Sūdzību dēlis: Neizmērojama kauna sajūta “Mēness” aptiekā

Sūdzību dēļa lietošanas noteikumi

Rubrika "Sūdzību dēlis" ir satura platforma, kurā Bez Tabu skatītāji un lasītāji dalās ar piedzīvoto un novērojumiem.

Skaties.lv pakalpojumu lietotājs atbild par to, ka viņa publiskotais saturs skaties.lv satura platformā "Sūdzību dēlis" ir iegūts likumīgi un lietotājam ir tiesības šo informāciju lietot un izmantot šādā veidā.

Portālā skaties.lv satura platformā "Sūdzību dēlis" ir aizliegts ievietot informāciju, tai skaitā, bet ne tikai, kuras publiskošanas rezultātā tiek aizskartas trešo personu intelektuālā īpašuma tiesības, kura ir personas godu un cieņu aizskaroša, kura aicina uz vardarbību, rasu naidu vai citu prettiesisku darbību veikšanu.

Lietotājs atbild par sekām, kuras rodas šādas informācijas publiskošanas, nosūtīšanas vai ievietošanas portāla skaties.lv satura platformā "Sūdzību dēlis" rezultātā. Portāls skaties.lv neuzņemas atbildību par lietotāja ievietotās informācijas patiesumu un lietotāja pausto viedokli, tai skaitā, par personas goda un cieņas aizskārumu, kā arī par trešo personu intelektuālā īpašuma tiesību pārkāpumu, kas radies informācijas ievietošanas satura platformā "Sūdzību dēlis" rezultātā.

Ja portāla skaties.lv redakcija konstatē augstākminētās informācijas izvietošanu satura platformā "Sūdzību dēlis", tai ir tiesības šo informāciju dzēst, kā arī liegt lietotāja piekļuvi portālam skaties.lv bez iepriekšēja brīdinājuma.

Portāls, neskaitot augstākminētos gadījumus, patur tiesības pēc jebkādas nepieciešamības dzēst vai labot ievietotos materiālus rubrikā "Sūdzību dēlis" bez iepriekšēja brīdinājuma un skaidrojuma.

59 komentāri
Neizmērojama kauna sajūta “Mēness” aptiekā

“Sveicināti, labprāt uzzinātu skaidrojumu, kādēļ Mēness aptiekas ir izvēlējušās tik lielus ekrānus, uz kuriem pircējam atainot pircēja izvēlēto preču sarakstu, un kā tas iet kopā ar personas datu, tajā skaitā sensitīvo datu aizsardzību?” raksta Bez Tabu skatītāja Agnese.

“Nepievērsu tam lielu uzmanību, līdz brīdim, kad man bija nepieciešams iegādāties preces, par kurām man gribējās maksimālu konfidencialitāti, taču, pateicoties šiem ekrāniem, arī pārējie pieci pircēji aiz manis, kā arī citi aptiekas apmeklētāji bija informēti par manu pirkumu. Pēc apmaksas labprāt būtu ielīdusi zemē, taču nācās nosarkušai ar nodurtām acīm doties garām pārējiem apmeklētājiem prom. Šausmīga sajūta…”