Sūdzību dēlis: Nopirkām meitai pārsteigumu – grāmatiņas komplektu. Pēc atvēršanas jutāmies vīlušies!

Sūdzību dēļa lietošanas noteikumi

Rubrika "Sūdzību dēlis" ir satura platforma, kurā Bez Tabu skatītāji un lasītāji dalās ar piedzīvoto un novērojumiem.

Skaties.lv pakalpojumu lietotājs atbild par to, ka viņa publiskotais saturs skaties.lv satura platformā "Sūdzību dēlis" ir iegūts likumīgi un lietotājam ir tiesības šo informāciju lietot un izmantot šādā veidā.

Portālā skaties.lv satura platformā "Sūdzību dēlis" ir aizliegts ievietot informāciju, tai skaitā, bet ne tikai, kuras publiskošanas rezultātā tiek aizskartas trešo personu intelektuālā īpašuma tiesības, kura ir personas godu un cieņu aizskaroša, kura aicina uz vardarbību, rasu naidu vai citu prettiesisku darbību veikšanu.

Lietotājs atbild par sekām, kuras rodas šādas informācijas publiskošanas, nosūtīšanas vai ievietošanas portāla skaties.lv satura platformā "Sūdzību dēlis" rezultātā. Portāls skaties.lv neuzņemas atbildību par lietotāja ievietotās informācijas patiesumu un lietotāja pausto viedokli, tai skaitā, par personas goda un cieņas aizskārumu, kā arī par trešo personu intelektuālā īpašuma tiesību pārkāpumu, kas radies informācijas ievietošanas satura platformā "Sūdzību dēlis" rezultātā.

Ja portāla skaties.lv redakcija konstatē augstākminētās informācijas izvietošanu satura platformā "Sūdzību dēlis", tai ir tiesības šo informāciju dzēst, kā arī liegt lietotāja piekļuvi portālam skaties.lv bez iepriekšēja brīdinājuma.

Portāls, neskaitot augstākminētos gadījumus, patur tiesības pēc jebkādas nepieciešamības dzēst vai labot ievietotos materiālus rubrikā "Sūdzību dēlis" bez iepriekšēja brīdinājuma un skaidrojuma.

36 komentāri
Nopirkām meitai pārsteigumu – grāmatiņas komplektu. Pēc atvēršanas jutāmies vīlušies!
BEZ TABU SKATĪTĀJA FOTO

“Nopirkām meitai pārsteigumu – grāmatiņas komplektu. Pēc atvēršanas jutāmies vīlušies, jo meitenei kā pārsteigums bija pievienots tārps!”

“Bijām gaidījuši, ko citu kas būtu vairāk domāts meitenei.

Šāda dāvana būtu ideāli domāta zēnam, bet nevis meitenei! Vāks arī neliecināja, ka iekšā būs rotaļu insekts!” Bez Tabu Sūdzību dēlī raksta Linda.

Vēlies iesūtīt savu informāciju Bez Tabu? Spied šeit!

TOP komentāri

 • Monta Klintsone
 • Ieva Marija Survillo
  +25 +24 -1

  Ieva Marija Survillo

  Bez tabu, nav opcija likt aizpildīt kaut kādu psiholoģisku testu pirms drīkst rakstīt sūdzību dēlī?😂 Arvien stulbākas un stulbākas tās cilvēku sūdzības... Drīz jau sāks rakstīt, ka ēdis "veikals X" pirktu siļķi, uzdzēris pienu un piemetusies caureja- značit veikalā problēma, nevis tajā ka idiots😂😂😂🤦‍♀️ atliek tikai gaidīt šādu ziņu 😂🙈
 • Mairita Cirule Vilcāne
  +21 +21 0

  Mairita Cirule Vilcāne

  Tagad sāk sūdzēties par katri sīkumu kas neapmierina cilvēku. Kapēc visi tik izlepuši. Nepatīk-nepērc vai met ārā. Kas pa problēmām. Ir tak reāli cilvēki kuriem ir tiešām problēmas a te,ārprāts tārpiņš. Es bērnībā ēdu ābolus ar visiem dzīviem tārpiem un nečīkstēju, a te par mantiņu čīkst. VĀJPRĀTA MURGS.

Pievienot komentāru

Lūdzu, ievēro portāla lietošanas noteikumus. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem – komentēšanas iespēja liegta!

Lasi vēl