Sūdzību dēlis: Neesmu atguvusi naudu par atcelto koncertu!

Sūdzību dēļa lietošanas noteikumi

Rubrika "Sūdzību dēlis" ir satura platforma, kurā Bez Tabu skatītāji un lasītāji dalās ar piedzīvoto un novērojumiem.

Skaties.lv pakalpojumu lietotājs atbild par to, ka viņa publiskotais saturs skaties.lv satura platformā "Sūdzību dēlis" ir iegūts likumīgi un lietotājam ir tiesības šo informāciju lietot un izmantot šādā veidā.

Portālā skaties.lv satura platformā "Sūdzību dēlis" ir aizliegts ievietot informāciju, tai skaitā, bet ne tikai, kuras publiskošanas rezultātā tiek aizskartas trešo personu intelektuālā īpašuma tiesības, kura ir personas godu un cieņu aizskaroša, kura aicina uz vardarbību, rasu naidu vai citu prettiesisku darbību veikšanu.

Lietotājs atbild par sekām, kuras rodas šādas informācijas publiskošanas, nosūtīšanas vai ievietošanas portāla skaties.lv satura platformā "Sūdzību dēlis" rezultātā. Portāls skaties.lv neuzņemas atbildību par lietotāja ievietotās informācijas patiesumu un lietotāja pausto viedokli, tai skaitā, par personas goda un cieņas aizskārumu, kā arī par trešo personu intelektuālā īpašuma tiesību pārkāpumu, kas radies informācijas ievietošanas satura platformā "Sūdzību dēlis" rezultātā.

Ja portāla skaties.lv redakcija konstatē augstākminētās informācijas izvietošanu satura platformā "Sūdzību dēlis", tai ir tiesības šo informāciju dzēst, kā arī liegt lietotāja piekļuvi portālam skaties.lv bez iepriekšēja brīdinājuma.

Portāls, neskaitot augstākminētos gadījumus, patur tiesības pēc jebkādas nepieciešamības dzēst vai labot ievietotos materiālus rubrikā "Sūdzību dēlis" bez iepriekšēja brīdinājuma un skaidrojuma.

“SIA “Biļešu Serviss” neatgriež naudu, ja pasākumi tiek atcelti. Mūsu situācija – Enriques Iglesias koncerts, kuram bija jānotiek decembrī. Nauda joprojām nav atgriezta, biļešu cenas bija diezgan dārgas un gandrīz visas biļetes bija izpārdotas.”

Neesmu atguvusi naudu par atcelto koncertu!

“Šis nav tikai par šo konkrēto pasākumu, diezgan bieži tiek atcelti pasākumi, naudu cilvēki neatgūst. Protams, iegādājoties biļetes, maziem burtiem ir rakstīts, ka nauda netiks atgriezta. Tomēr tas šķiet nepareizi un negodīgi!” Bez Tabu Sūdzību dēlī raksta Eva.

8 komentāri

8 komentāri

 • Ina

  Ina

  Arī mēs iegrābāmies...pārsteiguma dāvana izgāzās...abiem vilšanās..
 • Aija Rube
 • Daiga Teterovska

  Daiga Teterovska

  Vairāk kārt esmu rakstījusi Biļešu servisam, bet visu laiku atrunas! Arī neesmu atguvusi savu naudu, bet zinu cilvēkus, kuriem ir izmaksāts, tāpēc, liekas ļoti interesanti kā viņi izvērtē, kam izmaksā un kam neizmaksā!
 • Diana Behmane Lagunovska
 • Ieva Vaivade
 • Maija Prizavoite

  Maija Prizavoite

  Uz Safino arī nav atgūta nauda. Visi sapulcējās zālē, gaidīja pusstundu. Tad tika steidzīgi paziñors, ja koncerrs atcelts. Bet viss borādīja uz to, ka to rīkotāji zināja jau iepriekš, bet maldināja publiku.
 • Sanita Upe
 • Rūdolfs Petrovskis

Pievienot komentāru

Lūdzu, ievēro portāla lietošanas noteikumus. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem – komentēšanas iespēja liegta!