Sūdzību dēļa lietošanas noteikumi

Rubrika "Sūdzību dēlis" ir satura platforma, kurā Bez Tabu skatītāji un lasītāji dalās ar piedzīvoto un novērojumiem.

Skaties.lv pakalpojumu lietotājs atbild par to, ka viņa publiskotais saturs skaties.lv satura platformā "Sūdzību dēlis" ir iegūts likumīgi un lietotājam ir tiesības šo informāciju lietot un izmantot šādā veidā.

Portālā skaties.lv satura platformā "Sūdzību dēlis" ir aizliegts ievietot informāciju, tai skaitā, bet ne tikai, kuras publiskošanas rezultātā tiek aizskartas trešo personu intelektuālā īpašuma tiesības, kura ir personas godu un cieņu aizskaroša, kura aicina uz vardarbību, rasu naidu vai citu prettiesisku darbību veikšanu.

Lietotājs atbild par sekām, kuras rodas šādas informācijas publiskošanas, nosūtīšanas vai ievietošanas portāla skaties.lv satura platformā "Sūdzību dēlis" rezultātā. Portāls skaties.lv neuzņemas atbildību par lietotāja ievietotās informācijas patiesumu un lietotāja pausto viedokli, tai skaitā, par personas goda un cieņas aizskārumu, kā arī par trešo personu intelektuālā īpašuma tiesību pārkāpumu, kas radies informācijas ievietošanas satura platformā "Sūdzību dēlis" rezultātā.

Ja portāla skaties.lv redakcija konstatē augstākminētās informācijas izvietošanu satura platformā "Sūdzību dēlis", tai ir tiesības šo informāciju dzēst, kā arī liegt lietotāja piekļuvi portālam skaties.lv bez iepriekšēja brīdinājuma.

Portāls, neskaitot augstākminētos gadījumus, patur tiesības pēc jebkādas nepieciešamības dzēst vai labot ievietotos materiālus rubrikā "Sūdzību dēlis" bez iepriekšēja brīdinājuma un skaidrojuma.

5 komentāri
Mulsina “220.lv” nepārtrauktā “izpārdošana”! Vai šāda reklāmas pieeja nav apzināta patērētāju maldināšana?

“Labdien! Mani mulsina “220.lv” nepārtrauktā “izpārdošana” jau pusotra gada garumā, ja ne ilgāk. Pirmkārt, uzņēmums ļoti agresīvi reklamējas TV un radio, mulsinot, ka atlikušas tikai 2 dienas, 4 stundas līdz izpārdošanas beigām – pasteidzies un tamlīdzīgi.

Viena izpārdošana beidzās, pēc 2 minūtēm un uzreiz jau sākas nākamā, un tā nepārspīlējot: pusotrs gads noteikti ir pagājis. Pirms 4 dienām vēlējos pasūtīt smaržas, kas tad ar atlaidi maksāja 1,63 eiro!

Šodien tās maksā 1,99 eiro, bet afišā uzņēmums e-veikala mājaslapā ziņo par “zemākajām cenām 220.lv vēsturē”. Vai šāda reklāmas pieeja nav apzināta patērētāju maldināšana?”

Iesūtīja: Anda

Vēlies iesūtīt savu informāciju Bez Tabu? Spied šeit!

TOP komentāri

 • Ņu, ņu!
  +1 +1 0

  Ņu, ņu!

  220.lv ir viens no dārgākajiem pasākumiem Latvijā. Pamēģiniet noskatīto preci iegūglēt un noskaidrot cenas citur. Reizēm būsiet izbrīnīti!
 • Dpils
 • Jā...
  0 0 0

  Jā...

  Un, ja Tev ir bezmaksas piegāde uz mājām, tas nenozīmē, ka mājās arī saņemsi... Piegāde līdz daudzdzīvokļu mājas kāpņutelpas durvīm... Un tālāk vari darīt ko gribi ar savu jauno veļas mašīnu, ledusskapi vai citu lielgabarīta pirkumu. Un, lai piegādātu līdz dzīvoklim, tas ir maksas pasākums - 19 Eur apmērā! Tā kā bezmaksas piegāde ne vienmēr ir bezmaksas!

Pievienot komentāru

Lūdzu, ievēro portāla lietošanas noteikumus. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem – komentēšanas iespēja liegta!

Lasi vēl