Sūdzību dēlis: Nopirkām meitai pārsteigumu – grāmatiņas komplektu. Pēc atvēršanas jutāmies vīlušies!

Sūdzību dēļa lietošanas noteikumi

Rubrika "Sūdzību dēlis" ir satura platforma, kurā Bez Tabu skatītāji un lasītāji dalās ar piedzīvoto un novērojumiem.

Skaties.lv pakalpojumu lietotājs atbild par to, ka viņa publiskotais saturs skaties.lv satura platformā "Sūdzību dēlis" ir iegūts likumīgi un lietotājam ir tiesības šo informāciju lietot un izmantot šādā veidā.

Portālā skaties.lv satura platformā "Sūdzību dēlis" ir aizliegts ievietot informāciju, tai skaitā, bet ne tikai, kuras publiskošanas rezultātā tiek aizskartas trešo personu intelektuālā īpašuma tiesības, kura ir personas godu un cieņu aizskaroša, kura aicina uz vardarbību, rasu naidu vai citu prettiesisku darbību veikšanu.

Lietotājs atbild par sekām, kuras rodas šādas informācijas publiskošanas, nosūtīšanas vai ievietošanas portāla skaties.lv satura platformā "Sūdzību dēlis" rezultātā. Portāls skaties.lv neuzņemas atbildību par lietotāja ievietotās informācijas patiesumu un lietotāja pausto viedokli, tai skaitā, par personas goda un cieņas aizskārumu, kā arī par trešo personu intelektuālā īpašuma tiesību pārkāpumu, kas radies informācijas ievietošanas satura platformā "Sūdzību dēlis" rezultātā.

Ja portāla skaties.lv redakcija konstatē augstākminētās informācijas izvietošanu satura platformā "Sūdzību dēlis", tai ir tiesības šo informāciju dzēst, kā arī liegt lietotāja piekļuvi portālam skaties.lv bez iepriekšēja brīdinājuma.

Portāls, neskaitot augstākminētos gadījumus, patur tiesības pēc jebkādas nepieciešamības dzēst vai labot ievietotos materiālus rubrikā "Sūdzību dēlis" bez iepriekšēja brīdinājuma un skaidrojuma.

“Nopirkām meitai pārsteigumu – grāmatiņas komplektu. Pēc atvēršanas jutāmies vīlušies, jo meitenei kā pārsteigums bija pievienots tārps!”

Nopirkām meitai pārsteigumu – grāmatiņas komplektu. Pēc atvēršanas jutāmies vīlušies!
BEZ TABU SKATĪTĀJA FOTO

“Bijām gaidījuši, ko citu kas būtu vairāk domāts meitenei.

Šāda dāvana būtu ideāli domāta zēnam, bet nevis meitenei! Vāks arī neliecināja, ka iekšā būs rotaļu insekts!” Bez Tabu Sūdzību dēlī raksta Linda.

36 komentāri

36 komentāri

 • Marta Irmeja

  Marta Irmeja

  Tā ir kad gribās pārsteigumu. Ja gribās lelli ir jāpērk lelle, bet ja pērk pārstrigumu, tad še ku re ku viņš. Vai tad nebija pārsteigums?
 • Sanita Krīgena
 • Dzintra Damberga

  Dzintra Damberga

  Un atbilde "nabaga" pārsteigtajai mammītei: Tāpēc jau tas ir PĀRSTEIGUMS! Ja būtu uzrakstīts, kas tieši iekšā, tad tas vairs nebūtu pārsteigums. Un , ja būtu tas, kas gaidīts, arī nebūtu pārsteigums, jo pārsteigums pēc definīcijas ir negaidīts
 • Mamma

  Mamma

  Tāpēc jau tas ir PĀRSTEIGUMS! Ja būtu uzrakstīts, kas tieši iekšā, tad tas vairs nebūtu pārsteigums. Un , ja būtu tas, kas gaidīts, arī nebūtu pārsteigums, jo pārsteigums pēc definīcijas ir negaidīts!
 • Dzintra Damberga

  Dzintra Damberga

  Acīmredzami, ka Bez tabu ir uzpirkts. Jau labu laiku , ja ir reāls sižets, kur iejaukta bagāta pašvaldība- nulles atbalsts, viss tiek noklusēts! Bet tā kā par kaut ko taču ir jāraksta,lai neaizklapētu to būdu ciet, tad raksta par neko. Bez tabu ir pārdevies un degradējies.
 • Tatjana Motorina

  Tatjana Motorina

  Nezinu, varbut pardevejam butu labak uzrakstit saturu. Ja nu bernam nepatik tarpi un mama redzetu, kas ir taja komplekta - tad noteikti nepirktu. Vispar nekas smiekligs nav. Zel :(
 • Kristīne Ūše

  Kristīne Ūše

  Atraduši par ko kasīties un prātus aizgruzīt!!!🤣🤣🤣
 • Laine Priežuma

  Laine Priežuma

  Mja Bez tabu vairs galīgi nav ko darīt.Labak būtu rakstījuši par bērnunamiem, pansionātiem un problēmām kas tiešām ir svarīgas nevis kaut kādus murgus.
 • Elīna Ozoliņa

  Elīna Ozoliņa

  Citreiz pie "like" man prasās šādu emociju🤦‍♀️
 • Andrzej Nemberg

  Andrzej Nemberg

  "Pensionāre Ingrīda, vēloties izmēģināt dzīvē ko jaunu, nopirka "Maximā" tualetes papīru "Zewa" ar kumelīšu aromātu.
  Atnāca uz mājām, apsēdās uz poda, kārtīgi pakakāja, noslaucīja dirsu, bet...

  ...DIRSA JOPROJĀM SMIRD PĒC SŪDIEM!!!" 😮😮😮

  Šoks!!! Skandāls!!! Trauksme!!!
  Tauta, esiet modri, neuzķeraties, neiegrābieties!!!

Pievienot komentāru

Lūdzu, ievēro portāla lietošanas noteikumus. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem – komentēšanas iespēja liegta!