Sūdzību dēlis: Nopērkot smaržas, sapratu, ka tās nav oriģināls, bet gan lēts pakaļdarinājums ar asu smaku!

Sūdzību dēļa lietošanas noteikumi

Rubrika "Sūdzību dēlis" ir satura platforma, kurā Bez Tabu skatītāji un lasītāji dalās ar piedzīvoto un novērojumiem.

Skaties.lv pakalpojumu lietotājs atbild par to, ka viņa publiskotais saturs skaties.lv satura platformā "Sūdzību dēlis" ir iegūts likumīgi un lietotājam ir tiesības šo informāciju lietot un izmantot šādā veidā.

Portālā skaties.lv satura platformā "Sūdzību dēlis" ir aizliegts ievietot informāciju, tai skaitā, bet ne tikai, kuras publiskošanas rezultātā tiek aizskartas trešo personu intelektuālā īpašuma tiesības, kura ir personas godu un cieņu aizskaroša, kura aicina uz vardarbību, rasu naidu vai citu prettiesisku darbību veikšanu.

Lietotājs atbild par sekām, kuras rodas šādas informācijas publiskošanas, nosūtīšanas vai ievietošanas portāla skaties.lv satura platformā "Sūdzību dēlis" rezultātā. Portāls skaties.lv neuzņemas atbildību par lietotāja ievietotās informācijas patiesumu un lietotāja pausto viedokli, tai skaitā, par personas goda un cieņas aizskārumu, kā arī par trešo personu intelektuālā īpašuma tiesību pārkāpumu, kas radies informācijas ievietošanas satura platformā "Sūdzību dēlis" rezultātā.

Ja portāla skaties.lv redakcija konstatē augstākminētās informācijas izvietošanu satura platformā "Sūdzību dēlis", tai ir tiesības šo informāciju dzēst, kā arī liegt lietotāja piekļuvi portālam skaties.lv bez iepriekšēja brīdinājuma.

Portāls, neskaitot augstākminētos gadījumus, patur tiesības pēc jebkādas nepieciešamības dzēst vai labot ievietotos materiālus rubrikā "Sūdzību dēlis" bez iepriekšēja brīdinājuma un skaidrojuma.

“Esmu vīlusies un nikna gan uz sevi (lētticība), gan uz pircēju maldināšanu veikalā www.220.lv!”

Nopērkot smaržas, sapratu, ka tās nav oriģināls, bet gan lēts pakaļdarinājums ar asu smaku!
PIXABAY.COM

“Veikals www.220.lv pārdod smaržas, apgalvojot ka tās ir 100% oriģinālas, protams, krietni lētākas nekā, piemēram, veikalā “Douglas” (šim veikalam uzticos uz visiem 100%).

Nopērkot smaržas, sapratu, ka tās galīgi nav oriģināls, bet gan lēts pakaļdarinājums ar asu smaku!

Kāpēc gadiem ilgi tiek maldināti pircēji? Vai tiešām tas ir likumīgi pārdot viltojumus?” Bez Tabu Sūdzību dēlī vaicā Elīna.

91 komentārs

91 komentārs

 • Amanda Nigule
 • Dina Dubiņa

  Dina Dubiņa

  Nu pat nopirku Duglasā savu mīło Angel,ko lietoju jau piecpadsmit gadus.........nevar saprast,vai uz vecumu sajūtas mainījušās,vai arī....?
  • Mārīte Elizabete Bišulāce

   Mārīte Elizabete Bišulāce

   Dina Dubiņa vienas un tās pašas smaržas tik tiešām mainoties gada vecumama, liekas, ka ir savādākas. Tāpēc arī ir smaržas, kas ir vairāk atbilstošas jaunām meitenēm vai sievietēm ap30 un pat vairāk.
  • Dina Dubiņa

   Dina Dubiņa

   Bet ne jau pēkšñi,un salīdzinot ar gandrīz jau tukšo iepriekšējo pudelīti ir ievērojama atškirība.........pārsvarā smaržas nepērku Latvijā,šoreiz pamēgināju!
  • Anda Purviņa

   Anda Purviņa

   Tas par ar manām Pret-a-porte,12 gadus lietoju,bet pēkšņi ir mainījušas smaržu.Interesanti vai ingredienti izbeigušies?
  • Aija Veidemane

   Aija Veidemane

   Varbūt smaržai,, jānostāvas,,? Reformulācija? Var batch Code pārbaudīt
  • Dina Dubiņa

   Dina Dubiņa

   Gan jau ,ka notiek tā pat kā ar velas pulveriem ,Vācijā pirkts mazgā labi,pie mums ,ne tik.
  • Aija Rudasa
  • Solvita Baļčūne

   Solvita Baļčūne

   Veikalos testerim ir labāka noturība nekā nopirktajām smaržām!
  • Solvita Baļčūne

   Solvita Baļčūne

   Tad es labāk pērku viltotu par divreiz zemāku cenu internetveikalā.
  • Dina Dubiņa

   Dina Dubiņa

   Negribētos ticēt kā tīšām tirgo viltojumus,varbūt tomēr uz Latviju piegādā zemākas kvalitātes preci.......par interntveikaliem cits stāsts- tur gan var nopirkt kaki maisā.
 • Elvijs Kairens
 • :)

  :)

  Tie, kas apgalvo, ka Douglas u.c. veikalos tirgo neorģinālas smaržas, Jūs esat NORMĀLI?
  Tad jau Sportland u.c arī tirgo neorģinālas sporta preces.🤦‍♀️
  Veikali NEDRĪKST tirgot replikas.
  Atradušies eksperti kuri orģinālu no fake māk atpazīt.
  Slimi.
  • Viktorija

   Viktorija

   Jūs salīdziniet smaržas , kas nopirktas ārzemēs un douglas veikalā 😂 ub tad sakiet ja douglas ir 100% oriģināls
 • Smarzas
 • Ilze
 • Andris Ceirans

  Andris Ceirans

  Te nav 220 vaina. Piegādātājs, ar kuru sadarbojas šis un arī citi veikali, noteikti pats ir piečakarēts vai pats apšmauc internetveikalniekis. Jau sen bija izmeklēšana ar atstāstiem kas un kā....smaržas, mob telefoni un cita tehnika uz 70% ir oriģināla ar samazinātu cenu (minimālo pelņu) un nenopelnīto sedz ar smaržu pakaļdarinājumu un saskrūvētiem (Lego variants) no lietotām detaļām mob telefoniem, kas ir kārtīgi pārpakoti. Ja kāds pacels brēku , tam kompensēs un miers, bet 99% apčakarēto par nesapratīs.
 • Dace Zelca

  Dace Zelca

  Firmas smarzas taas ir,vnk cik kurs razotajs to vajadzigo esenci pievieno,tas ir jautajums
 • Interneta veikals 220.lv

  Interneta veikals 220.lv

  Lūdzam, ņemt vērā, ka mēs sadarbojamies tikai ar uzticamākajiem piegādātājiem mūsu reģionā, kas mums piegādā oriģinālas smaržas. Mums pārdošanā ir tikai oriģinālas smaržas, tāpēc uzskatām, ka sūdzība par produkta oriģinalitāti ir nepamatota.
  Mēs vēlamies vērst Jūsu uzmanību uz dažiem apstākļiem, kas varētu ietekmēt smaržu sajūtu: vide, ķermenis vai smaržu pudelītes/iepakojuma temperatūra (siltums padara aromātu intensīvāku, sals savukārt samazina aromāta efektivitāti). Pat nelielas temperatūras izmaiņas var ietekmēt aromātu un tā intensitāti. Katrs no mums noteiktu aromātu sajūt savādāk, ļoti subjektīvi.
  Noderīga infomācija: EDT - 4-8% smaržu koncentrācija, EDP - smarža ir intensīvāka, tā var noturēties 2-4 stundas. Vairāk informācijas: if (preg_match("/'.$matches[2].$matches[3].''.$matches[4]; }
  • Kristina Kuleshova

   Kristina Kuleshova

   Interneta veikals 220.lv вы даже сертификат на духи предоставить не можете,о чём вы говорите? А отговорка,что вы покупаете у проверенных поставщиков,в данном случае ни о чём.
  • Kristīne Dadzīte

   Kristīne Dadzīte

   oi tikai nevajag, gadus 7 atpakaļ nopirku 220 Roberto Cavalli serpentinu, tur jau pec pudeles vareja redzet, ka prasts pakaļdarinājums.
  • Ivanda Eidone

   Ivanda Eidone

   Ja es sūtiju smaržas 220,tad zināju,ka kvalitāte nebūs-noturiba nekāda!!Kā tas būtu izskaidrojams,ka vienas un tās pašas smaržas vism ar 40 eiro starpibu kā douglasā??ja ne pat vairāk!!Ar labdaribu te neviens nenodarbojas!!
  • Laura Gasparoviča

   Laura Gasparoviča

   Ivanda Eidone Douglas ir ļoti liels uzcenojums...
  • Laura Gasparoviča

   Laura Gasparoviča

   Ivanda Eidone Douglas ir ļoti liels uzcenojums...
 • Anda Nābuzda

  Anda Nābuzda

  Vēl tauta nav sapratusi,ka uz LV viss nāk no trešās valsts????Pat tie cipa orģinālie veikali visu iepērk la lēto un tirgo kā orģinālu!!!
  • Dace Zelca

   Dace Zelca

   Anda Nābuzda otradi,pie mums viss naak kaa uz treso valsti,tapee suuda
  • Anda Nābuzda

   Anda Nābuzda

   Dace Zelca nu arī fakts! Tāpēc neredzu jēgu izmest naudu....

Pievienot komentāru

Lūdzu, ievēro portāla lietošanas noteikumus. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem – komentēšanas iespēja liegta!