Sūdzību dēlis: Modernizētas vairākas dzelzceļa stacijas, bet pasažieru labierīcībām naudas nepietika!

Sūdzību dēļa lietošanas noteikumi

Rubrika "Sūdzību dēlis" ir satura platforma, kurā Bez Tabu skatītāji un lasītāji dalās ar piedzīvoto un novērojumiem.

Skaties.lv pakalpojumu lietotājs atbild par to, ka viņa publiskotais saturs skaties.lv satura platformā "Sūdzību dēlis" ir iegūts likumīgi un lietotājam ir tiesības šo informāciju lietot un izmantot šādā veidā.

Portālā skaties.lv satura platformā "Sūdzību dēlis" ir aizliegts ievietot informāciju, tai skaitā, bet ne tikai, kuras publiskošanas rezultātā tiek aizskartas trešo personu intelektuālā īpašuma tiesības, kura ir personas godu un cieņu aizskaroša, kura aicina uz vardarbību, rasu naidu vai citu prettiesisku darbību veikšanu.

Lietotājs atbild par sekām, kuras rodas šādas informācijas publiskošanas, nosūtīšanas vai ievietošanas portāla skaties.lv satura platformā "Sūdzību dēlis" rezultātā. Portāls skaties.lv neuzņemas atbildību par lietotāja ievietotās informācijas patiesumu un lietotāja pausto viedokli, tai skaitā, par personas goda un cieņas aizskārumu, kā arī par trešo personu intelektuālā īpašuma tiesību pārkāpumu, kas radies informācijas ievietošanas satura platformā "Sūdzību dēlis" rezultātā.

Ja portāla skaties.lv redakcija konstatē augstākminētās informācijas izvietošanu satura platformā "Sūdzību dēlis", tai ir tiesības šo informāciju dzēst, kā arī liegt lietotāja piekļuvi portālam skaties.lv bez iepriekšēja brīdinājuma.

Portāls, neskaitot augstākminētos gadījumus, patur tiesības pēc jebkādas nepieciešamības dzēst vai labot ievietotos materiālus rubrikā "Sūdzību dēlis" bez iepriekšēja brīdinājuma un skaidrojuma.

“Pirms četriem gadiem “Latvijas Dzelzceļš” realizēja KF projektu “Dzelzceļa pasažieru infrastruktūras modernizācija”.”

Modernizētas vairākas dzelzceļa stacijas, bet pasažieru labierīcībām naudas nepietika!
BEZ TABU SKATĪTĀJA FOTO

“No Kohēzijas fonda tika saņemti 17 590 143 eiro un modernizētas 16 stacijas. Dīvaini, ka šajā daudzmiljonu projektā nepietika līdzekļu pasažieru tualetēm. Vismaz Babītē jāsamierinās ar pagaidu risinājumu,” Bez Tabu Sūdzību dēlī raksta Ilze.

4 komentāri

4 komentāri

 • Pirktspēja

  Pirktspēja

  Kultūru nesošie krustneši gāja aiz telts. Tiem mazmājiņu vēl nebija.
 • janis

  janis

  lai pirms ko tādu rakstītu,būtu vismaz lidz Babītei aizbraukuši un apskatījuši labierīcības stacijas telpās.....
 • juris

  juris

  Japerk spaini vai tie plastmas bunduli ar vacinu i lieta darita!

Pievienot komentāru

Lūdzu, ievēro portāla lietošanas noteikumus. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem – komentēšanas iespēja liegta!