Sūdzību dēļa lietošanas noteikumi

Rubrika "Sūdzību dēlis" ir satura platforma, kurā Bez Tabu skatītāji un lasītāji dalās ar piedzīvoto un novērojumiem.

Skaties.lv pakalpojumu lietotājs atbild par to, ka viņa publiskotais saturs skaties.lv satura platformā "Sūdzību dēlis" ir iegūts likumīgi un lietotājam ir tiesības šo informāciju lietot un izmantot šādā veidā.

Portālā skaties.lv satura platformā "Sūdzību dēlis" ir aizliegts ievietot informāciju, tai skaitā, bet ne tikai, kuras publiskošanas rezultātā tiek aizskartas trešo personu intelektuālā īpašuma tiesības, kura ir personas godu un cieņu aizskaroša, kura aicina uz vardarbību, rasu naidu vai citu prettiesisku darbību veikšanu.

Lietotājs atbild par sekām, kuras rodas šādas informācijas publiskošanas, nosūtīšanas vai ievietošanas portāla skaties.lv satura platformā "Sūdzību dēlis" rezultātā. Portāls skaties.lv neuzņemas atbildību par lietotāja ievietotās informācijas patiesumu un lietotāja pausto viedokli, tai skaitā, par personas goda un cieņas aizskārumu, kā arī par trešo personu intelektuālā īpašuma tiesību pārkāpumu, kas radies informācijas ievietošanas satura platformā "Sūdzību dēlis" rezultātā.

Ja portāla skaties.lv redakcija konstatē augstākminētās informācijas izvietošanu satura platformā "Sūdzību dēlis", tai ir tiesības šo informāciju dzēst, kā arī liegt lietotāja piekļuvi portālam skaties.lv bez iepriekšēja brīdinājuma.

Portāls, neskaitot augstākminētos gadījumus, patur tiesības pēc jebkādas nepieciešamības dzēst vai labot ievietotos materiālus rubrikā "Sūdzību dēlis" bez iepriekšēja brīdinājuma un skaidrojuma.

“Biju iepirkties veikalā “Ikea”, bet mani pārsteidza, ka ar bērnu ratiem nav nemaz tik viegli tikt iekšā veikalā. No autostāvvietas uz ieeju vēl ir gājēju pāreja, taču tad seko stabiņi, kuri nav pietiekami plati, lai caur tiem izbrauktu.”

Nevaru ar bērnu ratiem tikt veikalā!
BEZ TABU SKATĪTĀJA FOTO

“Tas tiešām bija nepatīkami, jāiet jāmeklē vieta, kur bez apgrūtinājuma varētu iekļūt veikalā.

Vai tiešām veikala vadība nevarēja izdomāt citu risinājumu, lai klienti ar veikala ratiem netiktu uz autostāvvietu, bet nebūtu apgrūtināta iekļūšana iekšā ar bērnu vai invalīdu ratiem?” Bez Tabu Sūdzību dēlī vaicā Sanita.

24 komentāri

24 komentāri

 • Lill

  Lill

  Больная тетка.я тоже была с коляской, везде можно проехать и объехать. Захотелось минуты славы наверное
 • Jēkabs
 • Aņa

  Aņa

  Laikam vairāk sevi sanāca apkaunot.
  Un no bez tabu arī neviens nav bijis ikea, ka kko tik absurdu publicē?
 • IKEA

  IKEA

  Paldies par veikala apmeklējumu un sniegto komentāru. IKEA veikals un tā apkārtne ir veidota tā, lai būtu droša veikala apmeklētājiem un darbiniekiem, tāpēc ārpusē pie veikala ir trīs vārtiņi, pa kuriem ar bērnu ratiņiem vai ratiņkrēslu var tikt cauri barjerai drošā un ērtā veidā. Veikala apmeklētāji nepieciešamības gadījumā var lūgt palīdzību mūsu darbiniekiem, kas strādā arī veikala ārpusē.
 • Gunta

  Gunta

  Pēc eiropas standartiem celts noteikti citādāk nebūtu uzcelts😎 bet ja ir vairākas izejas un ieejas veikalā tām visām ir jāievēro droša piekļuve! Nav ko te neviena blondumu pārmest man nav gadijies ieiet nevienā veikalā kurā izeja nebūtu arī ieeja! Un jebkura izeja vai ieeja veikalā skaitās arī ārkārtas avārijas izeja un tām ir jābūt pieejamām ikvienam ja vien tā nav slēgtā tipa noliktavu ieeja vai izeja jo ārkārtas gadijumā visās izejās un izejās jātiek ārā! Un piekrītu ka šī situvācija ir diskriminējoša jo norādēm ir jābūt ja tā ir tikai izeja nevis ieeja ir jābūt papildus lielām norādēm nevis tikai virs durvīm jāuzraksta ka tā nav paredzēta ieiešanai un ieraduma pēc to izlasa tikai katrs 10 kuram rodas problēmas ar iekļūšanu veikalā! Kauns veikalam ka šī nav vienīgā problēma jo liftu var izmantot tikai preču piegādei un cilvēkiem ar ratiem tur laikam nekad nebūs aicināti iepirkties ne ar zīdaiņiem ne arī ratiņkrēsliem... tas ir diskriminējoši!
  • Dace

   Dace

   Nez, es tur vismaz 20 reizes esmu ar ratiem bijusi un nav nekādu problēmu ne ar iekļūšanu, ne izkļūšanu, ne braukšanu ar liftiem.. šodien pat puiši, kam veikala ratiņi bija jāved uz augšu, palaida mani pa priekšu un teica, ka paši pagaidīs :)
   Turklāt viens no retajiem veikaliem, kur ir tiešām jaukas telpas, kur bērnu pabarot, un vienīgais veikals, kur wc ir arī bērnu pods.. nevienā citā veikalā nejūtos ar bērnu tik gaidīta kā IKEA.
 • Pī

  Ak šīs JaŽeMaķ! Pa izeju grib ieiet veikalā. Tālāk čīkstēs, ka priekšā noliktava un nekādu preci nevarēs apskatīt...
 • Kas

  Kas

  Tiem stabiņiem var apiet apkārt, tas ir vienkārši lai ar piekrautiem ratiem cilvēki nelektu zem braucošām mašīnām.
 • Andrejs Тkačenko

  Andrejs Тkačenko

  Kas rakstīja lai neietu ar pirkuma ratiņiem? Kas par stulbumu?
  Ikea celts pēc Eiropas pieredzes, šie stabi domāti, lai veikalā neiebrauc ar mehānisko transportlīdzekli. Veicot teroraktu vai laupīšanu naktī.
 • Anna
  +13 +13 0

  Anna

  Nepietiek ar to, ka cilvēks nejēdz lasīt, ir tak pajoliņi, kas to vēl nopublicē. Ieiešanai domāta ieeja ne izeja, un izejai ir speciāla vieta, kur var izbraukt ar ratiņiem. Nākamreiz vajag acis no pakaļas izvilkt laukā, izlasīt uzrakstus un drusku pakustēties ap savu asi.
 • Cilvēks

  Cilvēks

  ..Jūs pat iedomāties nevarat,cik ļoti,daudz un bieži veikalos ZOG tieši māmiņas ar bērniem ratiņos...

Pievienot komentāru

Lūdzu, ievēro portāla lietošanas noteikumus. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem – komentēšanas iespēja liegta!