Sūdzību dēļa lietošanas noteikumi

Rubrika "Sūdzību dēlis" ir satura platforma, kurā Bez Tabu skatītāji un lasītāji dalās ar piedzīvoto un novērojumiem.

Skaties.lv pakalpojumu lietotājs atbild par to, ka viņa publiskotais saturs skaties.lv satura platformā "Sūdzību dēlis" ir iegūts likumīgi un lietotājam ir tiesības šo informāciju lietot un izmantot šādā veidā.

Portālā skaties.lv satura platformā "Sūdzību dēlis" ir aizliegts ievietot informāciju, tai skaitā, bet ne tikai, kuras publiskošanas rezultātā tiek aizskartas trešo personu intelektuālā īpašuma tiesības, kura ir personas godu un cieņu aizskaroša, kura aicina uz vardarbību, rasu naidu vai citu prettiesisku darbību veikšanu.

Lietotājs atbild par sekām, kuras rodas šādas informācijas publiskošanas, nosūtīšanas vai ievietošanas portāla skaties.lv satura platformā "Sūdzību dēlis" rezultātā. Portāls skaties.lv neuzņemas atbildību par lietotāja ievietotās informācijas patiesumu un lietotāja pausto viedokli, tai skaitā, par personas goda un cieņas aizskārumu, kā arī par trešo personu intelektuālā īpašuma tiesību pārkāpumu, kas radies informācijas ievietošanas satura platformā "Sūdzību dēlis" rezultātā.

Ja portāla skaties.lv redakcija konstatē augstākminētās informācijas izvietošanu satura platformā "Sūdzību dēlis", tai ir tiesības šo informāciju dzēst, kā arī liegt lietotāja piekļuvi portālam skaties.lv bez iepriekšēja brīdinājuma.

Portāls, neskaitot augstākminētos gadījumus, patur tiesības pēc jebkādas nepieciešamības dzēst vai labot ievietotos materiālus rubrikā "Sūdzību dēlis" bez iepriekšēja brīdinājuma un skaidrojuma.

8 komentāri
Mistisks ūdens zudums katru mēnesi! “Ogres namu pārvaldnieka” nelegālais bizness?

“Labdien. Te Jūs traucē no Ikšķiles novada Tīnūžu pagasta “Doles” mājas iedzīvotāji. Mūsu daudzdzīvokļu māju apsaimnieko “Ogres namsaimnieks” un visus gadus, cik vien te dzīvoju, visu laiku ir kaut kāds mistisks ūdens zudums, kas jāsedz mājas iedzīvotājiem!

Tie ir 31 kubikmetrs. Ir bijis pat 47 kubikmetri ūdens, kas pazūd. Kur tad interesanti pazūd šis ūdens? Lielas aizdomas, ka nekāda ūdens zuduma nav, bet katru mēnesi “Ogres namu pārvaldnieka” darbinieki uzgriež skaitītājus, lai rāda it kā zudumu.

Un katru mēnesi mēs no 18 dzīvokļiem dabūjam segt šos zudumus. Un tā ir pa visu Ogri, katrā daudzdzīvokļu mājā.

Redz, cik tūkstošus viņi sagrābj no iedzīvotājiem, ja ne pat miljonus. Tas ir viņu nelegālais bizness!!!”

Iesūtīja: Vitauts

Vēlies iesūtīt savu informāciju Bez Tabu sūdzību dēlim? Spied šeit!

TOP komentāri

  • Dagnija Gūtmane
  • Birka
  • endim
    0 0 0

    endim

    Ha, kāda mmistika, gudrīši... Tak Youtube pilna ar padomiem, kā skaitītāju bremzēt, apturēt un pat likt griezties pretējā virzienā. Paši pūta, paši dega, un paši sauca - Ķeriet zagli! :-P Otra lieta, kas rada šaubas, sūdzības sūtītājs īsti nezina, vai vainīgs ir "Ogres namsaimnieks" vai arī "Ogres namu pārvaldnieks". Trešais - papildus peļņa te var sanākt tikai tad, ja mājas ievada skaitītājs skaita vairāk. Dzīvokļu īpašnieki to var viegli pārbaudīt, virknē uz cauruļvada uzstādot vēl vienu verificētu skaitītāju.

Pievienot komentāru

Lūdzu, ievēro portāla lietošanas noteikumus. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem – komentēšanas iespēja liegta!

Renārs Zeltiņš pirmo reizi Stokholmā

Renārs Zeltiņš pirmo reizi Stokholmā

Klāt ”Zelta kruīza: Rīga-Stokholma” nākamā epizode, kurā ”Tallink” kuģa ”Romantika” jaunais kruīza vadītājs Renārs Zeltiņš nonāk Zviedrijas galvaspilsētā Stokholmā. Šī ir pirmā Zeltiņa viesošanās gan Stokholmā, gan Zviedrijā vispār. Viss ir nevainojami – laiciņš saulains, pilsēta skaista, ko redzēt daudz. Stokholmā laiks paiet tik ātri, ka drīz vien jāsteidzas atpakaļ uz kuģi.

Lasi vēl