Sūdzību dēlis: Neviens nerisina situāciju ar dziļajām un asajām bedrēm Pārdaugavā!

Sūdzību dēļa lietošanas noteikumi

Rubrika "Sūdzību dēlis" ir satura platforma, kurā Bez Tabu skatītāji un lasītāji dalās ar piedzīvoto un novērojumiem.

Skaties.lv pakalpojumu lietotājs atbild par to, ka viņa publiskotais saturs skaties.lv satura platformā "Sūdzību dēlis" ir iegūts likumīgi un lietotājam ir tiesības šo informāciju lietot un izmantot šādā veidā.

Portālā skaties.lv satura platformā "Sūdzību dēlis" ir aizliegts ievietot informāciju, tai skaitā, bet ne tikai, kuras publiskošanas rezultātā tiek aizskartas trešo personu intelektuālā īpašuma tiesības, kura ir personas godu un cieņu aizskaroša, kura aicina uz vardarbību, rasu naidu vai citu prettiesisku darbību veikšanu.

Lietotājs atbild par sekām, kuras rodas šādas informācijas publiskošanas, nosūtīšanas vai ievietošanas portāla skaties.lv satura platformā "Sūdzību dēlis" rezultātā. Portāls skaties.lv neuzņemas atbildību par lietotāja ievietotās informācijas patiesumu un lietotāja pausto viedokli, tai skaitā, par personas goda un cieņas aizskārumu, kā arī par trešo personu intelektuālā īpašuma tiesību pārkāpumu, kas radies informācijas ievietošanas satura platformā "Sūdzību dēlis" rezultātā.

Ja portāla skaties.lv redakcija konstatē augstākminētās informācijas izvietošanu satura platformā "Sūdzību dēlis", tai ir tiesības šo informāciju dzēst, kā arī liegt lietotāja piekļuvi portālam skaties.lv bez iepriekšēja brīdinājuma.

Portāls, neskaitot augstākminētos gadījumus, patur tiesības pēc jebkādas nepieciešamības dzēst vai labot ievietotos materiālus rubrikā "Sūdzību dēlis" bez iepriekšēja brīdinājuma un skaidrojuma.

11 komentāri
Neviens nerisina situāciju ar dziļajām un asajām bedrēm Pārdaugavā!
BEZ TABU SKATĪTĀJA FOTO

“Pārdaugavā ir tādas ielas kā Dzelzceļa un Adulienas ielas, kas kalpo kā apbraucamais ceļš Ulmaņa gatves un Vienības gatves krustojumam.”

“Ielai ir smilšu/grants segums. Pie lielās ikdienas automašīnu plūsmas, tā nemitīgi tiek izbraukāta līdz dziļām bedrēm. Šoziem ceļu tīrītājs šeit nav bijis vispār. Rezultātā ir izveidojušās daudzas mazas un dziļas bedres, Aduleinas ielā lielas, dziļas un asas bedres.

Jau otro dienu ziņu nododam Rīgas domes Satiksmes departamentam, kur katru reizi mūsu informācija “tiek nodota atbildīgajiem speciālistiem”, taču situācija tikai pasliktinās. Mēs, iedzīvotāji, savus auto esam spiesti turēt blakus esošajās ielās, jo ar vieglo auto šobrīd ielas izbraukt vairs praktiski nav iespējams!” Bez Tabu Sūdzību dēlī raksta Sandra.