Sūdzību dēlis: Nav apgaismota gājēju pāreja!

Sūdzību dēļa lietošanas noteikumi

Rubrika "Sūdzību dēlis" ir satura platforma, kurā Bez Tabu skatītāji un lasītāji dalās ar piedzīvoto un novērojumiem.

Skaties.lv pakalpojumu lietotājs atbild par to, ka viņa publiskotais saturs skaties.lv satura platformā "Sūdzību dēlis" ir iegūts likumīgi un lietotājam ir tiesības šo informāciju lietot un izmantot šādā veidā.

Portālā skaties.lv satura platformā "Sūdzību dēlis" ir aizliegts ievietot informāciju, tai skaitā, bet ne tikai, kuras publiskošanas rezultātā tiek aizskartas trešo personu intelektuālā īpašuma tiesības, kura ir personas godu un cieņu aizskaroša, kura aicina uz vardarbību, rasu naidu vai citu prettiesisku darbību veikšanu.

Lietotājs atbild par sekām, kuras rodas šādas informācijas publiskošanas, nosūtīšanas vai ievietošanas portāla skaties.lv satura platformā "Sūdzību dēlis" rezultātā. Portāls skaties.lv neuzņemas atbildību par lietotāja ievietotās informācijas patiesumu un lietotāja pausto viedokli, tai skaitā, par personas goda un cieņas aizskārumu, kā arī par trešo personu intelektuālā īpašuma tiesību pārkāpumu, kas radies informācijas ievietošanas satura platformā "Sūdzību dēlis" rezultātā.

Ja portāla skaties.lv redakcija konstatē augstākminētās informācijas izvietošanu satura platformā "Sūdzību dēlis", tai ir tiesības šo informāciju dzēst, kā arī liegt lietotāja piekļuvi portālam skaties.lv bez iepriekšēja brīdinājuma.

Portāls, neskaitot augstākminētos gadījumus, patur tiesības pēc jebkādas nepieciešamības dzēst vai labot ievietotos materiālus rubrikā "Sūdzību dēlis" bez iepriekšēja brīdinājuma un skaidrojuma.

“Nedēļu atpakaļ pamanījām, ka nav apgaismots gājēju pāreja Kurzemes prospektā 21, Rīgā.”

Nav apgaismota gājēju pāreja!
BEZ TABU SKATĪTĀJA FOTO

“Piezvanījām “Rīgas Gaismas” avārijas dienestam. Nedeļas laikā nekas nav izlabots! Piezvanīju atkal. Viņi pateica, ka izsaukums ir pieņemts, bet tas nav “Rīgas Gaismas” balsts. Viņi nezinot, kur jāgriežas! Neviens neko nezinot!” Bez Tabu Sūdzību dēlī raksta Jeļena.

2 komentāri

2 komentāri

  • Re kā!

    Re kā!

    Ja nav apgaismota pāreja,ņemat lukturīti līdzi un būs kārtībā ar gaismu.
  • Mareks Kalnins

    Mareks Kalnins

    Tās svītras ir gaišas priekš kam tērēt elektrību!🤣🤣🤣

Pievienot komentāru

Lūdzu, ievēro portāla lietošanas noteikumus. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem – komentēšanas iespēja liegta!