Sūdzību dēlis: Nejēdzīga situācija “Olimpia”! Lai nokļūtu otrajā stāvā, jāizmanto eskalators – uz augšu tiek, bet lejā nē!

Sūdzību dēļa lietošanas noteikumi

Rubrika "Sūdzību dēlis" ir satura platforma, kurā Bez Tabu skatītāji un lasītāji dalās ar piedzīvoto un novērojumiem.

Skaties.lv pakalpojumu lietotājs atbild par to, ka viņa publiskotais saturs skaties.lv satura platformā "Sūdzību dēlis" ir iegūts likumīgi un lietotājam ir tiesības šo informāciju lietot un izmantot šādā veidā.

Portālā skaties.lv satura platformā "Sūdzību dēlis" ir aizliegts ievietot informāciju, tai skaitā, bet ne tikai, kuras publiskošanas rezultātā tiek aizskartas trešo personu intelektuālā īpašuma tiesības, kura ir personas godu un cieņu aizskaroša, kura aicina uz vardarbību, rasu naidu vai citu prettiesisku darbību veikšanu.

Lietotājs atbild par sekām, kuras rodas šādas informācijas publiskošanas, nosūtīšanas vai ievietošanas portāla skaties.lv satura platformā "Sūdzību dēlis" rezultātā. Portāls skaties.lv neuzņemas atbildību par lietotāja ievietotās informācijas patiesumu un lietotāja pausto viedokli, tai skaitā, par personas goda un cieņas aizskārumu, kā arī par trešo personu intelektuālā īpašuma tiesību pārkāpumu, kas radies informācijas ievietošanas satura platformā "Sūdzību dēlis" rezultātā.

Ja portāla skaties.lv redakcija konstatē augstākminētās informācijas izvietošanu satura platformā "Sūdzību dēlis", tai ir tiesības šo informāciju dzēst, kā arī liegt lietotāja piekļuvi portālam skaties.lv bez iepriekšēja brīdinājuma.

Portāls, neskaitot augstākminētos gadījumus, patur tiesības pēc jebkādas nepieciešamības dzēst vai labot ievietotos materiālus rubrikā "Sūdzību dēlis" bez iepriekšēja brīdinājuma un skaidrojuma.

11 komentāri
Nejēdzīga situācija “Olimpia”! Lai nokļūtu otrajā stāvā, jāizmanto eskalators – uz augšu tiek, bet lejā nē!
Ieva Lūka / LETA

“Labdien! Man šķiet, – diezgan nejēdzīga situācija ir T/C “Olimpia”! Tikko, ienākot iekšā “Olimpia” no Vanšu tilta puses, lai nokļūtu otrajā stāvā, ir jāizmanto eskalators! Uz augšu var tikt, bet atpakaļ lejā vairs ne!

Ir jāiet cauri visam stāvam, lai nokļūtu pirmajā! Arī lifts, kas ved uz pirmo un pagrabstāvu, jau kādu laiku nedarbojas! It kā virzienā uz augšu ir divi eskalatori, un abi iet uz augšu, kāpēc vienu no tiem, vismaz laika posmā, kamēr nestrādā lifts, nevarētu palaist arī uz leju?”

Iesūtīja: Sonora

Vēlies iesūtīt savu informāciju Bez Tabu? Spied šeit!

TOP komentāri

 • Kristina Mahimovicha
  +3 +2 -1

  Kristina Mahimovicha

  Nu mega problēma :D tāda sajūta, ka izejot cauri otrajam stāvam ir noieti 5 km :D Muļķīgi, ka ir tāda situācija, bet nu ne jau Bez Tabu vērts...
 • mE
  +2 +2 0

  mE

  Tas ir mārketings, ar mērķi, lai tu neapstātos pie pirmās ''bodes'', bet noietu gar visām. Jo diemžēl vai par laimi i/c olimpija sāk izmirt, it īpaši vasaras sezonā.
 • Edijs Edijs
  +1 +1 0

  Edijs Edijs

  A, kas ir bez tabu vērts? Janka, kurš pa radio vairs nedzird ugunīgo Guntu un neķītrās līgo dziesmas. :D

Pievienot komentāru

Lūdzu, ievēro portāla lietošanas noteikumus. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem – komentēšanas iespēja liegta!