Sūdzību dēlis: Nākas vilties “ģimenes kasē”, jo to neviens nekontrolē!

Sūdzību dēļa lietošanas noteikumi

Rubrika "Sūdzību dēlis" ir satura platforma, kurā Bez Tabu skatītāji un lasītāji dalās ar piedzīvoto un novērojumiem.

Skaties.lv pakalpojumu lietotājs atbild par to, ka viņa publiskotais saturs skaties.lv satura platformā "Sūdzību dēlis" ir iegūts likumīgi un lietotājam ir tiesības šo informāciju lietot un izmantot šādā veidā.

Portālā skaties.lv satura platformā "Sūdzību dēlis" ir aizliegts ievietot informāciju, tai skaitā, bet ne tikai, kuras publiskošanas rezultātā tiek aizskartas trešo personu intelektuālā īpašuma tiesības, kura ir personas godu un cieņu aizskaroša, kura aicina uz vardarbību, rasu naidu vai citu prettiesisku darbību veikšanu.

Lietotājs atbild par sekām, kuras rodas šādas informācijas publiskošanas, nosūtīšanas vai ievietošanas portāla skaties.lv satura platformā "Sūdzību dēlis" rezultātā. Portāls skaties.lv neuzņemas atbildību par lietotāja ievietotās informācijas patiesumu un lietotāja pausto viedokli, tai skaitā, par personas goda un cieņas aizskārumu, kā arī par trešo personu intelektuālā īpašuma tiesību pārkāpumu, kas radies informācijas ievietošanas satura platformā "Sūdzību dēlis" rezultātā.

Ja portāla skaties.lv redakcija konstatē augstākminētās informācijas izvietošanu satura platformā "Sūdzību dēlis", tai ir tiesības šo informāciju dzēst, kā arī liegt lietotāja piekļuvi portālam skaties.lv bez iepriekšēja brīdinājuma.

Portāls, neskaitot augstākminētos gadījumus, patur tiesības pēc jebkādas nepieciešamības dzēst vai labot ievietotos materiālus rubrikā "Sūdzību dēlis" bez iepriekšēja brīdinājuma un skaidrojuma.

“Esmu grūtniece – kuro reizi, apmeklējot veikalu “Maxima”, nākas ļoti vilties, jo “ģimenes kasē” rindā ir pensionāri, kuri nelaiž pa priekšu un vēl skatās ar “baltu aci”, arī kasiere nereaģē uz grūtniecēm un mammām ar bērniem.”

Nākas vilties “ģimenes kasē”, jo to neviens nekontrolē!
BEZ TABU SKATĪTĀJA FOTO

“Varbūt tad nemaz šī vienīgā kase nav vajadzīga, ja jau visi tur stāv rindas kārtībā,” Bez Tabu Sūdzību dēlī raksta Inese.

184 komentāri

184 komentāri

 • Svetlana Bortkeviča

  Svetlana Bortkeviča

  Kasē ir domāta grūtniecēm, ğimenēm ar bērniem un invalīdiem. Ne vienmēr uz aci var novertēt vai tas ir invalīds, bet viņiem arī ir savas privilēğijas. Viņiem nav jāuzrāda visiem pēc kārtas savu apliecību. Esiet pacietīgi, varbūt viņiem ir daudz grūtāk nostāvēt rindā, nekā visiem pārējiem.
 • Ligita Čerkasova

  Ligita Čerkasova

  Deglava Maximā cik esmu bijusi, tur vai nu pircēji paši uzreiz savas preces bīda prom, lai palaistu mūs pa priekšu vai arī kasiere palūdz palaist. Viss ļoti jauki. :)
  • Elīna Ieviņa - Puncule

   Elīna Ieviņa - Puncule

   Ligita Čerkasova tad jums viss baigi forši. Cik mēs ejam, mūs neviens nelaiž garām un neesmu no tām, kas speciāli lien priekšā, tāpēc maximā tik pat kā neiepērkos 😅
  • Ligita Čerkasova

   Ligita Čerkasova

   Elīna, nu es parasti pašapkalpojos, bet, ja eju uz mammu kasēm, tad nevienam neko nesaku. Nostājos un visi paši paskrien malā. 😂
  • Elīna Ieviņa - Puncule

   Elīna Ieviņa - Puncule

   Ligita Čerkasova tad tai pus daugavai sakarīgāki cilvēki un kasieri 😅
 • Santa Makcenskova

  Santa Makcenskova

  Mums Rīga lielajā Maksima laikam bija K.Ulmana gatve tur ar pensionari pie ģimenes kasēm stāv kā tik turies skatās ar baltu aci ka nez uz ko bet kad viena sieviete pasauca vadītāju tad gan kasiere dabūja trukties no vadītājas kad nākošajā reizē tā pati kasiere sēdēja pie ģimenes kases sākumā ņēma grūtnieces un tiem kuriem ir berni jo it kā sapratu dabujusi sodu naudu un baigo brazienu
 • Ance Romāne

  Ance Romāne

  Ogres Maxima nekad nav bijušas problēmas ar vecāku kasi.Vienmēr kasiere kā prioritāti apkalpo vecākus ar bērniem,un ja kāds iebilst tad paskaidro kam šīs kases paredzētās.
 • grūtniecība nav slimība

  grūtniecība nav slimība

  pastāvēs rindā nekas nenotiks.Un kad stundām vazājas pa veikaliem ar sīkiem tad nav pa grūtu,kad 5,min, jāpastāv rindā tad nabadzītes ģībst.
  • Stul**s arī nē!

   Stul**s arī nē!

   Tu noteikti nevazājies pa veikaliem, esi tik ašs un nasks! Padomā ko runā! Grūtbiecība nav slimība, bet komplikācijas kas nāk sasitībā ar to ir norakstāmas kā slimība. Ja Tev ir grūti ar saprašanu, tad novēlu Tev kādreiz tikt galā ar šādām situācijām!!!! Vēlu veiksmi!
   • kikimara

    kikimara

    pīpēt, kafijot un vazāties augstpapēdenēs ir ok?!? nav bēbim traumu?!? un sauļoties +28grādos vienos dienā arī ir ok?!?
   • man nav jānovēl,

    man nav jānovēl,

    jo esmu iznēsājusi trīs bērniņus.Un jā esmu aša, mājās jau izdomāju ēdienkarti visai nedēļai .Tad arī vienā reizē visu sapērku un viss.Ātri izstaigāju vajadzīgos plauktus un mājās.Kamēr mazie guļ diendusu uz pusstundu aizskrienu līdz veikalam un nav problēmu.
 • Ja

  Ja

  Tu gaidi mazo,ludz ejat.ja.vec cilveks nav gimene.ja kauns nav.ko tu saviem berniem iemācisi.veco cilvekus grustit.
 • Sanita Rozenšteina

  Sanita Rozenšteina

  Esmu iznēsājusi trīs bērnus, ne mums tādas kases bija, ne sabiedriskajā transportā ar ratiem varēja iekāpt, bet kaut kā izdzīvojām, pensionāriem virsū neskrējām. Grūtniecība nav slimība, rindā var pastāvēt, nav jau padomju rindas. Cita lieta, mazi bērni, tiem iepirkšanās nereti ir nogurdinoša. Tieši tas pats ar veciem cilvēkiem.
  • Jēkabpils kultūras
  • Anna Malinene

   Anna Malinene

   Sanita Rozenšteina es tieši to pašu nodomāju. Izlepušie ļautiņi, pieraduši pie nez kādiem komfortiem. Protams, neglīti, ka ğimenes netiek savās kasēs primāri apkalpotas, bet tas ir līdzcilvēku jautājums, konkrētajā gadījumā, pensionāri ir apdalīti.
   • Darba cilvēks

    Darba cilvēks

    Jā. Pensionāri vienmēr apdalīti. Ko lai saka strādājošais, kurš ir kājās varbūt nostāvējis 8 stundas, izņēmis bērnus no skolas un dārziņa, iegājis veikalā pārtiku nopirkt. Viņš nepiekūst? Arī es māmiņu kases izmantoju. Jo man vēl ir jāpaspēj mājās uztaisīt vakariņas. Nav man laiks stundām dirnēt garās rindās. Pietiek jau ar to , ka sabiedriskā transportā vienalga cikos brauksi nav kur apsēsties. Jo pensionāriem ir jābraukājās. Un ja tu dabū vietu, kur apsēsties, tad tiek veltīts nosodošs skatiens. Esmu strādājošā māmiņa un teikšu godīgi, ja dabonu vietu transportā, nelaižu nevienu( izņēmums ir grūtnieces). Es braucu uz darbu strādāt un nezinu cimlkos dabūšu apsēsties un braucot no darba, gribu veidzot atpūsties. Tas, ka esi jauns nenozīmē, ka neesi noguris, vai tev kaut kas nekaišs.
    Tā lūk!
  • 🐂

   🐂

   Bērna dzīves lielākā nelaime ir viņa vecāks. Nabaga meitenes...s.l.ms tēvs un māte katru trešo mēnesi skrien uz indiju pēc svētības🤪🐓
  • Margarita Dubova

   Margarita Dubova

   Agrāk arī veļas mašīnas nebija, bet gan jau ka šobrīd izmantojat to, lai atvieglotu sev ikdienu. Tad ja lielveikalā ir kase, kura ir domāta ģimenei ar bērniem, lai atvieglotu gaidīšanu rindā sev un citiem, tad arī tā ir jāizmanto.
  • Sanita Rozenšteina

   Sanita Rozenšteina

   Margarita Dubova Ar bērniem jā, bet grūtniece nejūtas sliktāk kā pensionārs, kāpēc kases pensionāriem nav?
 • Airita Čerņeviča

  Airita Čerņeviča

  Es ar bērnu labāk eju uz pašapkalpošanas kasēm,nekā uz ģimenes kasi,mazāk tracinu,kam nepatik,kad eju bez rindas.
 • Vispār

  Vispār

  Bēbji rodas kāpostos🤔vai arī stārķis atnes. Grūtnieces🐂te ņipričom🤗
 • Par laimi

  Par laimi

  Man 5 bērni dzimuši padomju laikos kad grūtniecība nebija slimība. Tagad diagnoze slimība-grūtniece, jaunā māmiņa. Traki, ka 24h dienā jāčīkst un jāsūdzas. Nav laika kad pārējo dzīvi dzīvot.

Pievienot komentāru

Lūdzu, ievēro portāla lietošanas noteikumus. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem – komentēšanas iespēja liegta!