Sūdzību dēlis: Mobilo sakaru operatora “Bite” nekaunība! Vecmāmiņa saņēma nepatīkamu pārsteigumu

Sūdzību dēļa lietošanas noteikumi

Rubrika "Sūdzību dēlis" ir satura platforma, kurā Bez Tabu skatītāji un lasītāji dalās ar piedzīvoto un novērojumiem.

Skaties.lv pakalpojumu lietotājs atbild par to, ka viņa publiskotais saturs skaties.lv satura platformā "Sūdzību dēlis" ir iegūts likumīgi un lietotājam ir tiesības šo informāciju lietot un izmantot šādā veidā.

Portālā skaties.lv satura platformā "Sūdzību dēlis" ir aizliegts ievietot informāciju, tai skaitā, bet ne tikai, kuras publiskošanas rezultātā tiek aizskartas trešo personu intelektuālā īpašuma tiesības, kura ir personas godu un cieņu aizskaroša, kura aicina uz vardarbību, rasu naidu vai citu prettiesisku darbību veikšanu.

Lietotājs atbild par sekām, kuras rodas šādas informācijas publiskošanas, nosūtīšanas vai ievietošanas portāla skaties.lv satura platformā "Sūdzību dēlis" rezultātā. Portāls skaties.lv neuzņemas atbildību par lietotāja ievietotās informācijas patiesumu un lietotāja pausto viedokli, tai skaitā, par personas goda un cieņas aizskārumu, kā arī par trešo personu intelektuālā īpašuma tiesību pārkāpumu, kas radies informācijas ievietošanas satura platformā "Sūdzību dēlis" rezultātā.

Ja portāla skaties.lv redakcija konstatē augstākminētās informācijas izvietošanu satura platformā "Sūdzību dēlis", tai ir tiesības šo informāciju dzēst, kā arī liegt lietotāja piekļuvi portālam skaties.lv bez iepriekšēja brīdinājuma.

Portāls, neskaitot augstākminētos gadījumus, patur tiesības pēc jebkādas nepieciešamības dzēst vai labot ievietotos materiālus rubrikā "Sūdzību dēlis" bez iepriekšēja brīdinājuma un skaidrojuma.

28 komentāri
Mobilo sakaru operatora “Bite” nekaunība! Vecmāmiņa saņēma nepatīkamu pārsteigumu

“Labdien! Gribēju pastāstīt par “Bite” mobilo operatoru nekaunību. Sakarā ar cenu paaugstināšanu “Bite” 27. aprīlī atsūtīja vecmātei vēstuli, ka, ja neapmierina viņu jaunā piedāvātā cena, tad var atteikties no viņu pakalpojumiem 30 dienu laikā “bez jebkādiem līgumsodiem”.

Tā ar izdarījām, un no 13. maijā vecmāte pārgāja pie “Amigo”. Diemžēl pagājušā nedēļā vecmāte saņēma nepatīkamu pārsteigumu no “Bite”, jo viņi pieprasa samaksāt par visu maiju. Kaut gan pakalpojums tika lietots tikai 12 dienas.

Telefona sarunā “Bite” pārstāve paziņoja, ka, lai nebūtu jāmaksā par visu mēnesi, tad esot bijis jāatsakās līdz 5. maijam, par ko vēstulē nekas netika minēts.

Vai tas nav patērētāju tiesību pārkāpums, jo tā nebija parasta operatora maiņa, bet piespiedu saistībā ar cenas paaugstināšanu? Dzirdēju, ka ļoti daudzi pensionāri esot atteikušies no “Bite” pakalpojumiem un žēl, ka tagad lielu daļu no viņiem šādi apkrāpj.

Varbūt, ka Jūs varat par šo nesmukumu pastāstīt un palīdzēt mainīt, manuprāt, negodīgi izrakstītos “Bites” rēķinus.”

Iesūtīja: Zaiga