Sūdzību dēlis: Nevar čeku loterijā reģistrēt hokeja biļeti!

Sūdzību dēļa lietošanas noteikumi

Rubrika "Sūdzību dēlis" ir satura platforma, kurā Bez Tabu skatītāji un lasītāji dalās ar piedzīvoto un novērojumiem.

Skaties.lv pakalpojumu lietotājs atbild par to, ka viņa publiskotais saturs skaties.lv satura platformā "Sūdzību dēlis" ir iegūts likumīgi un lietotājam ir tiesības šo informāciju lietot un izmantot šādā veidā.

Portālā skaties.lv satura platformā "Sūdzību dēlis" ir aizliegts ievietot informāciju, tai skaitā, bet ne tikai, kuras publiskošanas rezultātā tiek aizskartas trešo personu intelektuālā īpašuma tiesības, kura ir personas godu un cieņu aizskaroša, kura aicina uz vardarbību, rasu naidu vai citu prettiesisku darbību veikšanu.

Lietotājs atbild par sekām, kuras rodas šādas informācijas publiskošanas, nosūtīšanas vai ievietošanas portāla skaties.lv satura platformā "Sūdzību dēlis" rezultātā. Portāls skaties.lv neuzņemas atbildību par lietotāja ievietotās informācijas patiesumu un lietotāja pausto viedokli, tai skaitā, par personas goda un cieņas aizskārumu, kā arī par trešo personu intelektuālā īpašuma tiesību pārkāpumu, kas radies informācijas ievietošanas satura platformā "Sūdzību dēlis" rezultātā.

Ja portāla skaties.lv redakcija konstatē augstākminētās informācijas izvietošanu satura platformā "Sūdzību dēlis", tai ir tiesības šo informāciju dzēst, kā arī liegt lietotāja piekļuvi portālam skaties.lv bez iepriekšēja brīdinājuma.

Portāls, neskaitot augstākminētos gadījumus, patur tiesības pēc jebkādas nepieciešamības dzēst vai labot ievietotos materiālus rubrikā "Sūdzību dēlis" bez iepriekšēja brīdinājuma un skaidrojuma.

“Nopērkot biļeti internetā, uz kādu no hokeja spēlēm, tās nav iepējams reģistrēt čeku loterijai.”

Nevar čeku loterijā reģistrēt hokeja biļeti!
IEVA ČĪKA, LETA

“Nav norādīti vajadzīgie dati – 13 eiro par katru biļeti!” Bez Tabu Sūdzību dēlī ziņo Agate.

3 komentāri

3 komentāri

 • @lifesound22

  @lifesound22

  ViD mērķis ir apkarot korupciju valstī. Lai visi uzņēmumi maksā nodokļus. Nezinu par hokeja biļetēm, kāpēc tās nevar reģistrēt. Tā vietā, lai cilvēks noskaidrotu situāciju. Vispirms sazinieties ar izdevēju un tad, ja neatbild jums, kāpēc tās nevar reģistrēt. Tagad publiski jāliek sūdzību dēlī tādi sīkumi.
 • Una

  Una

  Daudzu darījumu-maksājumu, kas veikti internetā, pirkumu pavadzīmes vai dokumentus nav iespējams piereģistrēt. Jo tajos nekas tāds neparādās, kā šasijas numurs(kā tas ir parastajos čekos) un tamlīdzīgi. Tātad interneta pirkumu izsekošana nav viņu mērķis. Čeks, biļete, kvīts.. Interneta maksājumi pēc būtības neatbilst ne vienam no šiem minētajiem..
 • stulbie čeku

  stulbie čeku

  vācēji.Un tad brīnās ka daudzām precēm un pakalpojumiem paceļ cenas.VID pēc šiem čekiem izvērtē ko cilvēki viss vairāk pērk un tam tad arī paaugstina cenas.

Pievienot komentāru

Lūdzu, ievēro portāla lietošanas noteikumus. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem – komentēšanas iespēja liegta!