Sūdzību dēlis: Neizmērojama kauna sajūta “Mēness” aptiekā

Sūdzību dēļa lietošanas noteikumi

Rubrika "Sūdzību dēlis" ir satura platforma, kurā Bez Tabu skatītāji un lasītāji dalās ar piedzīvoto un novērojumiem.

Skaties.lv pakalpojumu lietotājs atbild par to, ka viņa publiskotais saturs skaties.lv satura platformā "Sūdzību dēlis" ir iegūts likumīgi un lietotājam ir tiesības šo informāciju lietot un izmantot šādā veidā.

Portālā skaties.lv satura platformā "Sūdzību dēlis" ir aizliegts ievietot informāciju, tai skaitā, bet ne tikai, kuras publiskošanas rezultātā tiek aizskartas trešo personu intelektuālā īpašuma tiesības, kura ir personas godu un cieņu aizskaroša, kura aicina uz vardarbību, rasu naidu vai citu prettiesisku darbību veikšanu.

Lietotājs atbild par sekām, kuras rodas šādas informācijas publiskošanas, nosūtīšanas vai ievietošanas portāla skaties.lv satura platformā "Sūdzību dēlis" rezultātā. Portāls skaties.lv neuzņemas atbildību par lietotāja ievietotās informācijas patiesumu un lietotāja pausto viedokli, tai skaitā, par personas goda un cieņas aizskārumu, kā arī par trešo personu intelektuālā īpašuma tiesību pārkāpumu, kas radies informācijas ievietošanas satura platformā "Sūdzību dēlis" rezultātā.

Ja portāla skaties.lv redakcija konstatē augstākminētās informācijas izvietošanu satura platformā "Sūdzību dēlis", tai ir tiesības šo informāciju dzēst, kā arī liegt lietotāja piekļuvi portālam skaties.lv bez iepriekšēja brīdinājuma.

Portāls, neskaitot augstākminētos gadījumus, patur tiesības pēc jebkādas nepieciešamības dzēst vai labot ievietotos materiālus rubrikā "Sūdzību dēlis" bez iepriekšēja brīdinājuma un skaidrojuma.

“Sveicināti, labprāt uzzinātu skaidrojumu, kādēļ Mēness aptiekas ir izvēlējušās tik lielus ekrānus, uz kuriem pircējam atainot pircēja izvēlēto preču sarakstu, un kā tas iet kopā ar personas datu, tajā skaitā sensitīvo datu aizsardzību?” raksta Bez Tabu skatītāja Agnese.

Neizmērojama kauna sajūta “Mēness” aptiekā

“Nepievērsu tam lielu uzmanību, līdz brīdim, kad man bija nepieciešams iegādāties preces, par kurām man gribējās maksimālu konfidencialitāti, taču, pateicoties šiem ekrāniem, arī pārējie pieci pircēji aiz manis, kā arī citi aptiekas apmeklētāji bija informēti par manu pirkumu. Pēc apmaksas labprāt būtu ielīdusi zemē, taču nācās nosarkušai ar nodurtām acīm doties garām pārējiem apmeklētājiem prom. Šausmīga sajūta…”

59 komentāri

59 komentāri

 • kiks

  kiks

  Pārtikas veikals ir kas cits,bet aptiekā pērkot zāles jau nu nebūtu citiem jālasa, ko es pērku,tā radot visādas klačas un izdomājumus (it sevišķi jau lauku un mazpilsētu aptiekās,kur cits citu pazīst).
 • AHA

  AHA

  Učenei nav kauna pirkt intīmpreces ,kad to redz bernu vecāki!!! Ucenēm ir jāievēro tikumības likumi!!!
 • ...

  ...

  Tiem kas smejās, ko tad tādu var nopirkt-
  Zāles hemotoīdiem
  Kaut kādu vagisan utt
  Avārijas kontracepciju
  Kāds kaunās par prezervatīviem un lubrikantiem.

  Protams, tagad 25 gados nāk smiekli un saproti ka kaunēties aptiekā nevajadzētu ne par ko, bet kad man bija 17 gadi un pirku avārijad kontracepcijas tabletes man bija tik milzīgs kauns, pat no pašas aptiekārea kur nu vēl, ja aizmugurē stāv cilvēki un visi redz ko tu pērc!
 • Anna Kovaļevska

  Anna Kovaļevska

  Varētu padomāt, ka visi zin kam tās Tavas nopirktās zāles ir paredzētas. ?
  • Maija Muša

   Maija Muša

   Ne visi zin un ne visi skatās, ko tur otram raksta. Ja ļoti interesē, tad arī tāpat degunu piebāzīs un palūrēs. Bet kopumā man arī nav skaidra ideja par tiem milzīgajiem kases ekrāniem, ko var izlasīt pa visu zāli. Ja grib, lai pircējs var redzēt iesišanas brīdī, tad taču pietiek tādu, ko tikai pie kases stāvošais redz.
  • Anna Kovaļevska

   Anna Kovaļevska

   Maija Muša, ideja vispār nav skaidra, tas gan. Nezinu reklāmām, veciem cilvēkiem. Velns viņu zin.
 • Krisat
 • Dina Bruka
 • Matīss Šablovskis

  Matīss Šablovskis

  Un lielveikalá apakšveļas komplektu nebùs kauns pirkt?!?!Muļķības.Nez vai tur kàds no apkártējiem tik ļoti pievērš to uzmanîbu tam,ko es pèrku.Vismaz personìgi es,neesmu ne aptiekâs,ne lielveikalos novērojis neko tádu,ka kâds no apkártèjiem pievèrstu kautkâdu uzmanîbu tam,ko es pērku.
  • Indra Ērgle

   Indra Ērgle

   Man arī ir vienalga,ko citi pērk,bet cilvēki ir dažādi. Citi pat stiepj kaklus,lai ieskatītos manā makā. ?
   Un par medikamentiem....es,piemēram,kā arī daudzi citi- neko no zāļu nosaukumiem nesaprot. Izlasa nosaukumu,bet nezin,kam tās domātas,ja nu tas nav ibumetīns! Domāju,ka posta autorei nevajadzētu satraukties.
 • Ieva

  Ieva

  Nav tak teikts ka prežus pirka. Varbūt kāds intīmas kopšanas zāles, tur hemoroīdiem, hlamīdijām vai tml. Nu ja man tādas būtu es negribētu lai citi zin ka man ir.
  • Urbis

   Urbis

   Ieva,ja pirktu kāds tādas zāles priekš STS tāpat monitorā neuzrāda kādai kaitei tās domātas,bet nosaukums neko neizsaka nezinātājām.?
 • Inta Kauke

  Inta Kauke

  Pārtikas veikalos var iegādāties prezervatīvus. Un ko tad nu, beigts un pagalam? Beidziet vērpt intrigas. Visi ir kļuvuši tik nu ievainojami, tik neaizsargāti, ka taisni vai riebjas.
 • Edite Luika

  Edite Luika

  Atkal pasūdzējās?Kauns nebija?Pie aptiekas vadības arī kauns bija griezties?

Pievienot komentāru

Lūdzu, ievēro portāla lietošanas noteikumus. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem – komentēšanas iespēja liegta!