Sūdzību dēlis: Mundigciemā nav neviena veikala!

Sūdzību dēļa lietošanas noteikumi

Rubrika "Sūdzību dēlis" ir satura platforma, kurā Bez Tabu skatītāji un lasītāji dalās ar piedzīvoto un novērojumiem.

Skaties.lv pakalpojumu lietotājs atbild par to, ka viņa publiskotais saturs skaties.lv satura platformā "Sūdzību dēlis" ir iegūts likumīgi un lietotājam ir tiesības šo informāciju lietot un izmantot šādā veidā.

Portālā skaties.lv satura platformā "Sūdzību dēlis" ir aizliegts ievietot informāciju, tai skaitā, bet ne tikai, kuras publiskošanas rezultātā tiek aizskartas trešo personu intelektuālā īpašuma tiesības, kura ir personas godu un cieņu aizskaroša, kura aicina uz vardarbību, rasu naidu vai citu prettiesisku darbību veikšanu.

Lietotājs atbild par sekām, kuras rodas šādas informācijas publiskošanas, nosūtīšanas vai ievietošanas portāla skaties.lv satura platformā "Sūdzību dēlis" rezultātā. Portāls skaties.lv neuzņemas atbildību par lietotāja ievietotās informācijas patiesumu un lietotāja pausto viedokli, tai skaitā, par personas goda un cieņas aizskārumu, kā arī par trešo personu intelektuālā īpašuma tiesību pārkāpumu, kas radies informācijas ievietošanas satura platformā "Sūdzību dēlis" rezultātā.

Ja portāla skaties.lv redakcija konstatē augstākminētās informācijas izvietošanu satura platformā "Sūdzību dēlis", tai ir tiesības šo informāciju dzēst, kā arī liegt lietotāja piekļuvi portālam skaties.lv bez iepriekšēja brīdinājuma.

Portāls, neskaitot augstākminētos gadījumus, patur tiesības pēc jebkādas nepieciešamības dzēst vai labot ievietotos materiālus rubrikā "Sūdzību dēlis" bez iepriekšēja brīdinājuma un skaidrojuma.

“Dzīvoju Mundigciemā, nelielā, bet skaistā miestā Talsu novada, Lībagu pagastā.”

Mundigciemā nav neviena veikala!
PIXABAY

“Jau vairāk kā gadu atpakaļ tika slēgts vietējais veikals, un sķiet, ka ne vietējā vara, ne uzņēmēji necenšas to mainīt. Vai mums ir cerība tikt pie ciema bodītes?” Bez Tabu Sūdzību dēlī vaicā vietējā iedzīvotāja.

9 komentāri

9 komentāri

 • Nu ja!
 • Zane

  Zane

  Tur nav tik daudz pircēju,lai atmaksatos īrēt telpas, maksāt strādniekiem algas un pēc tam norakstitu pusi neizpirktas preces kam beidzies termiņš,jo neviens nav nopircis. Domājiet ar galvu. Vai sūtiet no interneta veikaliem,kas nodrošina piegādi uz mājām. Covid vai bez Covid tur veikalam peļņas nebūs. Bet neviens uzņēmējs ar labdarību nenodarbojas.
 • Saņčš
 • Sandis Ābele

  Sandis Ābele

  Ta tad nu gan problēma.Bez tabu-palīdziet.Benzīntaks arī nav Villās.
 • K...

  K...

  To atvērt nav iespējams, jo pa dienu veikalu apmeklē 10 cilvēki, dēļ 10 personām neviens uzņēmējs tur nevar izdzīvot.. Pat strādniekiem algām nesanāktu, jo visu brauc uz Talsiem iepirkties.
 • Es

  Es

  Covid laikam cilvēkus attrafē.. kāds sakaras valdībai ar veikalu... kur problēma- atver savu....
  • Dainis

   Dainis

   Ja nesaproti, ko runā, paklusē. Tur jau pāris gadus pirms covid ir klusums no veikaliem.
 • Ance Šlisere - Vilcāne

  Ance Šlisere - Vilcāne

  Parasti jau ja ir pirktspēja tad ir arī veikals, pa mīnusiem jau neviens strādāt negrib..
 • Node

Pievienot komentāru

Lūdzu, ievēro portāla lietošanas noteikumus. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem – komentēšanas iespēja liegta!