Sūdzību dēlis: Nekad vairs nedomājam izmantot iespēju sveikt kādu, sūtot īsziņu Latvijas šlāgerkanālā!

Sūdzību dēļa lietošanas noteikumi

Rubrika "Sūdzību dēlis" ir satura platforma, kurā Bez Tabu skatītāji un lasītāji dalās ar piedzīvoto un novērojumiem.

Skaties.lv pakalpojumu lietotājs atbild par to, ka viņa publiskotais saturs skaties.lv satura platformā "Sūdzību dēlis" ir iegūts likumīgi un lietotājam ir tiesības šo informāciju lietot un izmantot šādā veidā.

Portālā skaties.lv satura platformā "Sūdzību dēlis" ir aizliegts ievietot informāciju, tai skaitā, bet ne tikai, kuras publiskošanas rezultātā tiek aizskartas trešo personu intelektuālā īpašuma tiesības, kura ir personas godu un cieņu aizskaroša, kura aicina uz vardarbību, rasu naidu vai citu prettiesisku darbību veikšanu.

Lietotājs atbild par sekām, kuras rodas šādas informācijas publiskošanas, nosūtīšanas vai ievietošanas portāla skaties.lv satura platformā "Sūdzību dēlis" rezultātā. Portāls skaties.lv neuzņemas atbildību par lietotāja ievietotās informācijas patiesumu un lietotāja pausto viedokli, tai skaitā, par personas goda un cieņas aizskārumu, kā arī par trešo personu intelektuālā īpašuma tiesību pārkāpumu, kas radies informācijas ievietošanas satura platformā "Sūdzību dēlis" rezultātā.

Ja portāla skaties.lv redakcija konstatē augstākminētās informācijas izvietošanu satura platformā "Sūdzību dēlis", tai ir tiesības šo informāciju dzēst, kā arī liegt lietotāja piekļuvi portālam skaties.lv bez iepriekšēja brīdinājuma.

Portāls, neskaitot augstākminētos gadījumus, patur tiesības pēc jebkādas nepieciešamības dzēst vai labot ievietotos materiālus rubrikā "Sūdzību dēlis" bez iepriekšēja brīdinājuma un skaidrojuma.

“Vēlējāmies sveikt mammu 70 gadu jubilejā ar dziesmu un apsveikuma tekstu Latvijas šlāgerkanālā. Izmantojām piedāvāto iespēju sūtīt no telefona īsziņu kā MEGA balsojumu, kas tiek rādīts ēterā ārpus kārtas. Liela bija vilšanās, kad izvēlētā dziesma tika atskaņota, bet apsveikuma teksts neparādījās.”

Nekad vairs nedomājam izmantot iespēju sveikt kādu, sūtot īsziņu Latvijas šlāgerkanālā!

“Domājot, ka tā varētu būt kāda kļūda nosūtītajā ziņā, nosūtījām jaunu apsveikumu. Diemžēl arī tad dziesma tika atskaņota, bet apsveikuma teksta nebija. Nosūtījām ziņu uz info@slageris.lv, jautājot, kāpēc ir atskaņota tikai dziesma bez apsveikuma teksta. Atbilde netika saņemta.

Vēlāk atkal tika nosūtīts apsveikums, izmantojot MEGA balsojumu. Šoreiz citam jubilāram. Diemžēl atkal tas pats. Dziesma tika atskaņota, bet apsveikums netika parādīts. Lieki piebilst, ka katra šāda ziņas nosūtīšana maksā 2,80 eiro. Maksa tiek iekasēta, bet pakalpojums netiek pilnā mērā saņemts. Vai tiešām tā ir norma? Mūsu gadījumā svarīgākais bija apsveikums, nevis dziesma. Dziesmas mums ir iespēja klausīties, kādas vēlamies, neizmantojot šlāgerkanāla pakalpojumus.

Diemžēl jāsecina, ka šādā veidā faktiski tiek apkrāpti cilvēki, kas nesaņem gaidīto, un jādomā, ka tie vairums ir tieši vecāka gadagājuma cilvēki, kas šlāgerkanālu klausās. Iespējams, ka tikai mums tā “nepaveicās”, bet varbūt līdzīgā situācijā ir nonākuši arī citi sveikt gribētāji.

Morāle: nabagāki mēs nepaliksim, bet nekad vairs nedomājam izmantot iespēju sveikt kādu, sūtot īsziņu Latvijas šlāgerkanālā, un to neiesakām citiem,” “Bez Tabu” Sūdzību dēlī raksta Liene.

15 komentāri

15 komentāri

 • Gazele

  Gazele

  Katrs cilvēks ir atšķirīgs, nevajag otram uzspiest savu pareizo viedokli! Piedodiet, ja jums Rimi kasē pa neko izsitīs čeku? Jūs netikai beztabu sacelsiet kājās!
 • Reti debiilam jābūt

  Reti debiilam jābūt

  Lai šitādā glupā veidā apsveiktu ???????
 • Inf

  Inf

  Cepiens lieks, katrs sveic kā vēlas. Nav svarīgi cik izmaksāja nesaņemtais pakalpojums - uzmetējam ir jācieš.
 • Ramsis

  Ramsis

  Ne vienmēr ir iespēja aizbraukt pie mammas vai tēta, vai radiem, daudzi to dara arī, lai vnk iepriecinātu otru, tas nav jāuztver kā bezpersonisks apsveikums..
  Es domāju ka vesmāmiņai arī par to būtu prieks, dzirdēt pa radio savu vārdu tikai vien.. daudzi sveic savus tuvos arzemēs dzīvojot
 • Ūdele

  Ūdele

  Ko cepaties? Cilvēks gribēja mammai uzdāvināt pārsteigumu, kas tur slikts? Un ne vienmēr var aizbraukt, katram sava situācija. Bet ir taču tādi, kas vispār aizmirst,kur ir tāda mamma ,un,kad viņai jubileja...tiesajiet tos, bet ne šo cilvēku. Ligita,tu esi malacis,kad par to runā, es arī būtu neapmierināta, kad pakalpojums netiek sniegts pilnībā.
 • Elita Radvila

  Elita Radvila

  Pie mammas vajag aizbraukt un apsveikt klātienē! Tā būs vērtīgākā dāvana, ja kas...😠
 • Ērika Krimska

  Ērika Krimska

  Vai vai vai! vai maz ir kāda vieta,kur tevi necentīsies apčakarēt...🤔😱
 • Šveiks

  Šveiks

  Īsti Staļina laiki Latvijā , kļauzas var rakstīt uz katra stūra un viens par otru!
 • qqq

  qqq

  Tas, ka tas ir naivi, tas skaidrs. Un tas, ka prasīt kaut kadu kvalitate pret 3€ ir vienkārši stulbi, bet kāda kuram šķirba, kā kurš apsveic?
 • Andis Volbergs

  Andis Volbergs

  Nākamreiz lai aizsūta Whatsappā apsveikumu un linku uz viģiku youtubē. Nebūs jāraud, ka šļagerkanāls uzmet.

Pievienot komentāru

Lūdzu, ievēro portāla lietošanas noteikumus. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem – komentēšanas iespēja liegta!