Sūdzību dēlis: Mazgāšanas kapsulu vietā – putra!

Sūdzību dēļa lietošanas noteikumi

Rubrika "Sūdzību dēlis" ir satura platforma, kurā Bez Tabu skatītāji un lasītāji dalās ar piedzīvoto un novērojumiem.

Skaties.lv pakalpojumu lietotājs atbild par to, ka viņa publiskotais saturs skaties.lv satura platformā "Sūdzību dēlis" ir iegūts likumīgi un lietotājam ir tiesības šo informāciju lietot un izmantot šādā veidā.

Portālā skaties.lv satura platformā "Sūdzību dēlis" ir aizliegts ievietot informāciju, tai skaitā, bet ne tikai, kuras publiskošanas rezultātā tiek aizskartas trešo personu intelektuālā īpašuma tiesības, kura ir personas godu un cieņu aizskaroša, kura aicina uz vardarbību, rasu naidu vai citu prettiesisku darbību veikšanu.

Lietotājs atbild par sekām, kuras rodas šādas informācijas publiskošanas, nosūtīšanas vai ievietošanas portāla skaties.lv satura platformā "Sūdzību dēlis" rezultātā. Portāls skaties.lv neuzņemas atbildību par lietotāja ievietotās informācijas patiesumu un lietotāja pausto viedokli, tai skaitā, par personas goda un cieņas aizskārumu, kā arī par trešo personu intelektuālā īpašuma tiesību pārkāpumu, kas radies informācijas ievietošanas satura platformā "Sūdzību dēlis" rezultātā.

Ja portāla skaties.lv redakcija konstatē augstākminētās informācijas izvietošanu satura platformā "Sūdzību dēlis", tai ir tiesības šo informāciju dzēst, kā arī liegt lietotāja piekļuvi portālam skaties.lv bez iepriekšēja brīdinājuma.

Portāls, neskaitot augstākminētos gadījumus, patur tiesības pēc jebkādas nepieciešamības dzēst vai labot ievietotos materiālus rubrikā "Sūdzību dēlis" bez iepriekšēja brīdinājuma un skaidrojuma.

“Veļas mazgāšanas kapsulas “Ariel” 42 mazgāšanas reizēm  – ar šo putru, šaubos, ka sanāks 42 reizēm!”

Mazgāšanas kapsulu vietā – putra!
BEZ TABU SKATĪTĀJA FOTO

“Iegādātas veikalā “Drogas”. Interesē, vai vēl kādam, kas tāds bijis vai tikai man? Ar lielu pārsteigumu sākās diena, kad grasījos mazgāt drēbes, bet beigās nav ar ko!” Bez Tabu Sūdzību dēlī ziņo Laura.

11 komentāri

11 komentāri

 • Drogas Latvija

  Drogas Latvija

  Drogas veikalos pieejamās Ariel kapsulas tiek iepirktas no oficiālā preču izplatītāja, kuram esam nodevuši informāciju par šo gadījumu. Kapsulas šķīst saskarē ar ūdeni, un tas ārkārtīgi retos gadījumos var notikt arī ražošanas procesā (ražošanas brāķis), kā arī transportējot vai mājās nepareizi uzglabājot produktu. Atvainojamies par sagādātajām neērtībām – izdevumi klientei tiks kompensēti.
 • DrogasLatvija

  DrogasLatvija

  Drogas veikalos pieejamās Ariel kapsulas tiek iepirktas no oficiālā preču izplatītāja, kuram esam nodevuši informāciju par šo gadījumu. Kapsulas šķīst saskarē ar ūdeni, un tas ārkārtīgi retos gadījumos var notikt arī ražošanas procesā (ražošanas brāķis), kā arī transportējot vai mājās nepareizi uzglabājot produktu. Atvainojamies par sagādātajām neērtībām – izdevumi klientei tiks kompensēti.
 • Es

  Es

  Padomājam loģiski- ja cilvēks veikalā pirktu tādu iepakojumu- nejustu ka tur kaut kas šļakst... Tak tāds puspilns trauks ar šķidrumu rokā turot varētu just ka iekšā notiek kustība... šoreiz domāju vai nu mājās sūdzības autore pati piegāzusi ūdeni vai kādā saulē atstāts
 • S

  S

  Atceros, pirms páris gadiem Eiropá I.Vaideres k-dzei bija izdevies aktualizét problému pa ievesto produktu kvalitáti, arí pie mums veica párbaudes, un tie bija músu kontrolétáji, kas atzina, ka patiesíba nav tik melna, ka kvalitátei nav bútisku atskiríbu utt. Laikam izdevígák, ka pie mums atved saslaukas, ko var par lielu naudu iztirgot.
 • Gita Rieksta Pūpola

  Gita Rieksta Pūpola

  Tieši tas pats. Tagad stāv mājās vesela kaste ar kapsulām, met kaut ārā
 • Sandra Kukare

  Sandra Kukare

  Puw muma veikalos originālos kapsulu nav!!! Visas ir no Polijas šķūņiem nākušas. Ja kaut reizi ir iespēja pamēģināt Anglijā vai Vācijā pirktās-kā diena pret nakti!!!!
  • Gints Ziemelis

   Gints Ziemelis

   Sandra Kukare pilnībā piekrītu. Vācijā DM viņu brenda kapsulas sanāk 0,14 eur gabalā. Mazgā lieliski
 • Māris Štelcs
 • Maija Spiesecke

  Maija Spiesecke

  Pirmkärt täs nav orginäläs Väcijas.Cik esmu skatijusies pie mums nav 42 iepakojumä. Vai Nu 70 oder pat100. Vai mazie iepakojumä no13-18.Drogas ir tikai polju razhojums, in cenas ne täs letäkäs.
  • Vita Semjonova

   Vita Semjonova

   Maija Spiesecke drogas var nopirkt arī 42 un 38.
   Es gan nezinu ariel vai persil
 • Лера Цируле

  Лера Цируле

  Ūdens tika klāt... 🤷 Sen zināms kā ūdenī kapsulas šķīst...

Pievienot komentāru

Lūdzu, ievēro portāla lietošanas noteikumus. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem – komentēšanas iespēja liegta!