Sūdzību dēlis: Negribu būt aizspriedumaina, bet “Domina” spēļu istabā uz sienas uzgleznota dikti seksīga nāriņa!

Sūdzību dēļa lietošanas noteikumi

Rubrika "Sūdzību dēlis" ir satura platforma, kurā Bez Tabu skatītāji un lasītāji dalās ar piedzīvoto un novērojumiem.

Skaties.lv pakalpojumu lietotājs atbild par to, ka viņa publiskotais saturs skaties.lv satura platformā "Sūdzību dēlis" ir iegūts likumīgi un lietotājam ir tiesības šo informāciju lietot un izmantot šādā veidā.

Portālā skaties.lv satura platformā "Sūdzību dēlis" ir aizliegts ievietot informāciju, tai skaitā, bet ne tikai, kuras publiskošanas rezultātā tiek aizskartas trešo personu intelektuālā īpašuma tiesības, kura ir personas godu un cieņu aizskaroša, kura aicina uz vardarbību, rasu naidu vai citu prettiesisku darbību veikšanu.

Lietotājs atbild par sekām, kuras rodas šādas informācijas publiskošanas, nosūtīšanas vai ievietošanas portāla skaties.lv satura platformā "Sūdzību dēlis" rezultātā. Portāls skaties.lv neuzņemas atbildību par lietotāja ievietotās informācijas patiesumu un lietotāja pausto viedokli, tai skaitā, par personas goda un cieņas aizskārumu, kā arī par trešo personu intelektuālā īpašuma tiesību pārkāpumu, kas radies informācijas ievietošanas satura platformā "Sūdzību dēlis" rezultātā.

Ja portāla skaties.lv redakcija konstatē augstākminētās informācijas izvietošanu satura platformā "Sūdzību dēlis", tai ir tiesības šo informāciju dzēst, kā arī liegt lietotāja piekļuvi portālam skaties.lv bez iepriekšēja brīdinājuma.

Portāls, neskaitot augstākminētos gadījumus, patur tiesības pēc jebkādas nepieciešamības dzēst vai labot ievietotos materiālus rubrikā "Sūdzību dēlis" bez iepriekšēja brīdinājuma un skaidrojuma.

26 komentāri
Negribu būt aizspriedumaina, bet “Domina” spēļu istabā uz sienas uzgleznota dikti seksīga nāriņa!

“Labdien! Īsti nav sūdzība, vienkārši novērojums. Aizvedu nesen bērnu uz “Domina” spēļu istabu, kur visas sienas ir skaisti apgleznotas, tēma viena – zemūdens pasaule.

Nu, kur tad zemūdens pasaule bez nāriņas?! Kā tad, nāriņa ir! Bet es īsti nesapratu, vai tā nāriņa domāta bērnu apbrīnai, vai tomēr garlaikotiem tētiem, kur aci piesiet? Nu tāda dikti seksīga nāriņa!

Nu droši vien, ka bērni tur neko tādu nesaskata, bet kad aizsūtīju draugiem šo bildi arī viņi smējās, ka tāda apetelīga tā nāriņa.

Tad nu nospriedu, ka laikam nav tā, ka esmu kļuvusi aizspriedumaina, vienkārši sienu apgleznotājam tāda formīga nāriņa izdevusies!”

Iesūtīja: Elīna