Sūdzību dēlis: Melnas lentas vietā Latvijas karogam ir uzsiets melns atkritumu maiss!

Sūdzību dēļa lietošanas noteikumi

Rubrika "Sūdzību dēlis" ir satura platforma, kurā Bez Tabu skatītāji un lasītāji dalās ar piedzīvoto un novērojumiem.

Skaties.lv pakalpojumu lietotājs atbild par to, ka viņa publiskotais saturs skaties.lv satura platformā "Sūdzību dēlis" ir iegūts likumīgi un lietotājam ir tiesības šo informāciju lietot un izmantot šādā veidā.

Portālā skaties.lv satura platformā "Sūdzību dēlis" ir aizliegts ievietot informāciju, tai skaitā, bet ne tikai, kuras publiskošanas rezultātā tiek aizskartas trešo personu intelektuālā īpašuma tiesības, kura ir personas godu un cieņu aizskaroša, kura aicina uz vardarbību, rasu naidu vai citu prettiesisku darbību veikšanu.

Lietotājs atbild par sekām, kuras rodas šādas informācijas publiskošanas, nosūtīšanas vai ievietošanas portāla skaties.lv satura platformā "Sūdzību dēlis" rezultātā. Portāls skaties.lv neuzņemas atbildību par lietotāja ievietotās informācijas patiesumu un lietotāja pausto viedokli, tai skaitā, par personas goda un cieņas aizskārumu, kā arī par trešo personu intelektuālā īpašuma tiesību pārkāpumu, kas radies informācijas ievietošanas satura platformā "Sūdzību dēlis" rezultātā.

Ja portāla skaties.lv redakcija konstatē augstākminētās informācijas izvietošanu satura platformā "Sūdzību dēlis", tai ir tiesības šo informāciju dzēst, kā arī liegt lietotāja piekļuvi portālam skaties.lv bez iepriekšēja brīdinājuma.

Portāls, neskaitot augstākminētos gadījumus, patur tiesības pēc jebkādas nepieciešamības dzēst vai labot ievietotos materiālus rubrikā "Sūdzību dēlis" bez iepriekšēja brīdinājuma un skaidrojuma.

“Kopš kura laika Latvijas karogam, sēru piemiņas dienā, melnas lentas vietā ir uzsiets melns atkritumu maiss?”

Melnas lentas vietā Latvijas karogam ir uzsiets melns atkritumu maiss!

“Zvanīju uz Pašvaldības policiju, ilgi nogaidīju pie klausules, jo visi operatori bija aizņemti, beigu beigās savienojums pārtrūka.

Šo karogu ar melnu atkritumu maisu var redzēt Sapieru ielā 1A, Rīgā! Uzskatu, ka ir pārkāpts likums par valsts simbolu – karogu,” Bez Tabu Sūdzību dēlī ziņo Zinaida.

5 komentāri

5 komentāri

 • Krogs

  Krogs

  Nu sēru lentes platums atbilst karoga likumam, materiāls arī, garums nedaudz par īsu, domājams ka pusi no karoga tinējiem var sodīt.
 • Marite Viļuma

  Marite Viļuma

  Nu, nu ! Šis ieraksts ir vecs kā mūžība, nevajag attiecināt uz šodienu!
 • Elgavskij

  Elgavskij

  Nu, skatoties, kas par sērām... Ēbreju dienā es Maksimas maisiņu pieliktu...
 • Жанна Волошина

  Жанна Волошина

  Varbūt pietiek serot un jāsāk celt piemērotu valstī,Ar laimīgiem cilvēkiem?
 • Zita Donina

Pievienot komentāru

Lūdzu, ievēro portāla lietošanas noteikumus. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem – komentēšanas iespēja liegta!