Sūdzību dēlis: Neesmu saņēmusi visas pasūtītās preces, taču nauda kurjeram samaksāta pilnā apmērā!

Sūdzību dēļa lietošanas noteikumi

Rubrika "Sūdzību dēlis" ir satura platforma, kurā Bez Tabu skatītāji un lasītāji dalās ar piedzīvoto un novērojumiem.

Skaties.lv pakalpojumu lietotājs atbild par to, ka viņa publiskotais saturs skaties.lv satura platformā "Sūdzību dēlis" ir iegūts likumīgi un lietotājam ir tiesības šo informāciju lietot un izmantot šādā veidā.

Portālā skaties.lv satura platformā "Sūdzību dēlis" ir aizliegts ievietot informāciju, tai skaitā, bet ne tikai, kuras publiskošanas rezultātā tiek aizskartas trešo personu intelektuālā īpašuma tiesības, kura ir personas godu un cieņu aizskaroša, kura aicina uz vardarbību, rasu naidu vai citu prettiesisku darbību veikšanu.

Lietotājs atbild par sekām, kuras rodas šādas informācijas publiskošanas, nosūtīšanas vai ievietošanas portāla skaties.lv satura platformā "Sūdzību dēlis" rezultātā. Portāls skaties.lv neuzņemas atbildību par lietotāja ievietotās informācijas patiesumu un lietotāja pausto viedokli, tai skaitā, par personas goda un cieņas aizskārumu, kā arī par trešo personu intelektuālā īpašuma tiesību pārkāpumu, kas radies informācijas ievietošanas satura platformā "Sūdzību dēlis" rezultātā.

Ja portāla skaties.lv redakcija konstatē augstākminētās informācijas izvietošanu satura platformā "Sūdzību dēlis", tai ir tiesības šo informāciju dzēst, kā arī liegt lietotāja piekļuvi portālam skaties.lv bez iepriekšēja brīdinājuma.

Portāls, neskaitot augstākminētos gadījumus, patur tiesības pēc jebkādas nepieciešamības dzēst vai labot ievietotos materiālus rubrikā "Sūdzību dēlis" bez iepriekšēja brīdinājuma un skaidrojuma.

5 komentāri
Neesmu saņēmusi visas pasūtītās preces, taču nauda kurjeram samaksāta pilnā apmērā!
BEZ TABU SKATĪTĀJA FOTO

“Esmu saskārusies ar lielu sāpi saistībā ar internetveikalu “Jysk”.”

“Biju pasūtījusi trīs preces, bet saņēmu divas! Kurjeram tāpat bija jāsamaksā pilnā apmērā par sveci elektronisko, svečturi un spoguli, kas neatnāca. “Jysk” neizdodas sazvanīt un e-pastu nevar nosūtīt it kā tehnisku iemeslu dēļ!

Domāju, ka internetveikali izmanto šī brīža situāciju, lai krāptu cilvēkus ar to, ka veikalos šobrīd šīs preces nevar iegādāties! Gūst peļņu, naudu paņemot, bet preci nepiegādā!” Bez Tabu Sūdzību dēlī raksta Ilze.