Sūdzību dēlis: Nejedzība Aizputes pilsētas autoostā!

Sūdzību dēļa lietošanas noteikumi

Rubrika "Sūdzību dēlis" ir satura platforma, kurā Bez Tabu skatītāji un lasītāji dalās ar piedzīvoto un novērojumiem.

Skaties.lv pakalpojumu lietotājs atbild par to, ka viņa publiskotais saturs skaties.lv satura platformā "Sūdzību dēlis" ir iegūts likumīgi un lietotājam ir tiesības šo informāciju lietot un izmantot šādā veidā.

Portālā skaties.lv satura platformā "Sūdzību dēlis" ir aizliegts ievietot informāciju, tai skaitā, bet ne tikai, kuras publiskošanas rezultātā tiek aizskartas trešo personu intelektuālā īpašuma tiesības, kura ir personas godu un cieņu aizskaroša, kura aicina uz vardarbību, rasu naidu vai citu prettiesisku darbību veikšanu.

Lietotājs atbild par sekām, kuras rodas šādas informācijas publiskošanas, nosūtīšanas vai ievietošanas portāla skaties.lv satura platformā "Sūdzību dēlis" rezultātā. Portāls skaties.lv neuzņemas atbildību par lietotāja ievietotās informācijas patiesumu un lietotāja pausto viedokli, tai skaitā, par personas goda un cieņas aizskārumu, kā arī par trešo personu intelektuālā īpašuma tiesību pārkāpumu, kas radies informācijas ievietošanas satura platformā "Sūdzību dēlis" rezultātā.

Ja portāla skaties.lv redakcija konstatē augstākminētās informācijas izvietošanu satura platformā "Sūdzību dēlis", tai ir tiesības šo informāciju dzēst, kā arī liegt lietotāja piekļuvi portālam skaties.lv bez iepriekšēja brīdinājuma.

Portāls, neskaitot augstākminētos gadījumus, patur tiesības pēc jebkādas nepieciešamības dzēst vai labot ievietotos materiālus rubrikā "Sūdzību dēlis" bez iepriekšēja brīdinājuma un skaidrojuma.

“Nejedzība Aizputes pilsētas autoostā!”

Nejedzība Aizputes pilsētas autoostā!
BEZ TABU SKATĪTĀJA FOTO

“Cilvēkiem ārā lietū vai ziemas aukstumā, kad snieg, jāgaida autobuss, bet nav nodrošinātas būdiņas ar nojumēm, kur patverties!

Aizpute ir pilsēta, kur iebrauc daudz cilvēki, arī izbrauc no Aizputes daudz cilvēki! Man, piemēram, ir kauns braukt cauri Aizputei, jo jāskatās uz šiem betona stabiem, kas nav estētiski!” Bez Tabu Sūdzību dēlī raksta Gvido.

6 komentāri

6 komentāri

 • Lunis

  Lunis

  Nu sitiet mani nost,bet es neticu,ka Aizpute ir tik nabadzīga, ka vienu pieturu nevar atļauties uztaisīt,tas milzu līdzekļus neprasa.Vienkarsi slikts saimnieks Aizputes pilsētai, kurš pats noteikti pārvietojas ar auto.
 • Anonīms i
 • Nu jau ciemins
 • Ilze

  Ilze

  Viena būdiņa ir, bet tā parast ir nospļaudīta, vai smird pēc stiprajiem dzērieniem. Aizputes Domei vajadzētu padomāt par cilvēkiem, jo tiešām ir gadijies gaidīt sabiedrisko autobusu lietū.
 • Mārcis Jaunpaulis

Pievienot komentāru

Lūdzu, ievēro portāla lietošanas noteikumus. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem – komentēšanas iespēja liegta!