Sūdzību dēlis: Mūsu ģimene noteikti VEF kultūras pils pasākumus vairs neapmeklēs!

Sūdzību dēļa lietošanas noteikumi

Rubrika "Sūdzību dēlis" ir satura platforma, kurā Bez Tabu skatītāji un lasītāji dalās ar piedzīvoto un novērojumiem.

Skaties.lv pakalpojumu lietotājs atbild par to, ka viņa publiskotais saturs skaties.lv satura platformā "Sūdzību dēlis" ir iegūts likumīgi un lietotājam ir tiesības šo informāciju lietot un izmantot šādā veidā.

Portālā skaties.lv satura platformā "Sūdzību dēlis" ir aizliegts ievietot informāciju, tai skaitā, bet ne tikai, kuras publiskošanas rezultātā tiek aizskartas trešo personu intelektuālā īpašuma tiesības, kura ir personas godu un cieņu aizskaroša, kura aicina uz vardarbību, rasu naidu vai citu prettiesisku darbību veikšanu.

Lietotājs atbild par sekām, kuras rodas šādas informācijas publiskošanas, nosūtīšanas vai ievietošanas portāla skaties.lv satura platformā "Sūdzību dēlis" rezultātā. Portāls skaties.lv neuzņemas atbildību par lietotāja ievietotās informācijas patiesumu un lietotāja pausto viedokli, tai skaitā, par personas goda un cieņas aizskārumu, kā arī par trešo personu intelektuālā īpašuma tiesību pārkāpumu, kas radies informācijas ievietošanas satura platformā "Sūdzību dēlis" rezultātā.

Ja portāla skaties.lv redakcija konstatē augstākminētās informācijas izvietošanu satura platformā "Sūdzību dēlis", tai ir tiesības šo informāciju dzēst, kā arī liegt lietotāja piekļuvi portālam skaties.lv bez iepriekšēja brīdinājuma.

Portāls, neskaitot augstākminētos gadījumus, patur tiesības pēc jebkādas nepieciešamības dzēst vai labot ievietotos materiālus rubrikā "Sūdzību dēlis" bez iepriekšēja brīdinājuma un skaidrojuma.

“Bijām uz Raimonda Ozola jubilejas koncertu VEF kultūras pilī. Koncerts lielisks, tikai visu sabojāja VEF kultūras pils vēlme zālē apsēdināt maksimāli daudz cilvēku, neievērojot viselementārākās normas, kas jāievēro, lai cilvēki varētu baudīt koncertus.”

Mūsu ģimene noteikti VEF kultūras pils pasākumus vairs neapmeklēs!

“Krēslu rindas novietotas tik tuvu viena otrai (sēdējām balkonā), ka ceļi spiežas iepriekšējo rindu krēslos. Par kāju izstiepšanu vispār nav ko domāt. Vienīgā normālā rinda bija balkona otrā rinda. Mūsu ģimene noteikti VEF kultūras pils pasākumus vairs neapmeklēs.

Vai tad nav kādas ergonomiskās normas jāievēro, plānojot zāles vietu izvietojumu?” Bez Tabu Sūdzību dēlī vaicā Silvija.

27 komentāri

27 komentāri

 • Oļegs Šikovs

  Oļegs Šikovs

  pretenzijas pret pārbūves projektētājiem, laikam vajadzēja atjaunot un nolikt vēsturiskos solus, kad par tādu ergonomiku neviens neko nebija dzirdējis...1960-jos tika būvēta saulainā nākotne un neviens neiedomājās čīkstēt un pīkstēt...
 • Armands Kalniņš

  Armands Kalniņš

  Ne tikai tas, bet arī dīvains tā saucamais "Informācijas centrs", kuru tā darba laikā ne vienmēr var sazvanīt un kurš nespēj izskaidrot, kāpēc kāda izrāde atcelta un kāpēc par to nav informācija VEF KP mājas lapā, par atvainošanos pat nerunājot.
 • Rinalds lazdņš

  Rinalds lazdņš

  Mēs esam vef kultūras pils vef kultūras pils nav vajnīgs jo tie ir strādnieki ir vajnīgi
 • Rinalds lazdņš

  Rinalds lazdņš

  Tur ir grūti sēdēt tad nesēžat balkonā jauku dienu jūsu vef kultūras pils.
 • Anita Skangale

  Anita Skangale

  Par balkonu taisnība! Bija ļoti grūti sēdēt! Zālē labi.
 • Rinalds lazdņš

  Rinalds lazdņš

  Nauko satraukties vis būs kārtībā jo tur var sēdēt arī lejā jauku dienu jūsu vef kultūras pils
 • Rinalds lazdņš

  Rinalds lazdņš

  Jā mēs zinām kā tur it grūti sēdēt jo viņi tā ir ustajsijuši jauku dienu jūsu vef kultūras pils
 • Linda Jāgere

  Linda Jāgere

  Taka esmu sava laika daudz laika pavadījusi šajā vieta. Tad atceros no bērnības ka balkona vnm ir bijušas šādas vietas. Dejoju agrak , un bieži gājām skatīties koncertu uz balkonu , tāpēc tas ir palicis no tā ir bijis.
 • Anita Krūmiņa
 • Agnete Ūdre

  Agnete Ūdre

  Diemžēl piekrītu par rindām un krēsliem.. Gariem un korpulentākiem cilvēkiem būs ļoti grūti. Krēsli ir ĻOTI (!) neērti.

  Tas gan neietekmē manu vēlmi apmeklēt tur kādu pasākumu, tomēr es piekrītu katram komentāram par ērtību.

Pievienot komentāru

Lūdzu, ievēro portāla lietošanas noteikumus. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem – komentēšanas iespēja liegta!