikusi ieksaa

Pievienot komentāru

Lūdzu, ievēro portāla lietošanas noteikumus. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem – komentēšanas iespēja liegta!