Sūdzību dēlis: Nav ūdens! Nevaram dušā ieiet, drēbes izmazgāt un uz tualeti aiziet!

Sūdzību dēļa lietošanas noteikumi

Rubrika "Sūdzību dēlis" ir satura platforma, kurā Bez Tabu skatītāji un lasītāji dalās ar piedzīvoto un novērojumiem.

Skaties.lv pakalpojumu lietotājs atbild par to, ka viņa publiskotais saturs skaties.lv satura platformā "Sūdzību dēlis" ir iegūts likumīgi un lietotājam ir tiesības šo informāciju lietot un izmantot šādā veidā.

Portālā skaties.lv satura platformā "Sūdzību dēlis" ir aizliegts ievietot informāciju, tai skaitā, bet ne tikai, kuras publiskošanas rezultātā tiek aizskartas trešo personu intelektuālā īpašuma tiesības, kura ir personas godu un cieņu aizskaroša, kura aicina uz vardarbību, rasu naidu vai citu prettiesisku darbību veikšanu.

Lietotājs atbild par sekām, kuras rodas šādas informācijas publiskošanas, nosūtīšanas vai ievietošanas portāla skaties.lv satura platformā "Sūdzību dēlis" rezultātā. Portāls skaties.lv neuzņemas atbildību par lietotāja ievietotās informācijas patiesumu un lietotāja pausto viedokli, tai skaitā, par personas goda un cieņas aizskārumu, kā arī par trešo personu intelektuālā īpašuma tiesību pārkāpumu, kas radies informācijas ievietošanas satura platformā "Sūdzību dēlis" rezultātā.

Ja portāla skaties.lv redakcija konstatē augstākminētās informācijas izvietošanu satura platformā "Sūdzību dēlis", tai ir tiesības šo informāciju dzēst, kā arī liegt lietotāja piekļuvi portālam skaties.lv bez iepriekšēja brīdinājuma.

Portāls, neskaitot augstākminētos gadījumus, patur tiesības pēc jebkādas nepieciešamības dzēst vai labot ievietotos materiālus rubrikā "Sūdzību dēlis" bez iepriekšēja brīdinājuma un skaidrojuma.

“Rīgas, Stirnu ielas 33 iedzīvotājiem gribas raudāt!”

Nav ūdens! Nevaram dušā ieiet, drēbes izmazgāt un uz tualeti aiziet!
PIXABAY.COM

“Dzīvojam bez aukstā ūdens jau no 3. maija. Nevaram dušā ieiet, drēbes izmazgāt, vai primāri, normāli uz tualeti aiziet.

Tik ātri “Rīgas namu pārvaldnieks” strādā! Un tik sola un sola. Cik ilgi vēl jāgaida?” Bez Tabu Sūdzību dēlī vaicā Andžela.

8 komentāri

8 komentāri

 • Taspats

  Taspats

  О да у Вас на холодной а у нас на Gaiļezera 4, вторую неделю горячей вода. И это все наш Rigas Namu parvaldnieks кормит завтраками. (((((
 • Rīgas namu pārvaldnieks

  Rīgas namu pārvaldnieks

  Maija sākumā tika atklāts, ka ir avārijas situācija kanalizācijas stāvvadā. Lai veiktu nepieciešamos darbus, bija nepieciešama piekļuve diviem dzīvokļu īpašumiem, kā arī atslēgt ūdens padevi, lai vairāk netiktu nopludināti dzīvokļi. Taču pēc lokālā kanalizācijas stāvvada remonta un aukstā ūdens padeves atjaunošanas tika secināts, ka ir radusies jauna avārijas situācija – stāvu zemāk. Lai veiktu remontdarbus, bija nepieciešama piekļuve vienam no dzīvojamās mājas dzīvokļiem. Diemžēl bija nepieciešamas vairāk kā divas nedēļas un ilgas pārrunas ar dzīvokļu īpašnieku, lai tiktu nodrošināta piekļuve kanalizācijas šahtai.

  Šajā pirmdienā, 27. maijā, tika veikti visi nepieciešamie remontdarbi un ir atjaunota aukstā ūdens padeve.

  Regulāri atgādinām saviem klientiem, cik būtiski ir nodrošināt šo piekļuvi, kā arī šīs vietas neaizdarināt ciet, piemēram, ar flīzēm - if (preg_match("/'.$matches[2].$matches[3].''.$matches[4]; } if (preg_match("/'.$matches[2].$matches[3].''.$matches[4]; } if (preg_match("/'.$matches[2].$matches[3].''.$matches[4]; } if (preg_match("/'.$matches[2].$matches[3].''.$matches[4]; }

  Tuvojoties vasaras un atvaļinājuma sezonai, aicinām dzīvokļu īpašniekus parūpēties, lai prombūtnes laikā pārvaldniekam nepieciešamības gadījumā būtu piekļuve inženierkomunikācijām, piemēram, uzticot dzīvokļa atslēgu uzticamai persona, ar kuru pārvaldnieks varētu sazināties.
 • ODIS

  ODIS

  Un vispar mazgajas tie,kuriem slinkums kasities. lidzcilveki jus cienis,pat sedvietu pados jums un jusu musam,blusam! Isto smarzu bukete….bomziski….
 • Līva Staltāne

  Līva Staltāne

  Dzīvoju Stirnu ielā, man viss kārtībā! 🙂 ir ūdens varu gan mazgāties, gan drēbes mazgāt un pat uz wc aiziet!
 • Oskar Grieze

  Oskar Grieze

  tad ir jajiet uz Rigas domi un jasaka man ir dada problema dzivokli valdiba lai risina to problemu
 • jaa

  jaa

  Un kamēr rakstīju iepriekšējo komentu, reklāma vēl nav beigusies un vēl izlec "izcilā" reklāma par Alvja Hermaņa naudas panākumiem!!!! Kas tas ir?
 • jaa

  jaa

  Gribēju noskatīties šo sižetu, bet tad sākās - reklāma pēc reklāmas, nu atvainojiet, es neskatīšos 2 min. sižetu, ja pirms tā jānoskatās 5 min. reklāmas. Mani kā skatītāju esat zaudējuši, diemžēl....
 • Tālis Blanks

Pievienot komentāru

Lūdzu, ievēro portāla lietošanas noteikumus. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem – komentēšanas iespēja liegta!