Sūdzību dēlis: Maxima “mīksto rotaļlietu automātā” laimētā mantiņa rada apjukumu – vai tā jānes uz ķīmisko tīrītavu?

Sūdzību dēļa lietošanas noteikumi

Rubrika "Sūdzību dēlis" ir satura platforma, kurā Bez Tabu skatītāji un lasītāji dalās ar piedzīvoto un novērojumiem.

Skaties.lv pakalpojumu lietotājs atbild par to, ka viņa publiskotais saturs skaties.lv satura platformā "Sūdzību dēlis" ir iegūts likumīgi un lietotājam ir tiesības šo informāciju lietot un izmantot šādā veidā.

Portālā skaties.lv satura platformā "Sūdzību dēlis" ir aizliegts ievietot informāciju, tai skaitā, bet ne tikai, kuras publiskošanas rezultātā tiek aizskartas trešo personu intelektuālā īpašuma tiesības, kura ir personas godu un cieņu aizskaroša, kura aicina uz vardarbību, rasu naidu vai citu prettiesisku darbību veikšanu.

Lietotājs atbild par sekām, kuras rodas šādas informācijas publiskošanas, nosūtīšanas vai ievietošanas portāla skaties.lv satura platformā "Sūdzību dēlis" rezultātā. Portāls skaties.lv neuzņemas atbildību par lietotāja ievietotās informācijas patiesumu un lietotāja pausto viedokli, tai skaitā, par personas goda un cieņas aizskārumu, kā arī par trešo personu intelektuālā īpašuma tiesību pārkāpumu, kas radies informācijas ievietošanas satura platformā "Sūdzību dēlis" rezultātā.

Ja portāla skaties.lv redakcija konstatē augstākminētās informācijas izvietošanu satura platformā "Sūdzību dēlis", tai ir tiesības šo informāciju dzēst, kā arī liegt lietotāja piekļuvi portālam skaties.lv bez iepriekšēja brīdinājuma.

Portāls, neskaitot augstākminētos gadījumus, patur tiesības pēc jebkādas nepieciešamības dzēst vai labot ievietotos materiālus rubrikā "Sūdzību dēlis" bez iepriekšēja brīdinājuma un skaidrojuma.

2 komentāri
Maxima “mīksto rotaļlietu automātā” laimētā mantiņa rada apjukumu – vai tā jānes uz ķīmisko tīrītavu?

“Labdien. Šodien ar mazo pēc kārtējā veikala apmeklējuma, nolēmām izmēģināt laimi “mīksto rotaļlietu automātā” – tā ir spēle, kur iemetot nelielu naudas summu var izķeksēt no automāta mantu.

Mums paveicās, bērnam prieks bija liels… Bet man iestājās apmulsums pamanot šiltīti pie mantas. Pēc kā man radās jautājums, no kurienes nāk mantas un, vai to pirms dot bērnam ir vēl jānes uz ķīmisko tīrītavu?

Pievienoju foto ar bildīti un šilti. Rotaļlietu automāts atrodas “Maxima” veikalā uz Deglava ielas, kas atrodas pretī Rimi noliktavai.”

Iesūtīja: Inga

Vēlies iesūtīt savu informāciju Bez Tabu? Spied šeit!

TOP komentāri

 • Svetlana Saharova
  +1 +1 0

  Svetlana Saharova

  Njaaa, daudz jūs saprotat no mantām! :D. Tā manta jau gadu varbūt gaidīja savu saimnieku.
  Protams, jāizmazgā tāpat.
 • o
  0 0 0

  o

  Kārtējā čikstētāja. Paņem un ieliec veļasmašinā izmazgāties,ja liekas,ka kaut kas nav kārtībā. Sūdzēties par tādiem sīkumiem...

Pievienot komentāru

Lūdzu, ievēro portāla lietošanas noteikumus. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem – komentēšanas iespēja liegta!

Lasi vēl