Sūdzību dēlis: “Maxima” Jacobs loterijas balvas saņemšana – puse dienas bezjēdzīgi aizvadīta, paldies!

Sūdzību dēļa lietošanas noteikumi

Rubrika "Sūdzību dēlis" ir satura platforma, kurā Bez Tabu skatītāji un lasītāji dalās ar piedzīvoto un novērojumiem.

Skaties.lv pakalpojumu lietotājs atbild par to, ka viņa publiskotais saturs skaties.lv satura platformā "Sūdzību dēlis" ir iegūts likumīgi un lietotājam ir tiesības šo informāciju lietot un izmantot šādā veidā.

Portālā skaties.lv satura platformā "Sūdzību dēlis" ir aizliegts ievietot informāciju, tai skaitā, bet ne tikai, kuras publiskošanas rezultātā tiek aizskartas trešo personu intelektuālā īpašuma tiesības, kura ir personas godu un cieņu aizskaroša, kura aicina uz vardarbību, rasu naidu vai citu prettiesisku darbību veikšanu.

Lietotājs atbild par sekām, kuras rodas šādas informācijas publiskošanas, nosūtīšanas vai ievietošanas portāla skaties.lv satura platformā "Sūdzību dēlis" rezultātā. Portāls skaties.lv neuzņemas atbildību par lietotāja ievietotās informācijas patiesumu un lietotāja pausto viedokli, tai skaitā, par personas goda un cieņas aizskārumu, kā arī par trešo personu intelektuālā īpašuma tiesību pārkāpumu, kas radies informācijas ievietošanas satura platformā "Sūdzību dēlis" rezultātā.

Ja portāla skaties.lv redakcija konstatē augstākminētās informācijas izvietošanu satura platformā "Sūdzību dēlis", tai ir tiesības šo informāciju dzēst, kā arī liegt lietotāja piekļuvi portālam skaties.lv bez iepriekšēja brīdinājuma.

Portāls, neskaitot augstākminētos gadījumus, patur tiesības pēc jebkādas nepieciešamības dzēst vai labot ievietotos materiālus rubrikā "Sūdzību dēlis" bez iepriekšēja brīdinājuma un skaidrojuma.

24 komentāri
“Maxima” Jacobs loterijas balvas saņemšana – puse dienas bezjēdzīgi aizvadīta, paldies!

“Labdien! Sestdien, 21. oktobrī, iepērkoties veikalā “Maxima”, pēc pirkuma samaksas papildus pirkumu čekam tika saņemts čeks, kas norāda, ka vinnēju loterijā (tika pirkta “Jacobs” kafija). Lai saņemtu balvu, nepieciešams ierasties Jūrkalnes ielā 15/25.

Vēloties noskaidrot ko sīkāk, reizes padsmit tiek zvanīts uz čekā norādīto numuru, taču to sazvanīt nav iespējams – visu laiku numurs ir aizņemts. Tā nu nespējot sazvanīt, tiek izlemts doties uz norādīto adresi.

Brauciens aizņem vairāk nekā stundu, ar sabiedrisko transportu. Tuvojoties norādītajai vietai, redzams, ka uz to tuvojas ne viens vien cilvēks. Esot pie ieejas, tiek pamanīta drukāta lapiņa, kas norāda, kur iespējams saņemt balvu – jebkurā tuvākajā “Maxima” veikalā.

Tātad tika mērots stundu garš ceļš, bez iespējas sazvanīt, lai uzzinātu, ka balvu varēja saņemt turpat, kur iegādāta loterijas prece! Absurds.

Ja pat čekā ir kļūda, tad veikala pārdevējām vai atbildīgajām personām bija laikus jāinformē pircēji. Pasakot informāciju mutiski, vai to pašu lapiņu pielīmējot pie veikala durvīm.

Paldies “Maxima”, puse dienas bezjēdzīgi aizvadīta.”

Iesūtīja: Linda

Foto

Vēlies iesūtīt savu informāciju Bez Tabu? Spied šeit!

Lasi vēl

 • hmm?
  +9 +7 -2

  hmm?

  Man bija līdzīga situācija, bet es pārbaudīju laimētāju sarakstu un konstatēju, ka mana vārda tur nav. Pazvanīju uz Maxima info tālruni ( var atrast mājas lapā). Uzreiz bija savienojums ar darbinieku bez gaidīšanas un viņš izskaidroja, ka ir bijusi kļūme. Daudziem ir izdrukātas lapiņas par it kā laimētu balvu loterijā. Patiesībā viņi neko nav laimējuši. Man pateica, ka varu jebkurā veikalā paņemt Laimas konfekšu kasti.
  Nekādu problēmu, gadās visiem. Cik grūti ir atvērt mājas lapu un pārliecināties par to vai esi laimējis? Aizsūtīt e-pastu? Pazvanīt nedaudz ilgāk?
  P.S. vajag arī padomāt vai tiešām esat tādā loterijā piedalījušies. Es kā kafijas nedzērājs uzreiz sapratu, ka kaut kas nav kārtībā un nevararēju tādā loterijā laimēt.
 • Ance
  +7 +6 -1

  Ance

  Jēkabpilī Maximā man iedeva Pergale končas.. 125gr.. :) Vairāk konču bet nav Laima :) Neprotestēju..bet domāju atradīsies arī tādi kas uzrakstīs sūdzību par končām :)
 • Zane

Pievienot komentāru

Lūdzu, ievēro portāla lietošanas noteikumus. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem – komentēšanas iespēja liegta!

Lasi vēl