Sūdzību dēļa lietošanas noteikumi

Rubrika "Sūdzību dēlis" ir satura platforma, kurā Bez Tabu skatītāji un lasītāji dalās ar piedzīvoto un novērojumiem.

Skaties.lv pakalpojumu lietotājs atbild par to, ka viņa publiskotais saturs skaties.lv satura platformā "Sūdzību dēlis" ir iegūts likumīgi un lietotājam ir tiesības šo informāciju lietot un izmantot šādā veidā.

Portālā skaties.lv satura platformā "Sūdzību dēlis" ir aizliegts ievietot informāciju, tai skaitā, bet ne tikai, kuras publiskošanas rezultātā tiek aizskartas trešo personu intelektuālā īpašuma tiesības, kura ir personas godu un cieņu aizskaroša, kura aicina uz vardarbību, rasu naidu vai citu prettiesisku darbību veikšanu.

Lietotājs atbild par sekām, kuras rodas šādas informācijas publiskošanas, nosūtīšanas vai ievietošanas portāla skaties.lv satura platformā "Sūdzību dēlis" rezultātā. Portāls skaties.lv neuzņemas atbildību par lietotāja ievietotās informācijas patiesumu un lietotāja pausto viedokli, tai skaitā, par personas goda un cieņas aizskārumu, kā arī par trešo personu intelektuālā īpašuma tiesību pārkāpumu, kas radies informācijas ievietošanas satura platformā "Sūdzību dēlis" rezultātā.

Ja portāla skaties.lv redakcija konstatē augstākminētās informācijas izvietošanu satura platformā "Sūdzību dēlis", tai ir tiesības šo informāciju dzēst, kā arī liegt lietotāja piekļuvi portālam skaties.lv bez iepriekšēja brīdinājuma.

Portāls, neskaitot augstākminētos gadījumus, patur tiesības pēc jebkādas nepieciešamības dzēst vai labot ievietotos materiālus rubrikā "Sūdzību dēlis" bez iepriekšēja brīdinājuma un skaidrojuma.

“Pie T/C “Alfa” no strādnieku braucošas automašīnas izkrīt gāzes balons!” Bez Tabu Sūdzību dēlī raksta Kristaps.

No strādnieku braucošas automašīnas izkrīt gāzes balons!
BEZ TABU SKATĪTĀJA FOTO
6 komentāri

6 komentāri

 • Юра

  Юра

  Надеюсь что криша Алфы не рухнет с токим профессионалами , как это было в Золитуде.
 • Ilgmārs

  Ilgmārs

  Piekrītu Rutai.
  1.Attēlā redzamie gāzes baloni tiek pārvadāti nepareizā transporta līdzeklī
  2.Auto nav bīstamâs kravas apzīmējums.
  3. Kavas nodalījums nav ticis pienācīgi aistaisīts.
  4.Gāzes balons krītot - ir iespēja uzsprāgt.
  Visui šie četri faktori liecina par būvnieka nostāju un nekopitenci
 • Ruta

  Ruta

  Gramatiķi,
  Tur jau ir tā lieta , ka LV visu dara pa roku galam tāpēc taisa pa vairākām reizēm. Un šis ir tas gadījums ka bīstamu kravu nostiprināšana tā nav prioritāte šai organizãcijai.
 • Ivars Baumeisters
 • Andis Volbergs
 • Gramatiķis

  Gramatiķis

  Varēji, vēl, vairāk, komatus, salikt...
  Nemani ka citi strāda kamēr tu slaisties gar tirdzniecības centriem darba laikā?

Pievienot komentāru

Lūdzu, ievēro portāla lietošanas noteikumus. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem – komentēšanas iespēja liegta!