Sūdzību dēlis: Mūsu ģimene noteikti VEF kultūras pils pasākumus vairs neapmeklēs!

Sūdzību dēļa lietošanas noteikumi

Rubrika "Sūdzību dēlis" ir satura platforma, kurā Bez Tabu skatītāji un lasītāji dalās ar piedzīvoto un novērojumiem.

Skaties.lv pakalpojumu lietotājs atbild par to, ka viņa publiskotais saturs skaties.lv satura platformā "Sūdzību dēlis" ir iegūts likumīgi un lietotājam ir tiesības šo informāciju lietot un izmantot šādā veidā.

Portālā skaties.lv satura platformā "Sūdzību dēlis" ir aizliegts ievietot informāciju, tai skaitā, bet ne tikai, kuras publiskošanas rezultātā tiek aizskartas trešo personu intelektuālā īpašuma tiesības, kura ir personas godu un cieņu aizskaroša, kura aicina uz vardarbību, rasu naidu vai citu prettiesisku darbību veikšanu.

Lietotājs atbild par sekām, kuras rodas šādas informācijas publiskošanas, nosūtīšanas vai ievietošanas portāla skaties.lv satura platformā "Sūdzību dēlis" rezultātā. Portāls skaties.lv neuzņemas atbildību par lietotāja ievietotās informācijas patiesumu un lietotāja pausto viedokli, tai skaitā, par personas goda un cieņas aizskārumu, kā arī par trešo personu intelektuālā īpašuma tiesību pārkāpumu, kas radies informācijas ievietošanas satura platformā "Sūdzību dēlis" rezultātā.

Ja portāla skaties.lv redakcija konstatē augstākminētās informācijas izvietošanu satura platformā "Sūdzību dēlis", tai ir tiesības šo informāciju dzēst, kā arī liegt lietotāja piekļuvi portālam skaties.lv bez iepriekšēja brīdinājuma.

Portāls, neskaitot augstākminētos gadījumus, patur tiesības pēc jebkādas nepieciešamības dzēst vai labot ievietotos materiālus rubrikā "Sūdzību dēlis" bez iepriekšēja brīdinājuma un skaidrojuma.

27 komentāri
Mūsu ģimene noteikti VEF kultūras pils pasākumus vairs neapmeklēs!

“Bijām uz Raimonda Ozola jubilejas koncertu VEF kultūras pilī. Koncerts lielisks, tikai visu sabojāja VEF kultūras pils vēlme zālē apsēdināt maksimāli daudz cilvēku, neievērojot viselementārākās normas, kas jāievēro, lai cilvēki varētu baudīt koncertus.”

“Krēslu rindas novietotas tik tuvu viena otrai (sēdējām balkonā), ka ceļi spiežas iepriekšējo rindu krēslos. Par kāju izstiepšanu vispār nav ko domāt. Vienīgā normālā rinda bija balkona otrā rinda. Mūsu ģimene noteikti VEF kultūras pils pasākumus vairs neapmeklēs.

Vai tad nav kādas ergonomiskās normas jāievēro, plānojot zāles vietu izvietojumu?” Bez Tabu Sūdzību dēlī vaicā Silvija.