Sūdzību dēlis: Minhauzena muzejā ielūzuši trīs dēļi!

Sūdzību dēļa lietošanas noteikumi

Rubrika "Sūdzību dēlis" ir satura platforma, kurā Bez Tabu skatītāji un lasītāji dalās ar piedzīvoto un novērojumiem.

Skaties.lv pakalpojumu lietotājs atbild par to, ka viņa publiskotais saturs skaties.lv satura platformā "Sūdzību dēlis" ir iegūts likumīgi un lietotājam ir tiesības šo informāciju lietot un izmantot šādā veidā.

Portālā skaties.lv satura platformā "Sūdzību dēlis" ir aizliegts ievietot informāciju, tai skaitā, bet ne tikai, kuras publiskošanas rezultātā tiek aizskartas trešo personu intelektuālā īpašuma tiesības, kura ir personas godu un cieņu aizskaroša, kura aicina uz vardarbību, rasu naidu vai citu prettiesisku darbību veikšanu.

Lietotājs atbild par sekām, kuras rodas šādas informācijas publiskošanas, nosūtīšanas vai ievietošanas portāla skaties.lv satura platformā "Sūdzību dēlis" rezultātā. Portāls skaties.lv neuzņemas atbildību par lietotāja ievietotās informācijas patiesumu un lietotāja pausto viedokli, tai skaitā, par personas goda un cieņas aizskārumu, kā arī par trešo personu intelektuālā īpašuma tiesību pārkāpumu, kas radies informācijas ievietošanas satura platformā "Sūdzību dēlis" rezultātā.

Ja portāla skaties.lv redakcija konstatē augstākminētās informācijas izvietošanu satura platformā "Sūdzību dēlis", tai ir tiesības šo informāciju dzēst, kā arī liegt lietotāja piekļuvi portālam skaties.lv bez iepriekšēja brīdinājuma.

Portāls, neskaitot augstākminētos gadījumus, patur tiesības pēc jebkādas nepieciešamības dzēst vai labot ievietotos materiālus rubrikā "Sūdzību dēlis" bez iepriekšēja brīdinājuma un skaidrojuma.

“Minhauzena muzejā var izbaudīt negaidītas emocijas.”

Minhauzena muzejā ielūzuši trīs dēļi!
BEZ TABU SKATĪTĀJA FOTO

“Kustās trīs dēļi pēc kārtas. Kāpēc neviens neapseko? Nav drošības lentas, lai uzmanās. Gaidīs kamēr kāds neveiksmīgi kritīs!” Bez Tabu Sūdzību dēlī raksta Zanda.

7 komentāri

7 komentāri

 • Pauks
 • Armands Nikolajenko
 • Olga Kononenko
 • Zigmārs Romanovskis

  Zigmārs Romanovskis

  Ja iekrīt,tad aiz matiem var sevi izcelt ārā🤔
 • Baiba Sūna
 • Harijs Kamaldiņš
 • Gaič Rukālovs
  +16 +16 0

  Gaič Rukālovs

  A ko tu, debilais purn, neaizej un nepaziņo par to muzeja darbiniekiem, lai salabo, bet kā totāls smadzeņu invalīds uzreiz skrien bimbāt tizleņu ruporam BezTabu "Sūdzību Dēlim"?
  Slavas minūti sagribējās???

  Dalbajobu bars.

Pievienot komentāru

Lūdzu, ievēro portāla lietošanas noteikumus. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem – komentēšanas iespēja liegta!