Sūdzību dēļa lietošanas noteikumi

Rubrika "Sūdzību dēlis" ir satura platforma, kurā Bez Tabu skatītāji un lasītāji dalās ar piedzīvoto un novērojumiem.

Skaties.lv pakalpojumu lietotājs atbild par to, ka viņa publiskotais saturs skaties.lv satura platformā "Sūdzību dēlis" ir iegūts likumīgi un lietotājam ir tiesības šo informāciju lietot un izmantot šādā veidā.

Portālā skaties.lv satura platformā "Sūdzību dēlis" ir aizliegts ievietot informāciju, tai skaitā, bet ne tikai, kuras publiskošanas rezultātā tiek aizskartas trešo personu intelektuālā īpašuma tiesības, kura ir personas godu un cieņu aizskaroša, kura aicina uz vardarbību, rasu naidu vai citu prettiesisku darbību veikšanu.

Lietotājs atbild par sekām, kuras rodas šādas informācijas publiskošanas, nosūtīšanas vai ievietošanas portāla skaties.lv satura platformā "Sūdzību dēlis" rezultātā. Portāls skaties.lv neuzņemas atbildību par lietotāja ievietotās informācijas patiesumu un lietotāja pausto viedokli, tai skaitā, par personas goda un cieņas aizskārumu, kā arī par trešo personu intelektuālā īpašuma tiesību pārkāpumu, kas radies informācijas ievietošanas satura platformā "Sūdzību dēlis" rezultātā.

Ja portāla skaties.lv redakcija konstatē augstākminētās informācijas izvietošanu satura platformā "Sūdzību dēlis", tai ir tiesības šo informāciju dzēst, kā arī liegt lietotāja piekļuvi portālam skaties.lv bez iepriekšēja brīdinājuma.

Portāls, neskaitot augstākminētos gadījumus, patur tiesības pēc jebkādas nepieciešamības dzēst vai labot ievietotos materiālus rubrikā "Sūdzību dēlis" bez iepriekšēja brīdinājuma un skaidrojuma.

“Labdien. Te Jūs traucē no Ikšķiles novada Tīnūžu pagasta “Doles” mājas iedzīvotāji. Mūsu daudzdzīvokļu māju apsaimnieko “Ogres namsaimnieks” un visus gadus, cik vien te dzīvoju, visu laiku ir kaut kāds mistisks ūdens zudums, kas jāsedz mājas iedzīvotājiem!

Mistisks ūdens zudums katru mēnesi! “Ogres namu pārvaldnieka” nelegālais bizness?

Tie ir 31 kubikmetrs. Ir bijis pat 47 kubikmetri ūdens, kas pazūd. Kur tad interesanti pazūd šis ūdens? Lielas aizdomas, ka nekāda ūdens zuduma nav, bet katru mēnesi “Ogres namu pārvaldnieka” darbinieki uzgriež skaitītājus, lai rāda it kā zudumu.

Un katru mēnesi mēs no 18 dzīvokļiem dabūjam segt šos zudumus. Un tā ir pa visu Ogri, katrā daudzdzīvokļu mājā.

Redz, cik tūkstošus viņi sagrābj no iedzīvotājiem, ja ne pat miljonus. Tas ir viņu nelegālais bizness!!!”

Iesūtīja: Vitauts

9 komentāri

9 komentāri

 • 123

  123

  Vitaut, vai jūs jau griezāties pie namsaimnieka ar iesniegumu? Ar ūdens zudumiem mums ar problēmas.
  No jūlija mēneša arī ir sācies paradoks ar karstā ūdens cirkulāciju, jūlija mēnesī par karstā ūdens cirkulāciju nācās maksāt 0.74 EUR, bet jūlija mēneša rēķinā parādījās jau mistiska summa 6.82 EUR, tad sanāk, ka par cirkulāciju jāmaksā gandrīz desmit reizes vairāk nekā jūnijā.
  Ogres Namsaimnieka grāmatvede ar tā īsti nevarēja paskaidrot, kā tas varēja rasties, minēja tikai to, ka pie vainas varētu būt gāzes cenas vai elektroenerģiju cenu paaugstināšanās. Konkrēti viņa nevarēja izskaidrot, kāpēc šī cena ir palielinājusies gandrīz par desmit reizēm.
  Vai tiešām Ogres pašvaldības varas maiņa ir sazīmējusi shēmas, lai no iedzīvotājiem izkrāptu naudiņu?
  Gribu piebilst, ka augusta rēķinā par karstā ūdens cirkulāciju jāmaksā 4.46 EUR, sešas reizes augstāka maksa nekā tas bija jūnijā.
  2016. gada jūnija, jūlija, augusta mēneša rēķinos vispār nebija iekļauta maksa par karstā ūdens cirkulāciju.
  No kurienes tiek izzīsta šāda summa? Fascinē arī fakts, ka paši darbinieki nespēj izskaidrot šo radušos situāciju.
 • endim

  endim

  Ha, kāda mmistika, gudrīši... Tak Youtube pilna ar padomiem, kā skaitītāju bremzēt, apturēt un pat likt griezties pretējā virzienā. Paši pūta, paši dega, un paši sauca - Ķeriet zagli! :-P Otra lieta, kas rada šaubas, sūdzības sūtītājs īsti nezina, vai vainīgs ir "Ogres namsaimnieks" vai arī "Ogres namu pārvaldnieks". Trešais - papildus peļņa te var sanākt tikai tad, ja mājas ievada skaitītājs skaita vairāk. Dzīvokļu īpašnieki to var viegli pārbaudīt, virknē uz cauruļvada uzstādot vēl vienu verificētu skaitītāju.
 • Māris Vīdušs

  Māris Vīdušs

  Ko taupa taupītājs, to paņem laupītājs. Vai kāds ir parēķinājis cik izmaksā skaitītāji un cik ūdeni pa to naudu var uzsuknēt. Un tā nav kubikmetra cena, jo ne jau ūdens kubikmetrs nosaka ūdens cenu, bet gan visas cauruļvadu sistēmas uzturēšana. Tātad jo mazāk paterējam, jo dārgāks ūdens paliks un vēl jāpieskaita skaitītāju uzturēšana un apkalpošana. Un bez tā varētu iztikt un visiem būtu daudz lētāk. Vismaz aukstā ūdens apgādē noteikti. Karsto ūdeni vēl ir jēga uzskaitit, jo tur ir dārgs energoresurs ielikts. Bet aukstais ūdens izmaksas patiesībā ir nulles lielumā, jo faktiski ir vienalga, cik iztek caur krānu. Izmaksas nemainīgas.
 • Es

  Es

  Tak pashi iedzivotaaji ar zog ,apstaadinot skaititaajus ,kas ir elementaari 🙈
 • Ingrīda Vīduša
 • Dagnija Gūtmane

  Dagnija Gūtmane

  Pilnīgi piekrītu par Ogres situaciju. Mistiski rekjini
 • Birka
 • Annija Surika
 • Irida Alekse

  Irida Alekse

  Mums arī ,Jauntukumā, katru mēnesi jāmaksā par kaut kādiem ūdens zudumiem (koeficients līdz 7%...nezinu no kā?), kas sastāda gandrīz 1 euro katru mēnesi...t.i. vienam dzīvoklim, bet mājā ir 74 dzīvokļi. Mums taču visiem ir ūdens skaitītāji, kādi var būt ūdens zudumi???Un mājas šeit ir daudz!

Pievienot komentāru

Lūdzu, ievēro portāla lietošanas noteikumus. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem – komentēšanas iespēja liegta!