Sūdzību dēlis: Nevaru lejupielādēt Covid-19 aplikāciju, jo mans telefons esot par vecu!

Sūdzību dēļa lietošanas noteikumi

Rubrika "Sūdzību dēlis" ir satura platforma, kurā Bez Tabu skatītāji un lasītāji dalās ar piedzīvoto un novērojumiem.

Skaties.lv pakalpojumu lietotājs atbild par to, ka viņa publiskotais saturs skaties.lv satura platformā "Sūdzību dēlis" ir iegūts likumīgi un lietotājam ir tiesības šo informāciju lietot un izmantot šādā veidā.

Portālā skaties.lv satura platformā "Sūdzību dēlis" ir aizliegts ievietot informāciju, tai skaitā, bet ne tikai, kuras publiskošanas rezultātā tiek aizskartas trešo personu intelektuālā īpašuma tiesības, kura ir personas godu un cieņu aizskaroša, kura aicina uz vardarbību, rasu naidu vai citu prettiesisku darbību veikšanu.

Lietotājs atbild par sekām, kuras rodas šādas informācijas publiskošanas, nosūtīšanas vai ievietošanas portāla skaties.lv satura platformā "Sūdzību dēlis" rezultātā. Portāls skaties.lv neuzņemas atbildību par lietotāja ievietotās informācijas patiesumu un lietotāja pausto viedokli, tai skaitā, par personas goda un cieņas aizskārumu, kā arī par trešo personu intelektuālā īpašuma tiesību pārkāpumu, kas radies informācijas ievietošanas satura platformā "Sūdzību dēlis" rezultātā.

Ja portāla skaties.lv redakcija konstatē augstākminētās informācijas izvietošanu satura platformā "Sūdzību dēlis", tai ir tiesības šo informāciju dzēst, kā arī liegt lietotāja piekļuvi portālam skaties.lv bez iepriekšēja brīdinājuma.

Portāls, neskaitot augstākminētos gadījumus, patur tiesības pēc jebkādas nepieciešamības dzēst vai labot ievietotos materiālus rubrikā "Sūdzību dēlis" bez iepriekšēja brīdinājuma un skaidrojuma.

“Kādu laiku tiek reklamēta mobilā aplikācija par Covid-19 apkarošanu. Domāju, ka man arī tāda jālejuplādē, taču, ak, mans brīnums, savā telefonā “Iphone 7″ nemaz to nevaru izdarīt!”

Nevaru lejupielādēt Covid-19 aplikāciju, jo mans telefons esot par vecu!
BEZ TABU SKATĪTĀJA FOTO

“Manam telefonam versija par vecu. Vai tas ir pareizi, ka to var lejupielādēt tikai tie, kuriem ir jaunas ierīces, jo saslimt var jebkurš? Ja reiz šāda aplikācija ir izveidota, vai nebūtu jābūt iespējai to lejupielādēt visiem? Vai varbūt man tagad būtu jāpērk jaunāks telefona modelis?” Bez Tabu Sūdzību dēlī vaicā Inga.

34 komentāri

34 komentāri

 • Edgars Skripsts

  Edgars Skripsts

  Es kā vientuļš džekins, vēlētos aids aplikāciju, savādāk lai iepazītos, nu galīgi švaki, bales no tā aids, tā vismaz zinātu, ar ko var iepazīties, kā arī mazāks risks saslimt ar aids, visi zin, ka aids bīstams, bet balonchiku nevelk uz galvas !!!
 • Juris Lietnieks
 • Juris Prieditis

  Juris Prieditis

  Tiem, kam to jebanāto aplikāciju vajag, Tiem noderētu atjaunināt smadzenes.. agrāk un pat pirms šī vīrusa, kas ir bijuši, nav bijis vajadzīgs kkāda aplikācija, a te par covid ņaud.. diagnoze ir tikai viena🙄
 • Jānis.
 • Anonīms!

  Anonīms!

  Es neieteiktu ladēt... varbut vina jus pasargās no virusa .... bet uzinstalejot to programmu tu nodod savu informaciju. Lidz ar to tu varetu but izsekojams. Redzes katru tavu soli!

  Gribat but veseli..... beidziet skatities tv un sedet intrneta.... es nepazistu nevienu ar covid 19 saslimušo un mani paziņas ari nezina.... tapec es domaju ka ....tas viss trakums kadam pabiezina maku....
 • Gvido Tralla
 • Diana Cerbule
 • Linards Sadovskis
  • Gvido Tralla

   Gvido Tralla

   Linards Sadovskis nevahag neko atjauninat,lai nelade visadas mulkibas
  • Linards Sadovskis

   Linards Sadovskis

   Gvido Tralla telefonus ir nepieciešams atjaunināt, tas nodrošina drošību cilvēka datiem un viņa drošību internetā, tas nav saistīts ar šo konkrēto aplikāciju 🤦🏻‍♂️
  • Ilze Pastare

   Ilze Pastare

   Linards Sadovskis man telefons tikai zvanīšanai vajadzīgs
 • Apturi Covid

  Apturi Covid

  Lietotnes “Apturi Covid” darbībā tiek izmantots pilnīgi jauns Google un Apple ietvars, kura darbības nodrošināšanai viedierīcēs nepieciešamas operētājsistēmu jaunākās versijas. Tādēļ lietotni atbalsta iPhone 6s un jaunāki modeļi, kuriem veikts jaunākais 13.5 atjauninājums, kā arī Android ierīces, kurās uzstādītās operētājsistēmas nav vecākas par 6.0. versiju. Diemžēl lietotnes pieejamību konkrētām ierīcēm mēs nespējam ietekmēt. Tomēr Latvija ir pirmā valsts pasaulē, kurā ieviesta jaunajā Google un Apple risinājumā balstīta lietotne, tāpēc lietotnes izstrādes komanda kopā ar abām starptautiskajām kompānijām strādā pie uzlabojumiem lietotnes darbībā. Tostarp turpinās darbs, lai paplašinātu viedtālruņu modeļu klāstu, kam pieejami lietotnes darbībai nepieciešamie atjauninājumi un jaunais Bluetooth risinājums.
  • Gvido Tralla
  • Ilze Pastare

   Ilze Pastare

   Apturi Covid priekš kam man to vajag? Variet necensties!
  • Inese Kleinberga

   Inese Kleinberga

   Un kam viņš vajadzīgs?Slimību izārstēs un pasargās?Nesmīdiniet tautu.
 • Ilze Pastare

  Ilze Pastare

  Baigi vajag to aplikāciju? Pasakiet, ko reāli Jums tā dos? Pasargās no slimības?

Pievienot komentāru

Lūdzu, ievēro portāla lietošanas noteikumus. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem – komentēšanas iespēja liegta!