Sūdzību dēlis: Nesaprotu, e-klasē pilns ar reklāmām! Nevaru redzēt, kad bērnam sākas nodarbības!

Sūdzību dēļa lietošanas noteikumi

Rubrika "Sūdzību dēlis" ir satura platforma, kurā Bez Tabu skatītāji un lasītāji dalās ar piedzīvoto un novērojumiem.

Skaties.lv pakalpojumu lietotājs atbild par to, ka viņa publiskotais saturs skaties.lv satura platformā "Sūdzību dēlis" ir iegūts likumīgi un lietotājam ir tiesības šo informāciju lietot un izmantot šādā veidā.

Portālā skaties.lv satura platformā "Sūdzību dēlis" ir aizliegts ievietot informāciju, tai skaitā, bet ne tikai, kuras publiskošanas rezultātā tiek aizskartas trešo personu intelektuālā īpašuma tiesības, kura ir personas godu un cieņu aizskaroša, kura aicina uz vardarbību, rasu naidu vai citu prettiesisku darbību veikšanu.

Lietotājs atbild par sekām, kuras rodas šādas informācijas publiskošanas, nosūtīšanas vai ievietošanas portāla skaties.lv satura platformā "Sūdzību dēlis" rezultātā. Portāls skaties.lv neuzņemas atbildību par lietotāja ievietotās informācijas patiesumu un lietotāja pausto viedokli, tai skaitā, par personas goda un cieņas aizskārumu, kā arī par trešo personu intelektuālā īpašuma tiesību pārkāpumu, kas radies informācijas ievietošanas satura platformā "Sūdzību dēlis" rezultātā.

Ja portāla skaties.lv redakcija konstatē augstākminētās informācijas izvietošanu satura platformā "Sūdzību dēlis", tai ir tiesības šo informāciju dzēst, kā arī liegt lietotāja piekļuvi portālam skaties.lv bez iepriekšēja brīdinājuma.

Portāls, neskaitot augstākminētos gadījumus, patur tiesības pēc jebkādas nepieciešamības dzēst vai labot ievietotos materiālus rubrikā "Sūdzību dēlis" bez iepriekšēja brīdinājuma un skaidrojuma.

“Nesaprotu, šorīt, ieejot e-klasē, uz skolas saitēm, man parādās reklāma, no kuras netieku vaļā un apskatīties, cikos bērnam tiešsaiste – nevaru.”

Nesaprotu, e-klasē pilns ar reklāmām! Nevaru redzēt, kad bērnam sākas nodarbības!
e-klase

“Vai tiešām pat e-klase jāpiesārņo ar reklāmām, no kurām netiek vaļā?” Bez Tabu Sūdzību dēlī vaicā Arita.

6 komentāri

6 komentāri

 • Tūta
 • Raitis Savickis

  Raitis Savickis

  Jūs skataties rejlāmas uz kurām vinu pelma... un jūs dimājat ka šos izglītība intresē...?😂 aizmirstat...
 • Ojārs Švalkovskis

  Ojārs Švalkovskis

  E-klase domāta skolēnu izglītībai? No kura laika reklāmas veicina izglītības līmeni?
 • Andris Rode
 • Lauris Zeltiņš

  Lauris Zeltiņš

  Tas tā ir un nevienu vien pašu reizi eklasei esmu rakstījis un atbildes neesmu saņēmis vispār pat nevienu pašu un eklasei šī problēma jau ir gadiem.
 • Rūdolfs Petrovskis

Pievienot komentāru

Lūdzu, ievēro portāla lietošanas noteikumus. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem – komentēšanas iespēja liegta!