Sūdzību dēlis: Nopirkām meitai pārsteigumu – grāmatiņas komplektu. Pēc atvēršanas jutāmies vīlušies!

Sūdzību dēļa lietošanas noteikumi

Rubrika "Sūdzību dēlis" ir satura platforma, kurā Bez Tabu skatītāji un lasītāji dalās ar piedzīvoto un novērojumiem.

Skaties.lv pakalpojumu lietotājs atbild par to, ka viņa publiskotais saturs skaties.lv satura platformā "Sūdzību dēlis" ir iegūts likumīgi un lietotājam ir tiesības šo informāciju lietot un izmantot šādā veidā.

Portālā skaties.lv satura platformā "Sūdzību dēlis" ir aizliegts ievietot informāciju, tai skaitā, bet ne tikai, kuras publiskošanas rezultātā tiek aizskartas trešo personu intelektuālā īpašuma tiesības, kura ir personas godu un cieņu aizskaroša, kura aicina uz vardarbību, rasu naidu vai citu prettiesisku darbību veikšanu.

Lietotājs atbild par sekām, kuras rodas šādas informācijas publiskošanas, nosūtīšanas vai ievietošanas portāla skaties.lv satura platformā "Sūdzību dēlis" rezultātā. Portāls skaties.lv neuzņemas atbildību par lietotāja ievietotās informācijas patiesumu un lietotāja pausto viedokli, tai skaitā, par personas goda un cieņas aizskārumu, kā arī par trešo personu intelektuālā īpašuma tiesību pārkāpumu, kas radies informācijas ievietošanas satura platformā "Sūdzību dēlis" rezultātā.

Ja portāla skaties.lv redakcija konstatē augstākminētās informācijas izvietošanu satura platformā "Sūdzību dēlis", tai ir tiesības šo informāciju dzēst, kā arī liegt lietotāja piekļuvi portālam skaties.lv bez iepriekšēja brīdinājuma.

Portāls, neskaitot augstākminētos gadījumus, patur tiesības pēc jebkādas nepieciešamības dzēst vai labot ievietotos materiālus rubrikā "Sūdzību dēlis" bez iepriekšēja brīdinājuma un skaidrojuma.

“Nopirkām meitai pārsteigumu – grāmatiņas komplektu. Pēc atvēršanas jutāmies vīlušies, jo meitenei kā pārsteigums bija pievienots tārps!”

Nopirkām meitai pārsteigumu – grāmatiņas komplektu. Pēc atvēršanas jutāmies vīlušies!
BEZ TABU SKATĪTĀJA FOTO

“Bijām gaidījuši, ko citu kas būtu vairāk domāts meitenei.

Šāda dāvana būtu ideāli domāta zēnam, bet nevis meitenei! Vāks arī neliecināja, ka iekšā būs rotaļu insekts!” Bez Tabu Sūdzību dēlī raksta Linda.

36 komentāri

36 komentāri

 • Linda Demme

  Linda Demme

  Pag, vai tiešām šīs ir lielākās problēmas?
  Tad jau tūlīt būs, ka veikalā baltmaizes kukulītis atrodas tumšās maizes plauktiņā. Uzreiz būs bilde - bez tabu - un vesels sižets.
  Bet nu ko lai saka, arī tāda reklāma ir reklāma 😅
 • Juta Daniloviča

  Juta Daniloviča

  Mana meitiņa gan būtu par tādu dāvanu sajūsmā 😄
 • Antra Zemīte
 • Ingrida Vizla

  Ingrida Vizla

  Sūdzības autorei ar prātiņu viss kārtībā??? Traki,ka Māte Daba pie radīšanas ir atpūtusies!
 • Marija Stepe
  +14 +14 0

  Marija Stepe

  Kāpēc zēnam tārps būtu ideāli bet meitenei ne? Diskriminācija 🤣
 • Solvita Rukmane
 • Annija Trifanova
  +11 +11 0

  Annija Trifanova

  Vajadzeja ilgāk paturēt maisiņaa ,paarvērstos par taurenīti :D
 • Mairita Cirule Vilcāne
  +21 +21 0

  Mairita Cirule Vilcāne

  Tagad sāk sūdzēties par katri sīkumu kas neapmierina cilvēku. Kapēc visi tik izlepuši. Nepatīk-nepērc vai met ārā. Kas pa problēmām. Ir tak reāli cilvēki kuriem ir tiešām problēmas a te,ārprāts tārpiņš. Es bērnībā ēdu ābolus ar visiem dzīviem tārpiem un nečīkstēju, a te par mantiņu čīkst. VĀJPRĀTA MURGS.
 • Karīna Veise
 • Ieva Marija Survillo

  Ieva Marija Survillo

  Bez tabu, nav opcija likt aizpildīt kaut kādu psiholoģisku testu pirms drīkst rakstīt sūdzību dēlī?😂 Arvien stulbākas un stulbākas tās cilvēku sūdzības... Drīz jau sāks rakstīt, ka ēdis "veikals X" pirktu siļķi, uzdzēris pienu un piemetusies caureja- značit veikalā problēma, nevis tajā ka idiots😂😂😂🤦‍♀️ atliek tikai gaidīt šādu ziņu 😂🙈
  • Sindy Blumberg

   Sindy Blumberg

   Es atkal ļoti gaidu to sūdzību dēli, tā var pārsmieties!
  • Ieva Marija Survillo

   Ieva Marija Survillo

   Nu arī fakts. Starp visām trakajām lietām, šis ir tāds katru reizi kaut kas smieklīgs😁

Pievienot komentāru

Lūdzu, ievēro portāla lietošanas noteikumus. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem – komentēšanas iespēja liegta!