Sūdzību dēlis: Netaisnīgi? Jau trīs nedēļas, mūs Dreiliņos neliek mierā pašvaldības policisti!

Sūdzību dēļa lietošanas noteikumi

Rubrika "Sūdzību dēlis" ir satura platforma, kurā Bez Tabu skatītāji un lasītāji dalās ar piedzīvoto un novērojumiem.

Skaties.lv pakalpojumu lietotājs atbild par to, ka viņa publiskotais saturs skaties.lv satura platformā "Sūdzību dēlis" ir iegūts likumīgi un lietotājam ir tiesības šo informāciju lietot un izmantot šādā veidā.

Portālā skaties.lv satura platformā "Sūdzību dēlis" ir aizliegts ievietot informāciju, tai skaitā, bet ne tikai, kuras publiskošanas rezultātā tiek aizskartas trešo personu intelektuālā īpašuma tiesības, kura ir personas godu un cieņu aizskaroša, kura aicina uz vardarbību, rasu naidu vai citu prettiesisku darbību veikšanu.

Lietotājs atbild par sekām, kuras rodas šādas informācijas publiskošanas, nosūtīšanas vai ievietošanas portāla skaties.lv satura platformā "Sūdzību dēlis" rezultātā. Portāls skaties.lv neuzņemas atbildību par lietotāja ievietotās informācijas patiesumu un lietotāja pausto viedokli, tai skaitā, par personas goda un cieņas aizskārumu, kā arī par trešo personu intelektuālā īpašuma tiesību pārkāpumu, kas radies informācijas ievietošanas satura platformā "Sūdzību dēlis" rezultātā.

Ja portāla skaties.lv redakcija konstatē augstākminētās informācijas izvietošanu satura platformā "Sūdzību dēlis", tai ir tiesības šo informāciju dzēst, kā arī liegt lietotāja piekļuvi portālam skaties.lv bez iepriekšēja brīdinājuma.

Portāls, neskaitot augstākminētos gadījumus, patur tiesības pēc jebkādas nepieciešamības dzēst vai labot ievietotos materiālus rubrikā "Sūdzību dēlis" bez iepriekšēja brīdinājuma un skaidrojuma.

13 komentāri
Netaisnīgi? Jau trīs nedēļas, mūs Dreiliņos neliek mierā pašvaldības policisti!

“Labdien! Jau kādas trīs nedēļas mūs Dreiliņos neliek mierā pašvaldības policisti. Mums ir vairāk hektāru lielas pļavas pie sociālajām mājām un 15 gadus mums neviens neaizliedza tur vest staidzināt suņus. Tagad pēdējo trīs nedēļu laikā, mums visur apkārt ir pašvaldības policija, kura kad redz suņus “SKRIEN” pakaļ un liek sodus.

Pagaidām ir tikai brīdinājumi, bet ar tekstu – “Ja mēs jūs vēlreiz te redzēsim bez pavadas jūsu sunim, liksim sodu 350 eiro apmērā.

Es uzskatu, ka tas nav normāli. Jo – pļava neskaitās publiska vieta. Un viņi patrulē vismaz 3 reizes dienā. Kad zvanījām Brankas pašvaldības policijai mums atbildēja, lai vēršamies pie Domes.

Uz ko Dome nesniedza precīzu skaidrojumu. Es uzskatu, ka, ja suns nevienam netraucē un, ja pļava no mājām ir krietnu gabalu tālāk, kur mēs staigājam, tad kādā sakarā ir jāliek sodi??

Kā arī, kā viņi var rakstīt pļavas vidū adresi, kas ir pavisam aplama??”

Iesūtīja: Ilze

Foto

Vēlies iesūtīt savu informāciju Bez Tabu? Spied šeit!

TOP komentāri

 • John
  +9 +9 0

  John

  Publiska vieta ir pļava un viss cits, kur visi brīvi var piekļūt. Ņemiet suņus pie pavadām un problēmu nebūs.
 • Juris
  +7 +7 0

  Juris

  Interesanti ko jūs rakstītu ja jūsu bērni pa to lauku ietu uz skolu
 • Pusgrācija
  +3 +3 0

  Pusgrācija

  Man kaut kas ar ģeogrāfiju nojuka. Varbūt kāds var izskaidrot?
  Dreiliņi... Brankas pašvaldības policija...
  Dreiliņi domāti Rīgas pilsētas iela vai Dreiliņi kā Stopiņu novada apdzīvota vieta? Brankas, Cenu pagasts, Ozolnieku novads?
  Par ko tad īsti ir tirgus?

Pievienot komentāru

Lūdzu, ievēro portāla lietošanas noteikumus. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem – komentēšanas iespēja liegta!

Lasi vēl