Sūdzību dēlis: Nevaru sazvanīt “Latvijas pasta” Elejas nodaļu!

Sūdzību dēļa lietošanas noteikumi

Rubrika "Sūdzību dēlis" ir satura platforma, kurā Bez Tabu skatītāji un lasītāji dalās ar piedzīvoto un novērojumiem.

Skaties.lv pakalpojumu lietotājs atbild par to, ka viņa publiskotais saturs skaties.lv satura platformā "Sūdzību dēlis" ir iegūts likumīgi un lietotājam ir tiesības šo informāciju lietot un izmantot šādā veidā.

Portālā skaties.lv satura platformā "Sūdzību dēlis" ir aizliegts ievietot informāciju, tai skaitā, bet ne tikai, kuras publiskošanas rezultātā tiek aizskartas trešo personu intelektuālā īpašuma tiesības, kura ir personas godu un cieņu aizskaroša, kura aicina uz vardarbību, rasu naidu vai citu prettiesisku darbību veikšanu.

Lietotājs atbild par sekām, kuras rodas šādas informācijas publiskošanas, nosūtīšanas vai ievietošanas portāla skaties.lv satura platformā "Sūdzību dēlis" rezultātā. Portāls skaties.lv neuzņemas atbildību par lietotāja ievietotās informācijas patiesumu un lietotāja pausto viedokli, tai skaitā, par personas goda un cieņas aizskārumu, kā arī par trešo personu intelektuālā īpašuma tiesību pārkāpumu, kas radies informācijas ievietošanas satura platformā "Sūdzību dēlis" rezultātā.

Ja portāla skaties.lv redakcija konstatē augstākminētās informācijas izvietošanu satura platformā "Sūdzību dēlis", tai ir tiesības šo informāciju dzēst, kā arī liegt lietotāja piekļuvi portālam skaties.lv bez iepriekšēja brīdinājuma.

Portāls, neskaitot augstākminētos gadījumus, patur tiesības pēc jebkādas nepieciešamības dzēst vai labot ievietotos materiālus rubrikā "Sūdzību dēlis" bez iepriekšēja brīdinājuma un skaidrojuma.

12 komentāri

“Nevaru sazvanīt “Latvijas pasta” Elejas nodaļu. Internetā ir norādīts telefona numurs, bet, zvanot uz to, automātiskais atbildētājs saka, ka numurs ir ievadīts nepareizi un nekādu citu informāciju nesniedz.”

“Pēc ilgāka laika meklējumiem nonācu līdz secinājumam, ka ir viens vienots tālruņa numurs visām “Latvijas pasta” nodaļām. Vismaz tā man šķiet. Turklāt jau vasarā mēģināju sazvanīt pasta nodaļu un nekādi to nevarēju izdarīt.

Vai tiešām tas ir normāli mūsdienās pie attīstītas IT sistēmas, ka tik svarīgai iestādei kā pasts ir veca informācija internetā, visās uzziņu mājaslapās? Turklāt atbildētājs nesaka, ka numurs ir mainīts!” Bez Tabu Sūdzību dēlī raksta Linda.