Sūdzību dēlis: Nevaru nekādi sazināties ar “Wizzair”!

Sūdzību dēļa lietošanas noteikumi

Rubrika "Sūdzību dēlis" ir satura platforma, kurā Bez Tabu skatītāji un lasītāji dalās ar piedzīvoto un novērojumiem.

Skaties.lv pakalpojumu lietotājs atbild par to, ka viņa publiskotais saturs skaties.lv satura platformā "Sūdzību dēlis" ir iegūts likumīgi un lietotājam ir tiesības šo informāciju lietot un izmantot šādā veidā.

Portālā skaties.lv satura platformā "Sūdzību dēlis" ir aizliegts ievietot informāciju, tai skaitā, bet ne tikai, kuras publiskošanas rezultātā tiek aizskartas trešo personu intelektuālā īpašuma tiesības, kura ir personas godu un cieņu aizskaroša, kura aicina uz vardarbību, rasu naidu vai citu prettiesisku darbību veikšanu.

Lietotājs atbild par sekām, kuras rodas šādas informācijas publiskošanas, nosūtīšanas vai ievietošanas portāla skaties.lv satura platformā "Sūdzību dēlis" rezultātā. Portāls skaties.lv neuzņemas atbildību par lietotāja ievietotās informācijas patiesumu un lietotāja pausto viedokli, tai skaitā, par personas goda un cieņas aizskārumu, kā arī par trešo personu intelektuālā īpašuma tiesību pārkāpumu, kas radies informācijas ievietošanas satura platformā "Sūdzību dēlis" rezultātā.

Ja portāla skaties.lv redakcija konstatē augstākminētās informācijas izvietošanu satura platformā "Sūdzību dēlis", tai ir tiesības šo informāciju dzēst, kā arī liegt lietotāja piekļuvi portālam skaties.lv bez iepriekšēja brīdinājuma.

Portāls, neskaitot augstākminētos gadījumus, patur tiesības pēc jebkādas nepieciešamības dzēst vai labot ievietotos materiālus rubrikā "Sūdzību dēlis" bez iepriekšēja brīdinājuma un skaidrojuma.

“Nevaru nekādi sazināties ar “Wizzair”. Kontakttālrunis vienkārši nedarbojas. Zvanīju savam operatoram, kādēļ mani nesavieno, bet tur atbildēja, ka diemžēl “Wizzair” nepieņem zvanus no LMT.”

Nevaru nekādi sazināties ar “Wizzair”!

“Mēģināju no “Bites”, bet tas pats. Vēlējos esošajam lidojuma rezervējumam pievienot nepilngadīgu personu, bet interneta vietnē to pašam nav iespējams izdarīt. Pie kontaktinformācijas ir tikai viens paaugstinātas maksas numurs Latvijas nodaļai, kurš nedarbojas. Nekādu citu saziņas veida nav!” Bez Tabu Sūdzību dēlī raksta Mareks.

5 komentāri

5 komentāri

 • Laura Sobinova

  Laura Sobinova

  Sazināties ir iespējams..tik pēc tam telefona rēķins 🤦‍♀️..
 • Andrzej Nemberg

  Andrzej Nemberg

  Traģēdija, tik tiešām.
  Ļoti labi saprotu, zinu kā tas ir.
  Man jau trešo dienu PornHub lago, nevar pat vienkārši ieiet, kur nu vēl sazvanīties. 😭
  • Samanta Dženeta Millere
  • Andrzej Nemberg

   Andrzej Nemberg

   Samanta Dženeta Millere
   Vienkārši PornHub vietā būs jāskatās BezTabu tagad.
   Cerams, ka varēs vismaz kaut cik aizvietot...

   Tikai aktieri nu tādi... 50/50.
   Neuzrunā īsti.
  • Samanta Dženeta Millere

Pievienot komentāru

Lūdzu, ievēro portāla lietošanas noteikumus. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem – komentēšanas iespēja liegta!