Sūdzību dēlis: Nav saprotams, cikos sākas Andrejostas koncerti!

Sūdzību dēļa lietošanas noteikumi

Rubrika "Sūdzību dēlis" ir satura platforma, kurā Bez Tabu skatītāji un lasītāji dalās ar piedzīvoto un novērojumiem.

Skaties.lv pakalpojumu lietotājs atbild par to, ka viņa publiskotais saturs skaties.lv satura platformā "Sūdzību dēlis" ir iegūts likumīgi un lietotājam ir tiesības šo informāciju lietot un izmantot šādā veidā.

Portālā skaties.lv satura platformā "Sūdzību dēlis" ir aizliegts ievietot informāciju, tai skaitā, bet ne tikai, kuras publiskošanas rezultātā tiek aizskartas trešo personu intelektuālā īpašuma tiesības, kura ir personas godu un cieņu aizskaroša, kura aicina uz vardarbību, rasu naidu vai citu prettiesisku darbību veikšanu.

Lietotājs atbild par sekām, kuras rodas šādas informācijas publiskošanas, nosūtīšanas vai ievietošanas portāla skaties.lv satura platformā "Sūdzību dēlis" rezultātā. Portāls skaties.lv neuzņemas atbildību par lietotāja ievietotās informācijas patiesumu un lietotāja pausto viedokli, tai skaitā, par personas goda un cieņas aizskārumu, kā arī par trešo personu intelektuālā īpašuma tiesību pārkāpumu, kas radies informācijas ievietošanas satura platformā "Sūdzību dēlis" rezultātā.

Ja portāla skaties.lv redakcija konstatē augstākminētās informācijas izvietošanu satura platformā "Sūdzību dēlis", tai ir tiesības šo informāciju dzēst, kā arī liegt lietotāja piekļuvi portālam skaties.lv bez iepriekšēja brīdinājuma.

Portāls, neskaitot augstākminētos gadījumus, patur tiesības pēc jebkādas nepieciešamības dzēst vai labot ievietotos materiālus rubrikā "Sūdzību dēlis" bez iepriekšēja brīdinājuma un skaidrojuma.

1 komentārs
Nav saprotams, cikos sākas Andrejostas koncerti!
BEZ TABU SKATĪTĀJA FOTO

“Brīvdabas plostā notiekošajos koncertos Andrejostā, kluba “First” teritorijā, nav skaidri zināms, cikos sākas koncerti.”

“Gājiens uz Labvēlīgā tipa koncertu 24. jūlijā izvērtās par cilvēku apmuļķošanu, jo nekur nav skaidri rakstīts, cikos sākas koncerts. Uz koncertu steigā ierados 20.00, kur apsargs pavēstīja, ka “koncerts jau tikai sāksies plkst. 23.00. Manuprāt, ir normāli, ka koncerta organizatori parūpējas par to, lai sabiedrība precīzi zinātu laiku, kad uzstāsies mūziķi. Reklāmās ir tikai rakstīts, ka “ieeja ir no plkst. 20.00”.

Kurš var uzminēt, cikos sākas koncerts? Pieļauju domu, ka tas vienkārši ir mārketinga triks, lai piesaistītu cilvēkus uz blakus esošajām kafejnīcām. “First” atbildīgie attaisnojas, ka tas ir it kā loģiski saprotams, jo “Arēna Rīga” arī vienmēr tā ir, tikai atšķirība tāda, ka tur ir skaidri un konkrēti uzrakstīts, cikos būs iesildītāji un cikos uzstāsies paši mākslinieki!” Bez  Tabu Sūdzību dēlī raksta Krista.