Sūdzību dēļa lietošanas noteikumi

Rubrika "Sūdzību dēlis" ir satura platforma, kurā Bez Tabu skatītāji un lasītāji dalās ar piedzīvoto un novērojumiem.

Skaties.lv pakalpojumu lietotājs atbild par to, ka viņa publiskotais saturs skaties.lv satura platformā "Sūdzību dēlis" ir iegūts likumīgi un lietotājam ir tiesības šo informāciju lietot un izmantot šādā veidā.

Portālā skaties.lv satura platformā "Sūdzību dēlis" ir aizliegts ievietot informāciju, tai skaitā, bet ne tikai, kuras publiskošanas rezultātā tiek aizskartas trešo personu intelektuālā īpašuma tiesības, kura ir personas godu un cieņu aizskaroša, kura aicina uz vardarbību, rasu naidu vai citu prettiesisku darbību veikšanu.

Lietotājs atbild par sekām, kuras rodas šādas informācijas publiskošanas, nosūtīšanas vai ievietošanas portāla skaties.lv satura platformā "Sūdzību dēlis" rezultātā. Portāls skaties.lv neuzņemas atbildību par lietotāja ievietotās informācijas patiesumu un lietotāja pausto viedokli, tai skaitā, par personas goda un cieņas aizskārumu, kā arī par trešo personu intelektuālā īpašuma tiesību pārkāpumu, kas radies informācijas ievietošanas satura platformā "Sūdzību dēlis" rezultātā.

Ja portāla skaties.lv redakcija konstatē augstākminētās informācijas izvietošanu satura platformā "Sūdzību dēlis", tai ir tiesības šo informāciju dzēst, kā arī liegt lietotāja piekļuvi portālam skaties.lv bez iepriekšēja brīdinājuma.

Portāls, neskaitot augstākminētos gadījumus, patur tiesības pēc jebkādas nepieciešamības dzēst vai labot ievietotos materiālus rubrikā "Sūdzību dēlis" bez iepriekšēja brīdinājuma un skaidrojuma.

29 komentāri
Nesaprotu! “Rimi” ir akcija, kuras laikā var saņemt “Domino” kauliņus, bet ne visi bērni

“Labdien! Veikalā “Rimi” ir akcija, kuras laikā var saņemt “Domino” kauliņus. Es saprotu, ka kauliņus neizsniedz, ja pērk alkoholu un tabakas izstrādājumus, enerģijas dzērienu, bet – kāpēc neizsniedz, ja tiek iegādāts piena maisījums zīdaiņiem.

Maisījums tiek pielīdzināts kaut kam sliktam, vai arī tāpēc, ka ir pietiekami dārgs un, nopērkot vienu iepakojumu, ir liela summa un nav jāiepērk vairākas lietas, lai saņemtu “Domino” kauliņu???

Nesaprotu. Teksts par neizsniegšanu rakstīts reklāmas bukletā. Esmu 4 bērnu mamma, no kuriem viens ir tik mazs, ka lieto piena maisījumu.”

Iesūtīja: Zinta

Vēlies iesūtīt savu informāciju Bez Tabu? Spied šeit!

TOP komentāri

 • Aldis
  +24 +18 -6

  Aldis

  NU DARIT NAV KO............KAULINU NEIEDEVA..........TAUTA JUDZAS NOST..........
 • Ieva Kalnciema
  +20 +18 -2

  Ieva Kalnciema

  Tāpēc, ka piena maisījumus, īpaši pašu pirmo, nav atļauts reklamēt
 • Ieva Kalnciema
  +20 +17 -3

  Ieva Kalnciema

  Ja neesi pamanījusi, tad nevienā konkursā nepiedalās pirmie zīdaiņu maisījumi. Ir tāds noteikums

Pievienot komentāru

Lūdzu, ievēro portāla lietošanas noteikumus. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem – komentēšanas iespēja liegta!

Lasi vēl