Sūdzību dēlis: Nepamatoti bloķēja manu profilu, tāpēc nevaru izmantot sludinājumu naudu!

Sūdzību dēļa lietošanas noteikumi

Rubrika "Sūdzību dēlis" ir satura platforma, kurā Bez Tabu skatītāji un lasītāji dalās ar piedzīvoto un novērojumiem.

Skaties.lv pakalpojumu lietotājs atbild par to, ka viņa publiskotais saturs skaties.lv satura platformā "Sūdzību dēlis" ir iegūts likumīgi un lietotājam ir tiesības šo informāciju lietot un izmantot šādā veidā.

Portālā skaties.lv satura platformā "Sūdzību dēlis" ir aizliegts ievietot informāciju, tai skaitā, bet ne tikai, kuras publiskošanas rezultātā tiek aizskartas trešo personu intelektuālā īpašuma tiesības, kura ir personas godu un cieņu aizskaroša, kura aicina uz vardarbību, rasu naidu vai citu prettiesisku darbību veikšanu.

Lietotājs atbild par sekām, kuras rodas šādas informācijas publiskošanas, nosūtīšanas vai ievietošanas portāla skaties.lv satura platformā "Sūdzību dēlis" rezultātā. Portāls skaties.lv neuzņemas atbildību par lietotāja ievietotās informācijas patiesumu un lietotāja pausto viedokli, tai skaitā, par personas goda un cieņas aizskārumu, kā arī par trešo personu intelektuālā īpašuma tiesību pārkāpumu, kas radies informācijas ievietošanas satura platformā "Sūdzību dēlis" rezultātā.

Ja portāla skaties.lv redakcija konstatē augstākminētās informācijas izvietošanu satura platformā "Sūdzību dēlis", tai ir tiesības šo informāciju dzēst, kā arī liegt lietotāja piekļuvi portālam skaties.lv bez iepriekšēja brīdinājuma.

Portāls, neskaitot augstākminētos gadījumus, patur tiesības pēc jebkādas nepieciešamības dzēst vai labot ievietotos materiālus rubrikā "Sūdzību dēlis" bez iepriekšēja brīdinājuma un skaidrojuma.

“Gribētu zināt, kāpēc sludinājumu portālam ss.lv ir tāda visatļautība.”

Nepamatoti bloķēja manu profilu, tāpēc nevaru izmantot sludinājumu naudu!

“Piemēram, man bloķēja kontu un izdzēsa sludinājumu, jo esot nekorekta informācija, kaut gan uzskatu, ka biju sniedzis patiesus datus. Tas vēl būtu saprotams, bet man uz konta palika līdzekļi, kurus vairs nevaru atgūt, kaut gan neizmantoju viņu pakalpojumus.

Sazināties ar viņiem nav iespējams. Uz e-pastu neatbild, numurs arī nav. Apskatot sūdzības.lv un facebook.com, sapratu, ka neesmu vienīgais šādā situācijā. Sanāk, ka krāpnieks neesmu es, bet gan ss.lv, jo daudziem ir palikuši neizmantoti līdzekļi uz konta!” Bez Tabu Sūdzību dēlī ziņo Edgars.

9 komentāri

9 komentāri

 • Luxss

  Luxss

  Ja vienreiz tevi blokē ss.com, tad vairs nesanāks iesniegt sludinājumu ja pat maini telefona numuru un banku!:(
 • Apfelbaumnestrer

  Apfelbaumnestrer

  Jā jā tāds pats stāsts arī man ir ! Visiem jābeidz tur ievietot sludinājumus lieciet reklama.lv vai citos.
 • Jānis

  Jānis

  Situācija uz mata kā pārējiem komentētējiem.Nevaru ielikt sludinājumu jo redz esot pārkāpti kautkādi tur mistiski noteikumi!Lai tas sssr iet irst,liekam sludinājumus MM un Relama tur problēmu nav nekādu!
 • Re kā!

  Re kā!

  Tie SS gana labi plēš naudu,pat par darba meklēšanas sludinājuma ievietošanu dīrā naudu nost. Ir tač normāli bezmaksas portāli - Reklama.lv, MM.lv, Arbuz.lv, Eurolist.lv liekat nu tik sludinājumus.
 • Andris Millers
 • Karlis
 • JB

  JB

  tieši tāda situācija, vēl prasīja kontu papildināt un tad beigas uzmetiens, jo sazin kad un sazin par ko pārkāpts kāds noteiktums. Sazināties nav iespējams un naudu var aizmirst atgūt.
 • Lohatrons

  Lohatrons

  ss tak čakarē visus un visur,a mūsu valsts iestādēm kautkā aizdomīgi vienalga par to
 • He

  He

  Paskaidrošu kāpēc - tēpēc ka ss.lv īpašnieks vēlas daudz naudas atkarību uzturēšanai

Pievienot komentāru

Lūdzu, ievēro portāla lietošanas noteikumus. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem – komentēšanas iespēja liegta!