Sūdzību dēlis: Nopirkām meitai pārsteigumu – grāmatiņas komplektu. Pēc atvēršanas jutāmies vīlušies!

Sūdzību dēļa lietošanas noteikumi

Rubrika "Sūdzību dēlis" ir satura platforma, kurā Bez Tabu skatītāji un lasītāji dalās ar piedzīvoto un novērojumiem.

Skaties.lv pakalpojumu lietotājs atbild par to, ka viņa publiskotais saturs skaties.lv satura platformā "Sūdzību dēlis" ir iegūts likumīgi un lietotājam ir tiesības šo informāciju lietot un izmantot šādā veidā.

Portālā skaties.lv satura platformā "Sūdzību dēlis" ir aizliegts ievietot informāciju, tai skaitā, bet ne tikai, kuras publiskošanas rezultātā tiek aizskartas trešo personu intelektuālā īpašuma tiesības, kura ir personas godu un cieņu aizskaroša, kura aicina uz vardarbību, rasu naidu vai citu prettiesisku darbību veikšanu.

Lietotājs atbild par sekām, kuras rodas šādas informācijas publiskošanas, nosūtīšanas vai ievietošanas portāla skaties.lv satura platformā "Sūdzību dēlis" rezultātā. Portāls skaties.lv neuzņemas atbildību par lietotāja ievietotās informācijas patiesumu un lietotāja pausto viedokli, tai skaitā, par personas goda un cieņas aizskārumu, kā arī par trešo personu intelektuālā īpašuma tiesību pārkāpumu, kas radies informācijas ievietošanas satura platformā "Sūdzību dēlis" rezultātā.

Ja portāla skaties.lv redakcija konstatē augstākminētās informācijas izvietošanu satura platformā "Sūdzību dēlis", tai ir tiesības šo informāciju dzēst, kā arī liegt lietotāja piekļuvi portālam skaties.lv bez iepriekšēja brīdinājuma.

Portāls, neskaitot augstākminētos gadījumus, patur tiesības pēc jebkādas nepieciešamības dzēst vai labot ievietotos materiālus rubrikā "Sūdzību dēlis" bez iepriekšēja brīdinājuma un skaidrojuma.

“Nopirkām meitai pārsteigumu – grāmatiņas komplektu. Pēc atvēršanas jutāmies vīlušies, jo meitenei kā pārsteigums bija pievienots tārps!”

Nopirkām meitai pārsteigumu – grāmatiņas komplektu. Pēc atvēršanas jutāmies vīlušies!
BEZ TABU SKATĪTĀJA FOTO

“Bijām gaidījuši, ko citu kas būtu vairāk domāts meitenei.

Šāda dāvana būtu ideāli domāta zēnam, bet nevis meitenei! Vāks arī neliecināja, ka iekšā būs rotaļu insekts!” Bez Tabu Sūdzību dēlī raksta Linda.

36 komentāri

36 komentāri

 • Anna Ķire
 • Ilze Skudre-Žukovska
 • Sandra Sandrella

  Sandra Sandrella

  Un ko tagad darīt?! 😂😂😂 Jūs tiešām esat stulbi vai tikai izliekaties?! 🤨
 • Maira Zlemete
  • Maija Sila

   Maija Sila

   Maira Zlemete Pagaidi,kad Rihards paaugsies,citu dziesmu dziedāsi.😂😂😂
   BezTabu gan sūdzēties nevajag🤦‍♀️😂
  • Maira Zlemete

   Maira Zlemete

   Maija Sila ne jau par to, ka netika manta tāda kā gribējās🤦‍♀️ vēl kaut kādas smadzeņu šūnas tomēr ir, pat pēc Kiviča šova noskatīšanās😀
 • Sintija Maksimova
  • Ieva Bondare

   Ieva Bondare

   Sintija Maksimova vēl nav tā gadījies, un ceru ka tā negadīsies 😀
 • Kristīne Grundmane

  Kristīne Grundmane

  Cilvēki!!! A uuu... Kas ar jums notiek? Ka tikai pačīkstēt.
 • Monta Klintsone
  +32 +32 0

  Monta Klintsone

  Vajadzēja ilgāk paturēt maisiņā, būtu taurenītis 😝
 • Inga Romanova
 • Baiba Rača

Pievienot komentāru

Lūdzu, ievēro portāla lietošanas noteikumus. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem – komentēšanas iespēja liegta!