Sūdzību dēlis: Nepaskaidrojot situāciju, kontrolieri izraksta soda kvīti tūristam, neprotot runāt angļu valodā!

Sūdzību dēļa lietošanas noteikumi

Rubrika "Sūdzību dēlis" ir satura platforma, kurā Bez Tabu skatītāji un lasītāji dalās ar piedzīvoto un novērojumiem.

Skaties.lv pakalpojumu lietotājs atbild par to, ka viņa publiskotais saturs skaties.lv satura platformā "Sūdzību dēlis" ir iegūts likumīgi un lietotājam ir tiesības šo informāciju lietot un izmantot šādā veidā.

Portālā skaties.lv satura platformā "Sūdzību dēlis" ir aizliegts ievietot informāciju, tai skaitā, bet ne tikai, kuras publiskošanas rezultātā tiek aizskartas trešo personu intelektuālā īpašuma tiesības, kura ir personas godu un cieņu aizskaroša, kura aicina uz vardarbību, rasu naidu vai citu prettiesisku darbību veikšanu.

Lietotājs atbild par sekām, kuras rodas šādas informācijas publiskošanas, nosūtīšanas vai ievietošanas portāla skaties.lv satura platformā "Sūdzību dēlis" rezultātā. Portāls skaties.lv neuzņemas atbildību par lietotāja ievietotās informācijas patiesumu un lietotāja pausto viedokli, tai skaitā, par personas goda un cieņas aizskārumu, kā arī par trešo personu intelektuālā īpašuma tiesību pārkāpumu, kas radies informācijas ievietošanas satura platformā "Sūdzību dēlis" rezultātā.

Ja portāla skaties.lv redakcija konstatē augstākminētās informācijas izvietošanu satura platformā "Sūdzību dēlis", tai ir tiesības šo informāciju dzēst, kā arī liegt lietotāja piekļuvi portālam skaties.lv bez iepriekšēja brīdinājuma.

Portāls, neskaitot augstākminētos gadījumus, patur tiesības pēc jebkādas nepieciešamības dzēst vai labot ievietotos materiālus rubrikā "Sūdzību dēlis" bez iepriekšēja brīdinājuma un skaidrojuma.

43 komentāri
Nepaskaidrojot situāciju, kontrolieri izraksta soda kvīti tūristam, neprotot runāt angļu valodā!
LETA

“Pirms dažām dienām (19.08.) plkst. 15.30-15.50 redzēju, kā 22. autobusā virzienā Lidosta–Abrenes iela iekāpa kontrolieri. Pēc brītiņa kontrolieri pārbaudīja biļeti vīrietim, kurš redzami bija tūrists. Biļete nebija reģistrēta, jo vīrietis nezināja, kā tas ir jādara.”

“Kad vīrietim sāka uzdot jautājumus, viņš spēja atbildēt tikai angliski, kamēr nevienam no abiem kontrolieriem nebija manāmas angļu valodas zināšanas. Kontrolieris ļoti haotiski, paceltā tonī, pats redzamā stresa stāvoklī, izrakstīja kvīti, necenšoties paskaidrot, ka par biļetes nereģistrēšanu jāmaksā 20 eiro.

Kontrolieris noraidīja vecā izdevuma 20 eiro banknoti, atbildot, ka der tikai eiro. Man radās daži jautājumi – kāpēc vīrietis netika aicināts reģistrēt e-talonu (tā derīguma termiņš bija viens gads), bet uzreiz tika izrakstīta kvīts? Kāpēc maršrutā no lidostas brauc kontrolieri bez angļu valodas zināšanām? Vai tiešām mēs tik ļoti nīstam tūristus?” Bez Tabu Sūdzību dēlī vaicā Gustavs.