Sūdzību dēlis: Neesmu vienīgā, kurai ir mistisks “Bites” rēķins par maiju!

Sūdzību dēļa lietošanas noteikumi

Rubrika "Sūdzību dēlis" ir satura platforma, kurā Bez Tabu skatītāji un lasītāji dalās ar piedzīvoto un novērojumiem.

Skaties.lv pakalpojumu lietotājs atbild par to, ka viņa publiskotais saturs skaties.lv satura platformā "Sūdzību dēlis" ir iegūts likumīgi un lietotājam ir tiesības šo informāciju lietot un izmantot šādā veidā.

Portālā skaties.lv satura platformā "Sūdzību dēlis" ir aizliegts ievietot informāciju, tai skaitā, bet ne tikai, kuras publiskošanas rezultātā tiek aizskartas trešo personu intelektuālā īpašuma tiesības, kura ir personas godu un cieņu aizskaroša, kura aicina uz vardarbību, rasu naidu vai citu prettiesisku darbību veikšanu.

Lietotājs atbild par sekām, kuras rodas šādas informācijas publiskošanas, nosūtīšanas vai ievietošanas portāla skaties.lv satura platformā "Sūdzību dēlis" rezultātā. Portāls skaties.lv neuzņemas atbildību par lietotāja ievietotās informācijas patiesumu un lietotāja pausto viedokli, tai skaitā, par personas goda un cieņas aizskārumu, kā arī par trešo personu intelektuālā īpašuma tiesību pārkāpumu, kas radies informācijas ievietošanas satura platformā "Sūdzību dēlis" rezultātā.

Ja portāla skaties.lv redakcija konstatē augstākminētās informācijas izvietošanu satura platformā "Sūdzību dēlis", tai ir tiesības šo informāciju dzēst, kā arī liegt lietotāja piekļuvi portālam skaties.lv bez iepriekšēja brīdinājuma.

Portāls, neskaitot augstākminētos gadījumus, patur tiesības pēc jebkādas nepieciešamības dzēst vai labot ievietotos materiālus rubrikā "Sūdzību dēlis" bez iepriekšēja brīdinājuma un skaidrojuma.

23 komentāri
Neesmu vienīgā, kurai ir mistisks “Bites” rēķins par maiju!

“Sveiki! Pievienoju saiti ar daudzām sūdzībām par maija rēķiniem no “Bite”. Neesmu vienīgā, kurai ir mistiskie rēķini par maija mēnesi. Man personīgi iepriekšējie rēķini ir bijuši apmēram 13 eiro mēnesī, bet tagad par maiju ir 83 eiro, kur internets ir milzum daudz patērēts, bet interneta darbības ir katru mēnesi vienādas. Nesaprotu, no kurienes tāda summa, un ne es vienīgā, kam ir problēmas ar maija rēķinu. Pielikumā pievienoju savu pārskatu.”

Iesūtīja: Monta

Foto

Vēlies iesūtīt savu informāciju Bez Tabu? Spied šeit!

TOP komentāri

  • Marina Apaļā
  • Go
  • Mila
    +1 +1 0

    Mila

    Bites majaslapa internets noradīts mb bet mēs maksājam arī par GB. Iznakums tāds ka zvanīju viņiem un prasiju kapec mb viss noradīts. Tad viņi man iedeva formulu kā aprēķināt GB un tad es varu reķināt un salidzināt. Par ko es maksāju ? Par papildus darbu? Esu neapmierināta ar BITI!

Pievienot komentāru

Lūdzu, ievēro portāla lietošanas noteikumus. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem – komentēšanas iespēja liegta!